صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 104

موضوع: حفظ تماس با استاد بعد از اپلای

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حفظ تماس با استاد بعد از Apply

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. ولی این مسئله مربوط به 26 ژانویه بود و من بلافاصله جوابشونو دادم. من می دونستم قراره کار ایشون رو 2 یا 3 زمینه اصلی باشه و من از یکی از اینا که بنظرم جالبتر بود استفاده کردم، مقاله هاشو خوندم و با کلی ذوق نوشتم که همه مقاله هاش و کاراش برای من جالب بوده ولی موضوع x جالبتره و .....
    استاد تو جواب گفته بود من فکر کردم شما به موضوع y علاقه مندتری! ولی بهرحال ما فرصت زیادی داریم که درباره این مسئله تصمیم بگیریم (یعنی احتمالا خودش بیشتر دوست داره رو y کار کنه و من یجورایی سوتی داده بودم). اما منم براش نوشتم که مشکلی نسیت و من بعد از این رو y فوکوس بیشتری می کنم.
    کلا اینو گفتم که تجربه ای برای دوستان بشه. اولا به همه موارد research ares استاد علاقه مندی نشون بدین و ثانیا این جور ایمیل ها خوبیش اینه که دستتون می یاد که قراره رو چی کار کنید. با اون حرف sara هم کاملا موافقم که بهتره جواب ایمیل اساتیدو طولش ندین چون اگه بدون عذر منطقی، دیر جواب بدین اصلا صورت خوشی نداره.
    سلام آیا جواب دادن ایمیل بعد از سه روز دیر محسوب می شود؟ البته استاد توی ایمیل از من خواسته بود دو سه تا چیز رو چک کنم و این رو هم بگم که این اولین ارتباط هایم با این استاد است متشکرم [

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام دوستان
    یکی از استادایی که به من جواب داد ازم writing sample خواسته اگه خلاصه ی یکی از تحقیق هایی رو که توی رزومم جزء Research Experience آورده بودم براش بفرستم ایرادی داره؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط terme نمایش پست ها
    سلام آیا جواب دادن ایمیل بعد از سه روز دیر محسوب می شود؟ البته استاد توی ایمیل از من خواسته بود دو سه تا چیز رو چک کنم و این رو هم بگم که این اولین ارتباط هایم با این استاد است متشکرم [
    نه دیر نیست، مخصوصاً که می خواستید چند تا کار و انجام بدید. نگران نباشید

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط moon a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از استادایی که به من جواب داد ازم writing sample خواسته اگه خلاصه ی یکی از تحقیق هایی رو که توی رزومم جزء Research Experience آورده بودم براش بفرستم ایرادی داره؟
    writing sample در مورد چی؟ واسه چی میخواد؟

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

سلام . بعد از مدت ها ارتباط مدارکم به graduate school reside و استاد گفت که اونا 2 هفته وقت لازم دارند تا مدارک شما را به دست ما برسونند. الان یک هفته گذشته. به نظرتون هیچ ایمیلی نفرستم که ازش بپرسم چه خبر؟ مدارکم رسید به دستتون یا نه؟
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    سلام . بعد از مدت ها ارتباط مدارکم به graduate school reside و استاد گفت که اونا 2 هفته وقت لازم دارند تا مدارک شما را به دست ما برسونند. الان یک هفته گذشته. به نظرتون هیچ ایمیلی نفرستم که ازش بپرسم چه خبر؟ مدارکم رسید به دستتون یا نه؟
    نه دیگه . شما بذار دو هفته بگذره بعدش ایمیل بزن . الان زیاد جالب نیست و حتی امکان داره اصلا جوابتون رو هم ندن!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    نه دیگه . شما بذار دو هفته بگذره بعدش ایمیل بزن . الان زیاد جالب نیست و حتی امکان داره اصلا جوابتون رو هم ندن!
    سلام. الان 10 روز از ارسال مدارکم گذشته. به نظر شما چیزی از استاد نپرسم واسه اینکه آیا مدارکمو Graduate school بهشون داده یا نه؟
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    سلام. الان 10 روز از ارسال مدارکم گذشته. به نظر شما چیزی از استاد نپرسم واسه اینکه آیا مدارکمو Graduate school بهشون داده یا نه؟
    سلام
    والا من نمیدونم شما چرا اینقدر اصرار دارین ؟!!؟
    من که گفتم شما بذار همون دو هفته دیگه اصلا خودشون میذارن تو پروفایلتون ولی اگه بازم اصرار دارین میتونین از grad office بپرسین
    به خدا چند هفته طول میکشه مدارک از این دفتر به استاد برسه
    این دفتر باید ابتدا صلاحیت های کلی شما رو چک کنه مثل زبان و معدل و ....
    اگه ردیف بود خودشون به همون استادی که شما گفتین میفرستن و نظر نهایی رو اون میگیره!
    اول به ادار پذیرش بزنین و اگه گفتین مقلا یه هفته است رسیده شما میتونی با استاد هم تماس بگیری
    الانم به استاد یه میل بزن بگو فقط مدارکم رسیده و تو اداره پذیرش است و اینو جهت اطلاع شما میگم
    چیز دیگه ای نپرس!
    موفق باشی
    ویرایش توسط amirhossein.gh : January 23rd, 2012 در ساعت 07:42 PM
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    سلام
    والا من نمیدونم شما چرا اینقدر اصرار دارین ؟!!؟
    من که گفتم شما بذار همون دو هفته دیگه اصلا خودشون میذارن تو پروفایلتون ولی اگه بازم اصرار دارین میتونین از grad office بپرسین
    به خدا چند هفته طول میکشه مدارک از این دفتر به استاد برسه
    این دفتر باید ابتدا صلاحیت های کلی شما رو چک کنه مثل زبان و معدل و ....
    اگه ردیف بود خودشون به همون استادی که شما گفتین میفرستن و نظر نهایی رو اون میگیره!
    اول به ادار پذیرش بزنین و اگه گفتین مقلا یه هفته است رسیده شما میتونی با استاد هم تماس بگیری
    الانم به استاد یه میل بزن بگو فقط مدارکم رسیده و تو اداره پذیرش است و اینو جهت اطلاع شما میگم
    چیز دیگه ای نپرس!
    موفق باشی
    سلام
    امیرحسین جان میشه لطف کنی بگی تو ایمیلی که بعد از پست کردن مدارکم میخوام به استاد بزنم دقیقا چی بنویسم
    مرسی

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط hani80 نمایش پست ها
    سلام
    امیرحسین جان میشه لطف کنی بگی تو ایمیلی که بعد از پست کردن مدارکم میخوام به استاد بزنم دقیقا چی بنویسم
    مرسی
    تشکر کن از کمکاش
    بگو فرستادم مدارکو باید برسه تا آخر هفته !
    بگو منتظر نظرات نهایی گروه ادمیشن هستم
    و نهایتا بگو درس خوندن به عنوان دانشجوی شما افتخاری !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)