نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: بانکها در ایران

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض بانکها در ایران

سلام دوستان

مدتی است دسترسی به حساب بانکی یعنی در واقع به طور دقیق تر امکان انتقال پول کارت به کارت و ... از دست رفته است. بانکها در ایران سیستم رمز لحظه ای / یکبار مصرف را اجرا میکنند که انهم با پیامک به نظر کار میکند و به خارج از ایران پیامک نمیدهد..... و بنابراین امکان جابه جایی پول نیست.

میخواستم از دوستان سوال کنم که انها هم با این مشکل مواجه شده اند؟ و راه حل چیست؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

پیش فرض پاسخ : بانکها در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوستان

مدتی است دسترسی به حساب بانکی یعنی در واقع به طور دقیق تر امکان انتقال پول کارت به کارت و ... از دست رفته است. بانکها در ایران سیستم رمز لحظه ای / یکبار مصرف را اجرا میکنند که انهم با پیامک به نظر کار میکند و به خارج از ایران پیامک نمیدهد..... و بنابراین امکان جابه جایی پول نیست.

میخواستم از دوستان سوال کنم که انها هم با این مشکل مواجه شده اند؟ و راه حل چیست؟
    سلام
    منم مشکل مشابه شما رو داشتم
    اگه وکیل دارید تو ایران تشریف ببرن بانک و اقدام کنن برای اپلیکیشن رمز پویا . الان با خودتون سیمکارت ایرانی ندارید کلا؟
    اگه دارید به وکیلتتون بدید که اون شماره رو براتون ثبت کنن بعد اپلیکیشن بانک مربوط رو نصب میکنید.
    اگه هم شماره ایران ندارید نمیدونم باید چکار کرد شاید دوستتان دیگه بتونن کمک کنن چون من یه دونه سیمکارت از ایران واسه همین مواقع ضروری اوردم و پیامکش هم میاد

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

بسیار متشکرم. من وکیل ندارم در ایران ولی مدتی پیش ایران که بودم این نرم افزار را نصب کردم. ولی دیدم مشکل است رفتم بانک گفتم نمیخواهم رمز دوم.... انها هم به همان شکل اول برگرداندند. نکته ای که شما فرمودید خوب است از این جهت که اگر پیامک میفرستند شاید بتوانم وقتی وارد سایت بانک شدم شماره تلفن را عوض کنم که پیامک بیاید و کار انجام شود. حالا یک امتحانی میکنم.

خیلی از راهنمایی شما متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام
    اگه وکیل دارید تو ایران تشریف ببرن بانک و اقدام کنن برای اپلیکیشن رمز پویا . الان با خودتون سیمکارت ایرانی ندارید کلا؟
    اگه دارید به وکیلتتون بدید که اون شماره رو براتون ثبت کنن بعد اپلیکیشن بانک مربوط رو نصب میکنید.
    اگه هم شماره ایران ندارید نمیدونم باید چکار کرد شاید دوستتان دیگه بتونن کمک کنن چون من یه دونه سیمکارت از ایران واسه همین مواقع ضروری اوردم و پیامکش هم میاد

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

نه نشد.... نمیگذارد که شماره موبایل را عوض کنم و این پیام را میدهد

کاربر گرامی : اطلاعات تماس شما از پایگاه داده مرکزی بانک ملی ایران دریافت شده است و در این سامانه تنها امکان تغییر شماره تلفن همراه و آدرس پست الکترونیکوجود دارد . درصورتیکه مایل به تغییر سایر موارد هستید به یکی از شعب بانک ملی مراجعه نمایید

با اینکه میگوید میشود شماره موبایل را عوض کرد و کد همه کشورها هم هست ولی دست آخر این پیام را میدهد.

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)