صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 104

موضوع: حفظ تماس با استاد بعد از اپلای

پیش فرض پاسخ : حفظ تماس با استاد بعد از Apply

حفظ رابطه با استاد از واجبات ولي يه طور نشه كه ديگه از ديدن email شما كلافه شود .....

سلام

من چند وقت پیش به یکی از استادای استرالیا ایمیل زدم و اون هم گفت اپلای کن خلاصه ما اپلای کردیمو پذیرش اومد (نتایج بورس سه ماه دیگه میاد) تو این مدت هم ویزای اقامت موقتم ( 18 ماهه ) واسه استرالیا اومد. حالا به نظرتون باید ایمیل بزنم که پذیرش گرفتم و ویزام اومده یا نه؟ چی بگم آخه

ممنون میشم راهنماییم کنین.

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza2323 نمایش پست ها
    سلام

من چند وقت پیش به یکی از استادای استرالیا ایمیل زدم و اون هم گفت اپلای کن خلاصه ما اپلای کردیمو پذیرش اومد (نتایج بورس سه ماه دیگه میاد) تو این مدت هم ویزای اقامت موقتم ( 18 ماهه ) واسه استرالیا اومد. حالا به نظرتون باید ایمیل بزنم که پذیرش گرفتم و ویزام اومده یا نه؟ چی بگم آخه

ممنون میشم راهنماییم کنین.

سلام
    به نظر من در این مرحله خیلی‌ خوبه که بهش ایمیل بزنید و در جریان کاراتون بگذاریدش.
    بگید:

I am writing to inform you that I have been admitted to the department and aslo my student visa has been issued.
    I look forward to meeting you in ....

یعنی‌ هنوز بورس نگرفتید؟ اگه نگرفتید میتونید بگید منتظر نتیجه بورس هستید.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

سلام
    من یکی چندتا استاد بهم گفتن که اپلای کن و از این حرفا که همه میدونن. از اون زمان حدود 2 ماه میگدره اخه درگیر نمره زبانم بوذم. الان نمره زبانم اومده ولی تو یکی از دانشگاه ها نمره زبانم یه نمره کمتر از مینیممشون هست. به graduate cordinatoreshun ایمیل زدم و اونام گفتن چون دکتر X تشویقت کرده که اپلای کنی این موضوع یه نمره خیلی ملاک صد در صدی نیست و امیدواریم رزومت این موضوعو بپوشونه. بچه ها به نظرتون من به استاده هم میل بزنم و ازش بپرسم نمرم این شده یا نه همین جوری ادامه بدم و بدون هماهنگیه مجدد با استاده پروسه اپلایو ادامه بدم. الان نزدیک 2 ماهه هیچ میلی بهش نزدم. لطفا یه پیشنهاد بدین. واقعا موندم. باخودم گفتم به استاده میل بزنم بپرسم چند درصد شانس پدیرش دارم اما ترسیدم استاده ناراحت شه چون قبلا بهم گفته اپلای کن البته اون موقع نمره زبانم نیومده بود. لطفا راهنمایی

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes123 نمایش پست ها
    سلام
    من یکی چندتا استاد بهم گفتن که اپلای کن و از این حرفا که همه میدونن. از اون زمان حدود 2 ماه میگدره اخه درگیر نمره زبانم بوذم. الان نمره زبانم اومده ولی تو یکی از دانشگاه ها نمره زبانم یه نمره کمتر از مینیممشون هست. به graduate cordinatoreshun ایمیل زدم و اونام گفتن چون دکتر X تشویقت کرده که اپلای کنی این موضوع یه نمره خیلی ملاک صد در صدی نیست و امیدواریم رزومت این موضوعو بپوشونه. بچه ها به نظرتون من به استاده هم میل بزنم و ازش بپرسم نمرم این شده یا نه همین جوری ادامه بدم و بدون هماهنگیه مجدد با استاده پروسه اپلایو ادامه بدم. الان نزدیک 2 ماهه هیچ میلی بهش نزدم. لطفا یه پیشنهاد بدین. واقعا موندم. باخودم گفتم به استاده میل بزنم بپرسم چند درصد شانس پدیرش دارم اما ترسیدم استاده ناراحت شه چون قبلا بهم گفته اپلای کن البته اون موقع نمره زبانم نیومده بود. لطفا راهنمایی
    اگر استاد واقعا بخوادت کمکت میکنه.منم نمره ام 3 نمره کم بود ولی به استاد گفتم و قبول کرد و گفت مشکلی نداره. شما هم بهش بگو که در جریان باشه و بتونه کمکت کنه.اگر نخوادت هم از الان تکلیفت رو بدونی، یا دوباره امتحان بدی یا انرژی ات رو بذاری برای جاهای دیگه دوست عزیز.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

