صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 104

موضوع: حفظ تماس با استاد بعد از اپلای

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حفظ تماس با استاد بعد از اپلای

سلاام
    من فروردین ماه با استادی در تماس بودم و از پرونده ام خوشش اومد و گفت اپلای کن بعد از دو ماه خبر داد که پروژه به تعویق افتاده و زمستان و ژانویه 2018 شروع میشه.اما نگفت قبول هستم یا نه.الان من نمیدونم چطور ازش بپرسم قبول شدم یا نه از منشی دانشگده هم پرسیدم میگه کاری نمیشه کرد چون دست دانشگاه نیست باید استاد اکی بده اما مدارکم از نظر دانشگاه مشکلی نداره.
    لطفا به من هم فکری بدید
    چیکار کنم.
    ایا صبر کنم تا خود استاد خبر بده
    یا ایمیل بزنم؟اگه ایمیل بزنم با توجه به اینکه اخرین بار گفته خودم خبر میدم بهت. بد نمیشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط k10 نمایش پست ها
    سلاام
    من فروردین ماه با استادی در تماس بودم و از پرونده ام خوشش اومد و گفت اپلای کن بعد از دو ماه خبر داد که پروژه به تعویق افتاده و زمستان و ژانویه 2018 شروع میشه.اما نگفت قبول هستم یا نه.الان من نمیدونم چطور ازش بپرسم قبول شدم یا نه از منشی دانشگده هم پرسیدم میگه کاری نمیشه کرد چون دست دانشگاه نیست باید استاد اکی بده اما مدارکم از نظر دانشگاه مشکلی نداره.
    لطفا به من هم فکری بدید
    چیکار کنم.
    ایا صبر کنم تا خود استاد خبر بده
    یا ایمیل بزنم؟اگه ایمیل بزنم با توجه به اینکه اخرین بار گفته خودم خبر میدم بهت. بد نمیشه؟
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

شما ببینید ددلاین برای ژانویه ۲۰۱۸ برای اون دانشگاه کی هست؟
    چون شما اگه قرار به اپلای تون باشه خب باید تا قبل ددلاین تکلیفتون معلوم باشه که میخوایید اپلای کنید یا نه
    اگه اون ددلاین نزدیکه خب شما باید زودتر بدونید شرایط رو که برسید به ددلاین مربوطه
    ایمیل زدن به استاد در کل و به صورت جنرالی هیچ ایرادی نداره (حالا اون استاد خودش یه اخلاق خاصی برای ناراحت شدن داشته باشه یا نه رو نمیدونم!!!)
    میتونید محترمانه ایمیل بزنید و بگید در ادامه صحبت قبلیمون در فروردین ماه و اینکه ددلاین ۲۰۱۸ فلان تاریخه من میخواستم بدونم که اگه رزومه م مورد تاییدتون هست برای اون ددلاین اپلای کنم
    و میتونید این رو هم بپرسید که ایا پروژه شروعش برای ژانویه ۲۰۱۸ فاینال شده یا نه
    (من جای شما باشم اگه تصمیم به ایمیل زدن میگیرید...: روی همون ایمیل قبلی فوروارد میکنم. البته میتونید سابجکت رو تغییر بدید یا همون قبلی رو نگه دارید)

موفق باشید

Junior Member

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
    البته من اپلای کردم و خود دانشکده به من گفت پرونده شما دیگه برای زمستان2018 رفته.و ددلاین زمستان یک نوامبر هست

Junior Member

یکی از اساتید کانادا این جواب رو دادند به من

Thanks so much for your email. Your master's project does look interesting. What project were you thinking of doing for your PhD? This will give me a better sense of the fit with my work and that of my department. What program were you thinking of applying to? And when were you thinking of starting a PhD?

