نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چرا سوئد را برای ادامه تحصیل انتخاب کردید ؟؟

رأی دهندگان
261. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تحصیلات رایگان

152 58.24%
  • دارا بودن دانشگاههای معتبر برای ادامه تحصیل در امریکا و کانادا

99 37.93%
  • کشوری مدرن و پیشرفته در قاره اروپا

146 55.94%
  • عدم وجود مشکلات صدور ویزا نسبت به بعضی کشورها و مزایای ویزای آن

82 31.42%
  • پذیرش راحت تر نسبت به بعضی کشورها و نداشتن application fee

69 26.44%
  • نحوه اقدام راحت تر و سریعتر آن

72 27.59%
  • تا حدودی هموطن ایرانی زیاد هست در سوئد

45 17.24%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 53

موضوع: چرا سوئد را انتخاب می کنید؟

پیش فرض پاسخ : چرا سوئد را انتخاب می کنید؟

درود
    به نظر من در حال حاضر و با توجه به شرایط تحصیل و زندگی در سایر کشورهای جهان،کشور سوئد بهترین مکان برای تحصیل است.دانشگاههای معتبر-رشته هایی که به زبان انگلیسی تدریس می شوند و رایگان بودن تحصیل از مهمترین دلایل هستند.
    آب و هوای سرد سوئد و سرد بودن مردم آن همواره وجود داشته و دارد.باید ابتدا برای خودتان مشخص کنید که هدفتان از ورود به سوئد چیست و سپس برای هدف خود برنامه ریزی و تلاش کنید.سعی کنید از سوئد بعنوان پلی برای رسیدن به اهداف بلند زندگی تان استفاده کنید.شما به سوئد نمی آیید که آن را با وطن خودتان مقایسه کنید یا اینکه به دیگران بگویید چه جای خوب یا بدیست.هر نقطه ای از دنیا می تواند نکات مثبت و منفی داشته باشد و فراموش نکنید وطن هر کسی برای خودش بهترین نقطه زمین است.پس بهتر است بجای شکایت از نکات منفی به فکر اهداف بلندتان یا همان career زندگی تان باشید.دانشگاههای سوئد بهترین نقطه برای معرفی توانایی ها و استعدادهایتان به معتبرترین و مهمترین مراکز علمی و تحقیقاتی دنیاست.سعی کنید در مدت تحصیل هرچه بیشتر به تحقیق بپردازید و با ارائه مقالات تازه جای خودتان را برای مقاطع بالاتر بازتر کنید.دنیا مال کسانی است که بیشتر فکر می کنند و بیشتر از آن عمل می کنند.یاد همه ما باشد که دولت فخیمه سوئد برای تحصیل رایگان دانشجویان خارجی در سوئد هزینه گزافی را می پردازد و به شما می گوید که پس از پایان تحصیلات خود باید به وطن خود برگردید و به آنجا خدمت کنید ولی اگر شما فکر بکری در سر دارید که به ایجاد یک بیزینس جدید در زمینه علم و فناوری کمک بزرگی می کند و یا اینکه آنقدر مستعد هستید که innovation و خلاقیت ذهنی شما مورد توجه دیگران نیز قرار بگیرد می توانید در سوئد بمانید و بازهم پیشرفت کنید.از میان همه کسانی که برای تحصیل به سوئد می آیند اگر فقط و تنها فقط چندین نفر به این نقطه برسند یعنی دولت سوئد به هدف نهایی خود رسیده است.این ایده های ذهنی برای یک عمر پولساز و مفید برای عموم خواهد بود.پس فکر نکنید که بی هدف است این همه امکانات آموزشی و این همه هزینه هایی که دولتهای کشورهای اسکاندیناوی صرف جذب هرچه بیشتر نیروهای انسانی از سرتاسر دنیا می کنند.سعی کنید شما یکی از این افراد باشید.اینطوری دیگر به هیچ چیز دیگری فکر نخواهید کرد و سرمای سوئد شما را دیگر آزار نخواهد داد!
    با آرزوی موفقیت برای همه
    علی
    http://skyofsweden.blogsky.com
    You were born an original. Don't die as a copy

