صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 104

موضوع: حفظ تماس با استاد بعد از اپلای

پیش فرض پاسخ : حفظ تماس با استاد بعد از Apply

من با یه استادی تماس گرفتم و گفت اپلای کنم. وقتی بهش ای میل می زدم فقط می گفت
    I look forward to reviewing your materials.
    و نشد راجع به پروژه یا چیز دیگه ای صحبت کنیم. applcation fee را هم واسم waive کرد. بعد از اپلای دو تا میل بهش زدم. یکی تبریک سال نو یکی هم نمره جدید تافلم را برایش فرستادم. ولی هیچ جوابی نداده. نمی دونم چطوری باید ارتباطم را باهاش حفظ می کردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Biotechnology/Tehran University of Medical Sciences

من به یه استادی میل زدم گفت من راغبم درخاستتو پیگیری کنم چون یک دانشجو phd میخام بگیرم. گفت نمره تافل وجی آر ایت چند هست که منم 98و 1070 شده بودم تافلم بالا مینیمم هست ولی ترسیدم بگه gre کمه بااینکه مینیمم نداره .بعد جواب نداد یه هفته گذشت، باز همون ایمیل نمره ها مو زدم گفتم اگه اپلای کنم شما کارمو فالو میکنید به گروهتون بپیوندم ایندفه جواب داد آره برو اپلای کن تو میتونی بیای تو گروهم! حالا من 2تا سوال دارم این که بعد یه هفته ج داده میشه روش حساب کرد واقعا؟ و اینکه من آنلاین application رو پر کردم اما قبل سابمیت و ریختن application fee میخاستم همینطوری یه میل بزنم ببینم هنو تو باغه یا نه!مقاله هاشو خوندم هیچی به ذهنم نرسید ازش بپرسم چی بزنم که بفهمه خیلی مشتاقشم؟!

سلام
    من یه سوپروایزر توی دانشگاه گریفیت استرالیا پیدا کردم. استاده خیلی از کارم خوشش اومد،مخصوصا بعد از اینکه نمره آیلتسم 7 شد خیلی مثبت بود و گفتش که با شرایط تو قبلا دانشجو داشتم. حالا تقریبا 1 ماهه که اپلای کردم. می خواستم بدونم تو این مرحله دیگه لازم نیست با استاد در تماس باشم؟ نباید ازش بخوام که روی اپلیکیشنم نظارت کنه؟ هدفم اینه که منو یادش بمونه.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

What about his/her fund? You can ask about something else such as one of his articles; his future research topics and the like

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrou1 نمایش پست ها
    من به یه استادی میل زدم گفت من راغبم درخاستتو پیگیری کنم چون یک دانشجو phd میخام بگیرم. گفت نمره تافل وجی آر ایت چند هست که منم 98و 1070 شده بودم تافلم بالا مینیمم هست ولی ترسیدم بگه gre کمه بااینکه مینیمم نداره .بعد جواب نداد یه هفته گذشت، باز همون ایمیل نمره ها مو زدم گفتم اگه اپلای کنم شما کارمو فالو میکنید به گروهتون بپیوندم ایندفه جواب داد آره برو اپلای کن تو میتونی بیای تو گروهم! حالا من 2تا سوال دارم این که بعد یه هفته ج داده میشه روش حساب کرد واقعا؟ و اینکه من آنلاین application رو پر کردم اما قبل سابمیت و ریختن application fee میخاستم همینطوری یه میل بزنم ببینم هنو تو باغه یا نه!مقاله هاشو خوندم هیچی به ذهنم نرسید ازش بپرسم چی بزنم که بفهمه خیلی مشتاقشم؟!
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Feel free to ask
    Ask him to follow up your application and see what your application status is

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_ramin نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوپروایزر توی دانشگاه گریفیت استرالیا پیدا کردم. استاده خیلی از کارم خوشش اومد،مخصوصا بعد از اینکه نمره آیلتسم 7 شد خیلی مثبت بود و گفتش که با شرایط تو قبلا دانشجو داشتم. حالا تقریبا 1 ماهه که اپلای کردم. می خواستم بدونم تو این مرحله دیگه لازم نیست با استاد در تماس باشم؟ نباید ازش بخوام که روی اپلیکیشنم نظارت کنه؟ هدفم اینه که منو یادش بمونه.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

You had not to send something about NEW YEAR!!!! Anyway send him an email and ask about your application status and if he could review your application or not

