صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 104

موضوع: حفظ تماس با استاد بعد از اپلای

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حفظ تماس با استاد بعد از Apply

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من بعد از اینکه اپلای کردم به استادی که باهاش مکاتبه داشتم میل زدم و اونم گفت به محض اینکه مدارکت بیاد دپارتمان بررسیش میکنیم. دیروز ایمیل برام اومد که ادمیشن گرفتم. حالا سوالم اینه که الان من باید به استاد میل بزنم بگم ادمیت شدم و راجع به فاند بپرسم؟ اون که ایمیل نمیزنه احیانا؟! چون آخه اون خودش می دونه که به من ادمیشن دادن دیگه...
    مرسی
    سلام
    عرض تبريك دارم
    بله تماس بگيريد و بگيد من ادميت شدم و با توجه به صحبتهاي گذشته و اينكه خيلي علاقمندم جز تيم شما باشم خواستم اطلاع بدم كه ببينم شانسي دارم كه از جانب شما ساپورت شم.
    منتظر نباشيد چون نتيجه ي همه تقريبا همزمان اعلام ميشه و همه همين كار رو ميكنند.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان

یکی از استادا که باهاش اسکایپ کردم به من گفته که هر چه سریعتر اپلای کنم و ریکام هامو بفرستم. منم اپلیکیشنمو فرستادم و بهش ایمیل زدم که اپلیکشنمو دیده یا نه. بهم جواب نداد ولی دقیقا بعد ایمیلی که زدم از طرف دانشگاه برام ایمیل اومد که اپلیکیشنم سامیت شده و پسوردی که بتونم وضعیتمو چک کنم. حالا وضعیت من incomplete هستش چون خواستن نمرات GRE و IELTS رو بفرستم. این کار ممکنه 2 هفته ای طول بکشه. بنظر شما باز به استاد ایمیل بزنم و وضعیتمو بگم که 2 هفته ای باید صبر کنم تا نمراتم برسه یا اینکه دیگه نیازی ننیست و ایمیل زیادی میشه؟ نمیدونم چیکار کنم

ممنون میشم نظرتون رو بگین بچه ها

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط neda amiri نمایش پست ها
    سلام دوستان

یکی از استادا که باهاش اسکایپ کردم به من گفته که هر چه سریعتر اپلای کنم و ریکام هامو بفرستم. منم اپلیکیشنمو فرستادم و بهش ایمیل زدم که اپلیکشنمو دیده یا نه. بهم جواب نداد ولی دقیقا بعد ایمیلی که زدم از طرف دانشگاه برام ایمیل اومد که اپلیکیشنم سامیت شده و پسوردی که بتونم وضعیتمو چک کنم. حالا وضعیت من incomplete هستش چون خواستن نمرات GRE و IELTS رو بفرستم. این کار ممکنه 2 هفته ای طول بکشه. بنظر شما باز به استاد ایمیل بزنم و وضعیتمو بگم که 2 هفته ای باید صبر کنم تا نمراتم برسه یا اینکه دیگه نیازی ننیست و ایمیل زیادی میشه؟ نمیدونم چیکار کنم

ممنون میشم نظرتون رو بگین بچه ها
    When he/she said " submit your recommendation letters soon", he/she probably means complete your application as soon as possible, because they wont evaluate incomplete applications.
    If this university has online recommendation systems, ask your references to submit their letter for you soon, and also send your English score. When your application is complete, you can contact him/her again and say that your application is complete and ready for review.

Good Luck
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

پیش فرض پاسخ : حفظ تماس با استاد بعد از اپلای

سلام.
    برای دانشگاه هایی که اپلای کردم و اسم سه تا استاد رو توی اپلیکیشن ازم پرسیدن که وارد کنم
    حالا به همون سه تا استاد میخوام بگم که من اپلای کردم و اسم تو رو توی اپلیکشنم اوردم به عنوان کسی که میخوام باهاش کار کنم
    در اخر از استاده چه درخواستی بکنم؟
    به انگلیسی میشه جمله شو بگین؟
    مثلا بگم که خیلی خوشحال میشم اگه اپلیکیشنمو بررسی کنین؟
    یا بگم که خیلی خوشحال میشم اگه بتونم باهاتون کار کنم؟
    یا اینکه خیلی خوشحال میشم اگه منو قبول کنی؟!
    یا اینکه خوشحال میشم اگه وقتی بررسی کردین اپلیکیشنمو نظرتون رو بهم بگین؟