Senior Member

لطفا معروفیت سوئد رو هم به لیست گزینه ها اضافه کنین، واقعا یه سری بدون هیچ گونه فکر و حتی تحقیقی فقط به خاطر شنیدن اینکه سوئد میشه رفت!!! برای سوئد اقدام میکنن، اکثرا هم از طریق این شرکت های اعزام و ....
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member farhadoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

رایگان بودن تحصیلات رو دیگه از نظر سنجی حذف کنید(متاسفانه!)
    http://www.studyinsweden.se/Home/New...ees-from-2011/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadoo نمایش پست ها
    رایگان بودن تحصیلات رو دیگه از نظر سنجی حذف کنید(متاسفانه!)
    http://www.studyinsweden.se/Home/New...ees-from-2011/
    بله، مثل اینکه این قضیه پولی شدن هم بالاخره تصویب شد. خودشون ضرر می کنند. دیگه هیچکی (حد اقل از کشورهای جهان سوم) نمیره سوئد.

Banned

سوئد سودمندی های بسیاری داره
    دلایل من از انتخاب سوئد اینهاست:
    بالاخره ماها همه حسابگریم و اگر وضعیت مالی خوبی هم داشته باشیم چرا الکی پولمون رو دور بریزیم وقتی سوئد هست. در کنار تحصیلات رایگان رشته های بسیار عالی ارائه میشه و اینکه توضیحات مفیدی درمورد کورس هایی در رشته ای که خواهی گذارند در سایت ها قرار داده شده و بهمین دلیل گذشته از چندجای دیگه که اقدام کردم رشته ای رو که تو سوئد اقدام کردم خیلی دوست دارم و همچین رشته ای در آمریکا و کانادا به همچین اسمی ندیدم . دلیل دیگه اینکه جزو شنگنه و هر وقت دل آدم گرفت و یا به تعطیلاتی خورد میتونه با یک هزینه حدود 100 دلاری بره آلمان فرانسه ایتالیا و بقیه کشورهای شنگن یک آب و هوایی عوض کنه و این قضایا کلی رو جهان بینی آدم تاثیر میذاره . دلیل بعدی در مورد انگلیسی بودن کل دانشگاه مثل دانشگاه چالمرز میباشد که این خیلی ارزشمنده . همه مردم در سوئد به انگلیسی مسلط هستند و این خیلی خوبه. مردم سوئد مثل مردم هلند انسانهای خوش برخورد و خوش اخلاق و دارای فضایل اخلاقی فراوان هستند و در یک کلمه انسان هستند که این قضیه شاید تو آمریکا یکم اذیتتون کنه. کلا همه چی با هم در سوئد جمعه .
    یکی از دوستان گفت که اگه کسی از کانادا و آمریکا پذیرش داشته باشه فکر نمیکنه که کسی سوئد رو انتخاب کنه ولی این قضیه در مورد یکی از دوستان من و شایدم تا چند ماه دیگه در مورد خود من هم صدق بکنه.
    مهمترین قضیه اینست که آرامشی رو که شما در سوئد داری در جاهای دیگه دنیا کمتر پیدا میکنی.

