صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 104

موضوع: حفظ تماس با استاد بعد از اپلای

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : حفظ تماس با استاد بعد از Apply

You once say you have sent your degree; and again ask whether you should send your original ones!!!!

If they have not replied ,they might be in their spring break for a while;
    and if they were in an emergency, they would contact you like before
    usually, there is no need to get overwhelmed in such situations

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام :

من با یه استاد تو UBC که خیلی به کارش علاقه داشتم تماس گرفتم اونم ی7 تا سئوال برام فرستاد (در مورد رباتیک و ...) تو این سئوال ها من 2 تا شو جواب ندادم (می خواستم صادقانه عمل کنم !)چون قراره درس مربوط به اون سئوال هارو ترم بعد وردارم.
    حالا سئوالم اینه که از اونجایی که من جواب استادو 3 یا 4 روز بعد از سئوالش فرستادم (چون نخواستم شنبه و یکشنبه بفرستم) و از اونجایی که از زمان ایمیل زدن من حدود 14 روز میگذره الان چیکار کنم ؟ آیا ازش در مورد پروژه ی کارشناسی سئوال کنم تا بدونم منو یادش نرفته؟!!

با تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

it is so urgent.
    would you please help me ?!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط placebo1234 نمایش پست ها
    سلام :

من با یه استاد تو UBC که خیلی به کارش علاقه داشتم تماس گرفتم اونم ی7 تا سئوال برام فرستاد (در مورد رباتیک و ...) تو این سئوال ها من 2 تا شو جواب ندادم (می خواستم صادقانه عمل کنم !)چون قراره درس مربوط به اون سئوال هارو ترم بعد وردارم.
    حالا سئوالم اینه که از اونجایی که من جواب استادو 3 یا 4 روز بعد از سئوالش فرستادم (چون نخواستم شنبه و یکشنبه بفرستم) و از اونجایی که از زمان ایمیل زدن من حدود 14 روز میگذره الان چیکار کنم ؟ آیا ازش در مورد پروژه ی کارشناسی سئوال کنم تا بدونم منو یادش نرفته؟!!

با تشکر.
    اگه واقعا خوشش اومده باشه یادش نمیره
    اینم که ایمیلتو با تاخیر فرستادی فک نکنم مشکلی پیش بیاد چون اگه شنبه یا یکشنبه میفرستادی معلوم نبود اصلا ببینه یا نه
    خود منم این کارو کردم
    موفق باشی

Junior Member

با سلام میخواستم بپرسم نظرتون در مورد اینکه برای استادی که ازش پذیرش گرفتم کارت تبریک کریسمس بفرستم چیه؟ و کلا با چه متن و عنوانی بهش تبریک بگم؟

Smile پاسخ : حفظ تماس با استاد بعد از Apply

سلام. من از یکی از اساتید همچین ایمیلی دریافت کردم.

Amir,
    Your TOEFL and GRE scores have not reached our school yet.Please check with ETS at
    your earliest. Your application is on my desk with the scores you sent through
    e-mail. Before I make my offer I want your commitment to Clemson if offered. Also, I
    want you to join before end of May 2010. Please let me know if there is any issues.
    Thanks

2 تا مسئله برای من وجود داره:

1- اینکه من 10 جای دیگه هم apply کردم و الان خیلی مونده تا جوابها بیاد. این دانشگاه از نظر رنکینگ پایین ترین دانشگاهی است که من apply کردم. اگه به استاده بگم میام اونوقت ممکنه که موقعیت های بهتری برام پیش بیاد. اگه بگم که نه ممکنه جای دیگه نتونم فاند بگیرم. این رو هم بگم که استاده گفته که 20000 $ بهم میده و با بررسی که کردم کاملا مخارجم رو جوابگوست.
    ممنون میشم هر چه سریع تر راهنماییم کنید

2- من الان دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. 1 ماه دیگه(آخر بهمن) دفاع میکنم. پاسپورت هم ندارم. میخواستم ببینم گرفتن پاسپورت و ویزا چقدر طول میکشه از زمانی که برای من I-20 صادر بشود.