ممنون میشم راهنماییم کنین که چی باید بگم بهشون؟

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من خدودا سه هفته پیش با یه استاد تو امریکا مکاتبه کردم و بعد از اسکایپ گفت برو اپلای کن، چند روز بعد گفت احتمالا ویزات به پذیرش اسپرینگ نمیرسه بیا کار کن به عنوان ریسرچر ساعتی تا فال 2019، که بعد از چندبار مکاتبه راضیش کردم که میتونم ویزامو به موقع بگیرم و واسه ترم جدید اونجا باشم، اونم گفت باشه پس همین کارو میکنم، هفته پیش هم ایمیل زدم که اپلیکیشنم کامل شده ، ولی خبری نیس و نگرانم که ادمیشنم دیر برسه و نتونم به موقع برسم
    بنظرتون ایمیل بزنم بهش که پروسش چقدر طول میکشه و وقت سفارت بگیرم یا نه ؟؟؟ یا اینکه زشته؟؟
    ویرایش توسط somaayee : October 4th, 2018 در ساعت 11:32 AM

ApplyAbroad Superstar

سلام نخست تبریک برای این خبر خوب. امید که بقیه کارها هم به خوبی پیش بروند

در مورد سوال شما. اگر از این بگذریم که رسیدن به ترم بهار خوشبینیانه هست یا خیر به نظرم سوال از پروسه مشروط بر اینکه از واضحاتی که معمولا روی سایت دانشگاه هست نباشد ایرادی نداشته باشد. با این ملاحظه که غیر مستقیم سوال کنید شاید بهتر است. مثلا آیا استاد میتوانند کسی را در ادمیشن معرفی کنند که اطلاعات کافی در مورد زمانبر بودن تقریبی پروسه پذیرش یا شرایط ویزا و.. اطلاع داشته باشند و کمک کنند؟ با توجه به اینکه برای بچه های ایرانی مسیر نسبتا پیچیده تری باید طی شود به کشور دیگر بروند و ...

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط somaayee نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من خدودا سه هفته پیش با یه استاد تو امریکا مکاتبه کردم و بعد از اسکایپ گفت برو اپلای کن، چند روز بعد گفت احتمالا ویزات به پذیرش اسپرینگ نمیرسه بیا کار کن به عنوان ریسرچر ساعتی تا فال 2019، که بعد از چندبار مکاتبه راضیش کردم که میتونم ویزامو به موقع بگیرم و واسه ترم جدید اونجا باشم، اونم گفت باشه پس همین کارو میکنم، هفته پیش هم ایمیل زدم که اپلیکیشنم کامل شده ، ولی خبری نیس و نگرانم که ادمیشنم دیر برسه و نتونم به موقع برسم
    بنظرتون ایمیل بزنم بهش که پروسش چقدر طول میکشه و وقت سفارت بگیرم یا نه ؟؟؟ یا اینکه زشته؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با سلام و احترام و تبریک سال نو و با آرزوی ناپدید شدن ویروس کرونا در تمامی دنیا

من 3 ماه پیش به یک استاد در دانمارک ایمیل زدم برای دکترا درخواست کردم - ایشان گفتن پوزیشن خالی نداره و کلا دانشجوی دکترا نمیگیره - بعد از حدود 3 یا 4 هفته خودش ایمیل زد که برنامه کاریش عوض شده و میتونه دانشجوی دکترا بگیره و گفت خیلی از رزومه من خوشش اومده و از پروپوزالم هم خیلی تعریف کرد و گفت نیاز به یه مقدار اصلاح داره و نکاتی را متذکر شدن و در نهایت یه وقت اسکایپ گذاشت و نیم ساعت در مورد همه چی صحبت کردیم - در نهایت د ددلاین تعریف شده دپارتمان اپلای کردم و الان منتظر جواب هستم - آیا نیاز هست با استاد ارتباط بگیرم یا دیگه نیازی نیست؟؟؟ باتشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای موفقیت تا این مرحله

طبیعتا الان کارها تا حدی مختل است. با این حال اگر بیشتر از یک ماه یا 6 هفته شده با شروع نامه به این حالت که میخواهید بدانید کوید 19 ایا در تاریخها مشکلی ایجاد کرده یا نه از استاد پیگیری بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام و احترام و تبریک سال نو و با آرزوی ناپدید شدن ویروس کرونا در تمامی دنیا