Member mamjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mech.eng Mazandaran.univ

يكي از نكات مهم براي دوستان دانشجو پيدا كردن رشته ي مورد علاقه و دنبال كردن ان در PHD هست مثل خود من كه به رشته ي ديناميك و رباتيك علاقه مند هستم
    كشور سوئد كشوري است كه نه تنها اين كورس بلكه بسياري از رشته ها با گرايش هاي متنوع را به انگليسي ارائه مي كند كه با توجه به رايگان بودن شهريه(تا پايان بهار2011) گزينه ي بسيار مناسبي هست در حالي كه در كشور هاي غير انگليسي زبان مثل المان اسپانيا فرانسه و ... به شدت محدوديت انتخاب وجود دارد

Junior Member viking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer

دلایل شخصی من این بوده:
    1) سابقه زندگی
    2)بودن یکی از نزدیکانم در سوئد
    3)پل پرش مناسب واسه آماده شدن و رفتن به امریکا، کانادا یا استرالیا(البته واسه استرالیا اینجور که به نظر میرسه فقط سیدنی ارزششو داره)

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

چون برای متاهلینی مثل من راحت تر از جاهای دیگه ویزا میده.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Junior Member toraj_ai آواتار ها

من سوئد رو انتخاب می کنم چون آمریکا رو انتخاب نمی کنم!!!

آمریکا الان درگیر بحران اقتصادی شدید هست و بودجه دانشگاهها مخصوصا برای LAB و Research کاهش داده شده و به بودجه نظامی اضافه شده.
    بیکاری در آمریکا خیلی زیاد شده و همینطور اخراج از شرکتهای بزرگ.
    آمریکا دیگه آمریکای 10-20 سال پیش که همه میگفتن بهشت هست دیگه نیست. یه کارشناس سیاسی مارکسیست مقیم آمریکا یه تحلیل جالبی داشت که می گفت اگه اینطوری پیش بره تا چند سال دیگه بعضی ایالات امریکا هم رده با کشورهای جهان سوم می شن.

مسایل سیاسی و خیلی مسایل دیگه که من بررسی کردم به گزینه های بهتری نسبت به آمریکا رسیدم که یکی سوئد هست و بعدش کانادا و با همه این بدیها که گفتم بدش آمریکا.
    من برای فوق AI میخوام اقدام کنم و گزینه اولم کشور خیلی خوب سوئد هست که الان مثل گذشته آرامش بیشتری نسبت به خیلی کشورهای دیگه داره.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط toraj_ai نمایش پست ها
    من سوئد رو انتخاب می کنم چون آمریکا رو انتخاب نمی کنم!!!

آمریکا الان درگیر بحران اقتصادی شدید هست و بودجه دانشگاهها مخصوصا برای LAB و Research کاهش داده شده و به بودجه نظامی اضافه شده.
    بیکاری در آمریکا خیلی زیاد شده و همینطور اخراج از شرکتهای بزرگ.
    آمریکا دیگه آمریکای 10-20 سال پیش که همه میگفتن بهشت هست دیگه نیست. یه کارشناس سیاسی مارکسیست مقیم آمریکا یه تحلیل جالبی داشت که می گفت اگه اینطوری پیش بره تا چند سال دیگه بعضی ایالات امریکا هم رده با کشورهای جهان سوم می شن.

مسایل سیاسی و خیلی مسایل دیگه که من بررسی کردم به گزینه های بهتری نسبت به آمریکا رسیدم که یکی سوئد هست و بعدش کانادا و با همه این بدیها که گفتم بدش آمریکا.
    من برای فوق AI میخوام اقدام کنم و گزینه اولم کشور خیلی خوب سوئد هست که الان مثل گذشته آرامش بیشتری نسبت به خیلی کشورهای دیگه داره.
    میشه اسم و مشخصات کامل این کارشناس رو بگید تا ببینیم از کجا فارغ التحصیل شدن . 10-20 سال آینده فکر نمی کنید یه ذره غیر دقیق باشه ؟حالا مطابق کدام فرمول این اعداد رو بدست آوردند خدا میدونه. اگه قرار بود دنیا با این پیش بینی کارشناس ها پیش بره که الان باید جنگ جهانی سوم تموم شده باشه تازه خیلی از این تحلیل ها جنگ روانیه چون این طرف خودش مارکسیست بوده این احتمال بیشتر قوت میگیره
    موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)