تو این ایمیل رزومه م رو هم پیوست کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba_1012 نمایش پست ها
    سلام.
    برای دانشگاه هایی که اپلای کردم و اسم سه تا استاد رو توی اپلیکیشن ازم پرسیدن که وارد کنم
    حالا به همون سه تا استاد میخوام بگم که من اپلای کردم و اسم تو رو توی اپلیکشنم اوردم به عنوان کسی که میخوام باهاش کار کنم
    در اخر از استاده چه درخواستی بکنم؟
    به انگلیسی میشه جمله شو بگین؟
    مثلا بگم که خیلی خوشحال میشم اگه اپلیکیشنمو بررسی کنین؟
    یا بگم که خیلی خوشحال میشم اگه بتونم باهاتون کار کنم؟
    یا اینکه خیلی خوشحال میشم اگه منو قبول کنی؟!
    یا اینکه خوشحال میشم اگه وقتی بررسی کردین اپلیکیشنمو نظرتون رو بهم بگین؟

تو این ایمیل رزومه م رو هم پیوست کنم؟
    من اینجور ایمیلی فرستادم
    I already applied to ............... University and It would be my honor that you be my supervisor.
    به نظرتون درسته؟

ببخشید یه سوال خیلی بنیادی، چه کنیم که اساتید ما رو نپیچونند، به کرات دیده شده استادها تشویق به اپلای می کنن مصاحبه هم می کنن بعد می گن اپلای کن بعد یهو یه دانشجو دیگه میگیرند، واقعا نمی دونم الآن دیگه چه کاری از دستم برمیاد، الآن که موقع اعلام نتایج هست دیگه چجوری ایمیل بزنم و علاقه مندی مو نشون بدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال خیلی بنیادی، چه کنیم که اساتید ما رو نپیچونند، به کرات دیده شده استادها تشویق به اپلای می کنن مصاحبه هم می کنن بعد می گن اپلای کن بعد یهو یه دانشجو دیگه میگیرند، واقعا نمی دونم الآن دیگه چه کاری از دستم برمیاد، الآن که موقع اعلام نتایج هست دیگه چجوری ایمیل بزنم و علاقه مندی مو نشون بدم...
    دوست من،
    فکر نمیکنم دست ما باشه.. تا همین الان یکی از اساتید که منو تشویق به اپلای و حتی تشویق به تماس بعد از تکمیل فرایند اپلای کرده بود برگشته میگه که دست من نیست پذیرش و دست گروهه و من تو گروه نیستم!!
    یکی دیگه هم گفت من به کی و کجا گفتم که دانشجو میخوام و ظرفیت دارم!! هر دو شون هم استاد خارجی از دو دانشگاه مختلف بودند.

تو این شرایط چیکار میشه کرد.. جز دعا برای شفای بیماران!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام دوستان

بعد از اینکه ایمل زدم ۲.۵ ساعت بعدش استاده اسن جواب داده :

Thanks for your intrest. Are you applying for PhD or Master ? Have you already applied? if not, I suggest that you do so soon and indicate my name as a potential advisor if you like. Thanks

به نظرتون دوباره ایمیل بزنم ازش بپرسم چقدر شانس دارم و اینا ؟
    چطوری ازش بپرسم ؟ چی بگم ؟

پیشاپیش از اینکه زود جوابم میدید ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس فیزیک_ تربیت مدرس تهران

سلام دوستان
    من به چند تا از اساتید دانشگاه های کره جنوبی ایمیل زدم یکی شون بلافاصله جواب داد، خیلی تحویلم گرفت و کلی راهنمایی کرد که برای اپلای چه کارایی کنم، حتی منو با پست داکش که ایشون هم ایرانی هستن لینک کرده که ازش کمک و راهنمایی بخام، پست داک هم بهم گفته که این استاد صد در صد میخادت که اینطور تحویل گرفته! حالا سوال من اینه در ایمیل دم به استاد چی بفرستم با توجه به اینکه مبلغ فاند رومیخام بدونم، چجوری بنویسم که بد نباشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سریع باید جواب بدم

Senior Member

سلام دوستان
    من بر عکس بقیه سعی دارم یه استادی رو بپیچونم! من قبل از اپلای با ایشون در ارتباط بودم و بسیاااار رفتار بدی با من داشت....ایرانم بود استاد ما بودش (ایرانیه)

بعد فهمیده من پذیرش گرفتم آمریکا و حالا طبق معمول بقیه اساتید یادش رفته چه رفتاری با من و سایر دانشجوها داشته!!!....ایمیل زده که کجا پذیرش گرفتی؟ در تماس باشیم! خواستم ببینم من اگه لینکدینم رو هم ببندم ایشون می تونه بفهمه من کدوم دانشگاه هستم؟!!....یعنی اگه بهش دروغی یه جای دیگه رو بگم می فهمه؟...تورو خدا کمکم کنیییییین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)