خیلی ممنون از همکاریتون
    امیرعباس

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

1. این یک بحث درازی هست که همه بچه ها باهاش درگیرن! بهترین و منصفانه ترین راهش اینه که از استاد برای جواب نهایی وقت بگیری تا چند تا از نتایج دیگه هم بیاد. فقط سعی کنید به فکر بچه هایی که بعد شما هم اپلای خواهند کرد باشید و از ایرانی یک ذهنیت خوب به جا بذارین

2. گرفتن پاسپورت یه هفته طول میکشه ولی ویزای آمریکا کلیر شدنش چند ماه طول میکشه. شما به احتمال بسیار قوی قادر نخواهید بود تا آخر می برسید! که بهتره اینو به استاد بگید

من از دو تا دانشگاه پذیرش گرفتم. این دانشگاه ها وضعیت فاند رو برای من مشخص نکردن و چون دانشگاه های کوچیکی هم هستند احتمالن دانشکده ها مسئولیت فاند رو دارن. حالا من می خوام با استادی که قبلن باهاش تماس داشتم در این مورد صحبت کنم. اما نمی دونم کار درستیه یا باید بیشتر صبر کنم و اینکه با چه لحنی سوال کنم ازشون. ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

با سلام به تمام دوستان عزيزم در بهترين سايت دنيا اپلاي ابراد.
    اولا در مورد مواردي كه دوستان گفتن كه مقاله هاي استاد رو بخونيم، نظر من اينه كه تا خود استاد اين رو از ما نخواد جهت نزديك شدن علايق به همديگه ، لزومي نداره اين كارو بكنيم مگه اينكه واقعا موضوع مقاله اش به area of interest اي كه به استاد معرفي كردين مربوط باشه.
    حالا مي خوام در مورد مشكل خودم بگم. من موقع درخواست پذيرش كه ددلاينش 1 دسامبر بود به استاد ايميل زدم و اون به من گفت كه اپلاي كنم ولي بهم قول پذيرش نمي ده و اين قضيه كاملا به تعداد اپليكنت ها بستگي داره. به خاطر همين منم بهش گير ندادم زياد، فقط وقتي مدارك رو فرستادم و نمره ي تافل رو هم فرستادم بهش خبر دادم. به غير از اونا ارتباط نداشتم. حدود 2 ، 3 هفته پيش كه طبعا همه اپليكنت ها حتما اپلاي هاشون رو فرستادن ، تموم شده رفته، استاد برام ايميل زد و گفت چون مقاله ات چند نويسنده اي هست (من و استاداي راهنما مشاورم)، پايان نامه ات رو هم واسم بفرست. منم اين كار رو كردم. حالا سوال من اينجاس:
    1. آيا چند نويسندگي بهونه اس و استادinterested هست به من؟ خوشبين باشم نسبت به اين قضيه يا بدبين؟
    2. آيا واقعا به اين دليلي كه گفته پايان نامه ام رو خواسته؟ اگه اينطوره، من الان بعد 2، 3 هفته تازه فهميدم كه پرينت پي دي افي كه گرفتمtable of content توش نيست. به نظر شما خيلي زشت و غير حرفه ايه؟ ممكنه استاد فكر بد بكنه؟ الان كه يه مدت گذشته مي تونم اصلاح كنم و واسش دوباره بفرستم؟ البته اون چيزي نگفت و يه ايميل كوتاه نيم خطي زد : Thanks, regards ............

حالا من از اون روز تا حالا با توجه به اينكه اين دانشگاه اولويت اول من هست همش دارم به شماره 1 و 2 فكر ميكنم و دارم از استرس ميميرم. ميشه از شما خصوصا اونايي كه پذيرش گرفتن ، خواهش كنم اگه تجربه اي مثل تجربه من دارين با من در ميون بذارين و يه كامنت واقع بينانه در مورد قضيه من بديد؟ مردم از بس فكر كردم و شبا خواباي جورواجور ديدم. پيشاپيش از شما تشكر ميكنم.

Junior Member

سلام
    من ی تجربه ای داشتم اینجا میگم تا شاید به درد بقیه بخوره.
    من به ی استادی تو آمریکا میل زده بودم، خیلی از رزومم خوشش اومده بود. ی صفحه برام جواب داده بود. توش بهم گفته بود هروقت مدارکتو فرستادی بهم بگو تا برای پذیرشت اقدام کنم.
    منم وقتی مدارکو فرستادم 2 تا میل به فاصله 2 روز بهش زدم که مدارکم رسیده ولی دیگه جوابی از طرفش نیومد.
    2 ماه بعد که بهش میل زدم متوجه شدم که منو یادش رفته بوده. در آخر هم از اون دانشگاه ریجکت شدم.
    من نتایجی که از این قضایا گرفتم این بود:
    1) میلی که بعد از ارسال مدارکم فرستادم رو استاد اصلا ندیده بود.
    2) تو مدارکتون حتما بنویسین با فلان استاد در تماس بودین یا ی پرینت از صحبتهاتون رو با اون استاد تو مدارک بزارین
    به امید موفقیت همتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)