نقل قول نوشته اصلی توسط reghaderi نمایش پست ها
    من با یه استادی تماس گرفتم و گفت اپلای کنم. وقتی بهش ای میل می زدم فقط می گفت
    I look forward to reviewing your materials.
    و نشد راجع به پروژه یا چیز دیگه ای صحبت کنیم. applcation fee را هم واسم waive کرد. بعد از اپلای دو تا میل بهش زدم. یکی تبریک سال نو یکی هم نمره جدید تافلم را برایش فرستادم. ولی هیچ جوابی نداده. نمی دونم چطوری باید ارتباطم را باهاش حفظ می کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandes123 نمایش پست ها
    سلام
    من یکی چندتا استاد بهم گفتن که اپلای کن و از این حرفا که همه میدونن. از اون زمان حدود 2 ماه میگدره اخه درگیر نمره زبانم بوذم. الان نمره زبانم اومده ولی تو یکی از دانشگاه ها نمره زبانم یه نمره کمتر از مینیممشون هست. به graduate cordinatoreshun ایمیل زدم و اونام گفتن چون دکتر X تشویقت کرده که اپلای کنی این موضوع یه نمره خیلی ملاک صد در صدی نیست و امیدواریم رزومت این موضوعو بپوشونه. بچه ها به نظرتون من به استاده هم میل بزنم و ازش بپرسم نمرم این شده یا نه همین جوری ادامه بدم و بدون هماهنگیه مجدد با استاده پروسه اپلایو ادامه بدم. الان نزدیک 2 ماهه هیچ میلی بهش نزدم. لطفا یه پیشنهاد بدین. واقعا موندم. باخودم گفتم به استاده میل بزنم بپرسم چند درصد شانس پدیرش دارم اما ترسیدم استاده ناراحت شه چون قبلا بهم گفته اپلای کن البته اون موقع نمره زبانم نیومده بود. لطفا راهنمایی
    سلام
    من خودم نمرم 1 نمره کمتر از مینیمم بود ولی اسمم رو دپارتمان رد کرده بود به استاداو با استاد که صحبت کردم نگران بودم که از نمرم خوشش نیاد بهش گفتم من نمرم زیاد خوب نشده بخاطر مشکلی بود که سر جلسه داشتم و من دوباره امتحان دادم و نمرش به زودی میاد که مطمئنم خوب میشه. استاد گفت اصلا مهم نیست. گفت همین که دپارتمان اسمت رو رد کرده برا استادا کافیه. یکی از دانشجوهاش هم گفت نمرش زیاد خوب نبوده و دپارتمان بهش گفته که باید کلاس زبان بگذروونه اما استادش گفته: نمیخواد بری کلاس ، تو تو حرف زدن مشکلی نداری

من همراه همسرم به آمریکا اومدم و قصد دارم در اینجا خودم هم درس بخونم. به استادا ایمیل که زدم جوابی ندادن. بعد حضوری رفتم و با چندتاشون صحبت کردم. اونا هم خوب برخورد کردن ولی زیاد ازم سووال نکردن فقط خودم بیشتر گفتم از دانشگاه قبلیم، علایقم و اینکه رزومه استاد رو خوندم و علاقه دارم، بعد اونا هم گفتن ما رزومه تو رو نگاه میکنیم ، یکیشون هم منو برد با گروهش آشنا کرد و دانشجوی ایرانیشو بهم معرفی کرد. اما هیچ کدوم جواب قطعی بهم ندادن ( که میدونم طبیعیه ). من خیلی دیدم بچه ها میرن مقاله استادا رو میخونن و بهشون میگن. میخوام بدونم تو این مرحله من چه کار دیگه ای میتونم بکنم؟ منم برم مقاله هاشو نو بخونم بگم جالب بود برام. یا از خودش بخوام که بهم معرفی کنه چی بخونم. یا اینکه کلا این کارا مال بعد از اینه که استاد جواب قطعی بده؟برم تو دانشکاه سر کلاساش؟ الان برای جلب نظر استادا چه کار میتونم بکنم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsapearl نمایش پست ها
    من همراه همسرم به آمریکا اومدم و قصد دارم در اینجا خودم هم درس بخونم. به استادا ایمیل که زدم جوابی ندادن. بعد حضوری رفتم و با چندتاشون صحبت کردم. اونا هم خوب برخورد کردن ولی زیاد ازم سووال نکردن فقط خودم بیشتر گفتم از دانشگاه قبلیم، علایقم و اینکه رزومه استاد رو خوندم و علاقه دارم، بعد اونا هم گفتن ما رزومه تو رو نگاه میکنیم ، یکیشون هم منو برد با گروهش آشنا کرد و دانشجوی ایرانیشو بهم معرفی کرد. اما هیچ کدوم جواب قطعی بهم ندادن ( که میدونم طبیعیه ). من خیلی دیدم بچه ها میرن مقاله استادا رو میخونن و بهشون میگن. میخوام بدونم تو این مرحله من چه کار دیگه ای میتونم بکنم؟ منم برم مقاله هاشو نو بخونم بگم جالب بود برام. یا از خودش بخوام که بهم معرفی کنه چی بخونم. یا اینکه کلا این کارا مال بعد از اینه که استاد جواب قطعی بده؟برم تو دانشکاه سر کلاساش؟ الان برای جلب نظر استادا چه کار میتونم بکنم؟
    سلام
    با توجه به موقعيتتون همه ي كارهايي كه گفتيد رو ميتونيد انجام بديد و خيلي هم خوبه. فقط قبلش شما بايد يك علاقمندي داشته باشيد و روي اون كار كنيد نه اينكه بگرديد ببينيد استاداي پوزيشن دار به چي علاقمند هستند ونها رو بخونيد و بخواهيد تحت تاثير قرار بگيرند. رزومه ي شما به اندازه ي كافي گوياست كه تا به الان روي چي كار كرديد. رفتن سر كلاس اگر با هدف كسب علمي باشه كه قراره جايي به كمكتون بياد عاليه. ضمن اينكه زودتر با فضاي كلاس ها هم آشنا ميشيد. شما ميتونيد تماس ايميلي هم داشته باشيد ولي حتما داخلش عنوان شه الان كجا هستيد. برخي اساتيد نگرانيشون ويزاي ايراني هسات و ارگ بدونن مكشل نداريد ممكنه سريع تر نتيجه بگيريد.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام بچه ها
    من بعد از اینکه اپلای کردم به استادی که باهاش مکاتبه داشتم میل زدم و اونم گفت به محض اینکه مدارکت بیاد دپارتمان بررسیش میکنیم. دیروز ایمیل برام اومد که ادمیشن گرفتم. حالا سوالم اینه که الان من باید به استاد میل بزنم بگم ادمیت شدم و راجع به فاند بپرسم؟ اون که ایمیل نمیزنه احیانا؟! چون آخه اون خودش می دونه که به من ادمیشن دادن دیگه...
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)