نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
ممنون از راهنماییتون. ولی این مسئله مربوط به 26 ژانویه بود و من بلافاصله جوابشونو دادم. من می دونستم قراره کار ایشون رو 2 یا 3 زمینه اصلی باشه و من از یکی از اینا که بنظرم جالبتر بود استفاده کردم، مقاله هاشو خوندم و با کلی ذوق نوشتم که همه مقاله هاش و کاراش برای من جالب بوده ولی موضوع x جالبتره و .....
استاد تو جواب گفته بود من فکر کردم شما به موضوع y علاقه مندتری! ولی بهرحال ما فرصت زیادی داریم که درباره این مسئله تصمیم بگیریم (یعنی احتمالا خودش بیشتر دوست داره رو y کار کنه و من یجورایی سوتی داده بودم). اما منم براش نوشتم که مشکلی نسیت و من بعد از این رو y فوکوس بیشتری می کنم.
کلا اینو گفتم که تجربه ای برای دوستان بشه. اولا به همه موارد research ares استاد علاقه مندی نشون بدین و ثانیا این جور ایمیل ها خوبیش اینه که دستتون می یاد که قراره رو چی کار کنید. با اون حرف sara هم کاملا موافقم که بهتره جواب ایمیل اساتیدو طولش ندین چون اگه بدون عذر منطقی، دیر جواب بدین اصلا صورت خوشی نداره.
سلام آیا جواب دادن ایمیل بعد از سه روز دیر محسوب می شود؟ البته استاد توی ایمیل از من خواسته بود دو سه تا چیز رو چک کنم و این رو هم بگم که این اولین ارتباط هایم با این استاد است متشکرم [