صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 104 , از مجموع 104

موضوع: حفظ تماس با استاد بعد از اپلای

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حفظ تماس با استاد بعد از اپلای

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    امیدوارم این سوال رو در جای مناسبی عنوان کرده باشم.
    من به استادی در استرالیا یه پروپوزال فرستادم که ایشون خیلی خوشش اومد. ایده ی اون پروپوزال زمانی به ذهنم رسید که داشتم روی یه مقاله ی ریویو کار میکردم. الان مشکلی که هست اینه که من مقاله ی ریویو رو تمام کردم و مقاله بسیار شبیه به هموم پروپوزال شده. الان نمیدونم اگر من مقاله رو در یک ژورنال سابمیت کنم از لحاظ اخلاقی کار اشتباهی انجام دادم. این نکته رو هم در نظر بگیرید که من فقط صرفا جواب اوکی استاد رو گرفتم و هنوز معلوم نیست دانشگاه به من پذیرش بده یا نه. خود استاد به من گفت قاندی نداره و اگر دانشگاه به من فاند بده دکتری رو در اون دانشگاه تحت نظر همون استاد شروع میکنم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید. از یه لحاظ فکر میکنم که صبر کنم تا نتیجه ی پذیرشم بیاد و بعد تصمیم بگیرم ولی هی میرم ساینس دایرکت و میبینم مقالاتی نزدیک به مقاله ی من چاپ میشه و ممگنه به زودی مقاله ای که یک سال براش زحمت کشیدم رو کسی دیگر به چاپ برسونه.
    پیشنهاد می کنم مقالتون را ثبت کنید. تا فراید داوری و پذیرش انجام بشه چندین ماه طول میکشه و شما با توجه به پیشامد های آتی امکان تصمیم برای چاپ یا پس گرفتن مقالتون را از ژورنال خواهید داشت. هرچند فکر نمی کنم چاپ کردن یک مقاله مروری تضادی با پروپزال داشته باشه. در هرصورت هم مقاله و هم پروپزال نتیجه کار شماست و طبیعی هست که شبیه باشند.

Junior Member

سلام دوستان
    من هقته بعد اسکایپ دارم با استاد الان که داشتم ایمیلم رو چک میکردم دیدم استاد ازم خواسته که یه مقاله رو Review کنم و نظرم رو تا چند روز ثبت کنم . کسی تا حالا تجربه مشابهی داشته؟؟؟؟ بنظرتون هدف استاد چیه از این کار و کلا نظرش مثبته یا منفی؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

استاد ازم خواسته که یه مقاله رو Review کنم و نظرم رو تا چند روز ثبت کنم . کسی تا حالا تجربه مشابهی داشته؟؟؟؟

بلی دوست عزیز اینکار خیلی خواسته میشود. حالا جلسه اول اگر نباشد احتمالش کم نیست و بلی اتفاق می افتد.

بنظرتون هدف استاد چیه از این کار ...؟

معمولا دو تا هدف دارند که روشن هم هست. اول اینکه دانشجو واقعی و جدی است و حاضر است برای این فرصت چند روزی وقت بگذارد . دوم هم اینکه توان دانشجو و نگاه دانشجو و عمق /وسعت دیدگاهش را در تحلیل و برداشتش نگاه میکنند. اینکه میخواهم بگویم شاید کمی پررنگ باشد ولی میشود یک جور امتحان از راه دور حساب کرد. برای این موضوع حتما نقدهایی که بر آن مقاله و کار و دیدگاهش شده را نگاه کنید. به خود مقاله بسنده نکنید فراتر بروید. دیسیپلین پشت سرش را ببینید. یعنی حواشی مقاله شاید اهمیتشان از خود مقاله بیشتر باشد برای این منظور. یعنی حتما هست.

امید که موفق باشید و کارها عالی پیش بروند

نقل قول نوشته اصلی توسط celine24 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هقته بعد اسکایپ دارم با استاد الان که داشتم ایمیلم رو چک میکردم دیدم استاد ازم خواسته که یه مقاله رو Review کنم و نظرم رو تا چند روز ثبت کنم . کسی تا حالا تجربه مشابهی داشته؟؟؟؟ بنظرتون هدف استاد چیه از این کار و کلا نظرش مثبته یا منفی؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان، من با استادی مکاتبه کردم و بهم گفتند اپلای کن و اگه از کمیته رد شی بهت پوزیشن TA هم میدم ولی خوب کمیته پذیرش حدودا سه ماه دیگه جواب میده و خود ترم هم هشت ماه دیگه شروع میشه
    من در نظر داشتم به استاد پیام بدم و بگم که درسی پروژه ای چیزی در نظر ندارین که من آنلاین یاد بگیرم هم از این لحاظ که از درس و دنیای آکادمیک عقب نیوفتم هم اینکه یه سری از دروس پیش نیازی که باید اول کار پاس کنم( چون تغییر رشته ای هستم) که این دروس هم پوشش بده
    مسئله اصلی واس من اینه که این موقعیت رو سفت بچسبم و از دستش ندم، این پیامی که گفتم رو بفرستم واسشون؟ یا اینکه کار درستی نیست؟ ( یهو استاده نگه چقدر حرف میزنم)

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)