بچه ها یه سوالی داشتم.یکی از استاد هایی که بهش میل زده بودم گفتم تو کارت خیلی به من میخوره و اینها و Excellent هست و اپلای کن .من هم برای اینکه حفظ ارتباط بشه گفتم که استاد در نظر شما من شانس دارم یا نه.گفت چون رقابتیه خیلی به رکام هایی که میدن برات بستگی داره.حالا من اپلا یکردم.به نظر شما میل بزنم بهش چی بگم؟!راستی من یکی از رکام هام کاغذی بود و دانشگاه گفته بود پست کنین، منم پست کردم.اشاره کنم که یه رکام کاغذی هم داشتم ؟

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من برا چند تا دانشگاه اقدام کردم الان می خوام برا استادایی که اسمشون رو تو SOP آورده بودم ایمیل یادآوری بزنم ... از دوستان خواهشی داشتم که یک ایمیل که خودشون فکر می کنند خوب جواب میده و استاد اسم آدم تو ذهن اش می مونه !!! رو به انگلیسی برا من اینجا بنویسن ... خیلی خیلی ممنون .

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    حتما باید بهش ایمیل بزنی‌ و خبر بدی که اپلای کردی و مدارک رو فرستادی.
    حالا من نمیدونم جواب قبلی‌ استاد به شما چی‌ بوده؟ و در چه دانشگاهی اپلای کردی؟
    اگه استاد گفته بوده تصمیم گیری با adcom هست، خوب در واقع استاد خیلی‌ کاری هم نمیتونه بکنه. اما بعضی‌ جاها که استاد میره و مدارک دانشجوئ مورد علاقشو میگیره نگاه میکنه فرق میکنه.
    اما همین که بهش بگی‌ مدارک رو فرستادم و امیدوارم که قبول بشم و در گروه شما کار کنم کافیه. بسته به پروسهٔ دانشگاه استاد اقدامات لازم رو انجام میده.
    ( این نظر من بود!!)
    سلام دوست عزیز امکانش هست نمونه ایمیلی برای من بفرستید چون فکر می کنم این ایمیل واقعا سرنوشت ساز باشه ... ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Communications

دوستان سلام
    بعضی از استادا هستن که تو صفحه خودشون مینویسن که پروژه و فاند دارن و کسانی که علاقمند هستن اپلای کنن. من هم به بعضی هاشون که ایمیل زدم در رابطه با پذیرش ولی جوابی اصلا ندادن
    من تصمیم گرفتم که اپلای کنم اما به نظر شما بعد از اپلای چه ایمیلی باید به استاد بزنم که مثلا بگم اپلای کردم. اون هم یه جوابی چیزی بگه ما رو امیدوار کنه
    یعنی چطور به استاد بفهمونم که هرچند جواب ندادی اما من واقعا به زمینه کاری شما علاقمند بودم و اپلای کردم؟!!

Junior Member

سلام.بچه ها من به استادی ایمیل زدم و رزوممو فرستادم.حالا استاده گفته من علاقه مندم شما رو به عنوان دانشجو داشته باشم و اپلای کن.به نظرتون چقدر امید قبولی دارم؟و اینکه تو این مدت هفته ای یه ایمیل بهش بدم خوبه؟ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)