من 3 ماه پیش به یک استاد در دانمارک ایمیل زدم برای دکترا درخواست کردم - ایشان گفتن پوزیشن خالی نداره و کلا دانشجوی دکترا نمیگیره - بعد از حدود 3 یا 4 هفته خودش ایمیل زد که برنامه کاریش عوض شده و میتونه دانشجوی دکترا بگیره و گفت خیلی از رزومه من خوشش اومده و از پروپوزالم هم خیلی تعریف کرد و گفت نیاز به یه مقدار اصلاح داره و نکاتی را متذکر شدن و در نهایت یه وقت اسکایپ گذاشت و نیم ساعت در مورد همه چی صحبت کردیم - در نهایت د ددلاین تعریف شده دپارتمان اپلای کردم و الان منتظر جواب هستم - آیا نیاز هست با استاد ارتباط بگیرم یا دیگه نیازی نیست؟؟؟ باتشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

امیدوارم این سوال رو در جای مناسبی عنوان کرده باشم.
    من به استادی در استرالیا یه پروپوزال فرستادم که ایشون خیلی خوشش اومد. ایده ی اون پروپوزال زمانی به ذهنم رسید که داشتم روی یه مقاله ی ریویو کار میکردم. الان مشکلی که هست اینه که من مقاله ی ریویو رو تمام کردم و مقاله بسیار شبیه به هموم پروپوزال شده. الان نمیدونم اگر من مقاله رو در یک ژورنال سابمیت کنم از لحاظ اخلاقی کار اشتباهی انجام دادم. این نکته رو هم در نظر بگیرید که من فقط صرفا جواب اوکی استاد رو گرفتم و هنوز معلوم نیست دانشگاه به من پذیرش بده یا نه. خود استاد به من گفت قاندی نداره و اگر دانشگاه به من فاند بده دکتری رو در اون دانشگاه تحت نظر همون استاد شروع میکنم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. از یه لحاظ فکر میکنم که صبر کنم تا نتیجه ی پذیرشم بیاد و بعد تصمیم بگیرم ولی هی میرم ساینس دایرکت و میبینم مقالاتی نزدیک به مقاله ی من چاپ میشه و ممگنه به زودی مقاله ای که یک سال براش زحمت کشیدم رو کسی دیگر به چاپ برسونه.

ApplyAbroad Superstar

سلام

یک پاسخ برای پست مشابه شما در انجمن سوالات متفرقه نوشتم. امید که دوستان همفکری کنند و زودتر به پاسخ برسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    امیدوارم این سوال رو در جای مناسبی عنوان کرده باشم.
    من به استادی در استرالیا یه پروپوزال فرستادم که ایشون خیلی خوشش اومد. ایده ی اون پروپوزال زمانی به ذهنم رسید که داشتم روی یه مقاله ی ریویو کار میکردم. الان مشکلی که هست اینه که من مقاله ی ریویو رو تمام کردم و مقاله بسیار شبیه به هموم پروپوزال شده. الان نمیدونم اگر من مقاله رو در یک ژورنال سابمیت کنم از لحاظ اخلاقی کار اشتباهی انجام دادم. این نکته رو هم در نظر بگیرید که من فقط صرفا جواب اوکی استاد رو گرفتم و هنوز معلوم نیست دانشگاه به من پذیرش بده یا نه. خود استاد به من گفت قاندی نداره و اگر دانشگاه به من فاند بده دکتری رو در اون دانشگاه تحت نظر همون استاد شروع میکنم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. از یه لحاظ فکر میکنم که صبر کنم تا نتیجه ی پذیرشم بیاد و بعد تصمیم بگیرم ولی هی میرم ساینس دایرکت و میبینم مقالاتی نزدیک به مقاله ی من چاپ میشه و ممگنه به زودی مقاله ای که یک سال براش زحمت کشیدم رو کسی دیگر به چاپ برسونه.

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)