صفحه 14 از 51 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 506

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین مهاجرت کبک، علت‌ها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    خیلی برام عجیب بود که با این امتیازات خوب از زبان فرانسه(12) و انطباق پذیری(5) که به شما داده چرا شما رو رد کرده و امتیاز رشتتون رو نداده یعنی هیچ ارتباط شغلی در 5 سال گذشته با رشتتون نداشتین!!!!!! البته ضعف زبان فرانسه همراه هم دخیل بوده همراهان عزیز اصلا سرسری نگیرین
    واقعا متاسف شدم
    چرا داشتم دقیقا یک سال و نیم در رشته شیمی و در 5سال گذشته کار کردم ولی چون بیمه نداشتم اصلا رشته شیمی رو قبول نکرد و 12 امتیاز رشته رو بهم نداد. حتی به همسرم هم به دلیل بیمه 2 نمره رشته عمران رو نداد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

autre facteurs در واقع همان امتیاز فرزند، سازگاری و بحث مالی است.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra sarabi نمایش پست ها
    چرا داشتم دقیقا یک سال و نیم در رشته شیمی و در 5سال گذشته کار کردم ولی چون بیمه نداشتم اصلا رشته شیمی رو قبول نکرد و 12 امتیاز رشته رو بهم نداد. حتی به همسرم هم به دلیل بیمه 2 نمره رشته عمران رو نداد.
    من هم واقعاً متاسفم سرکار خانم. اگه بیمه نباشیم امتیاز رشته مونو نمی گیریم؟ من رشته م زبان انگلیسیه و 6 امتیازی
    و علاوه بر این، سابقه ی کارمون هم امتیازی نداره دیگه. درسته؟

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra sarabi نمایش پست ها
    autre facteurs در واقع همان امتیاز فرزند، سازگاری و بحث مالی است.
    اگر امتیازات Autre Facteurs را جمع بزنید 15 می شود در حالی که عدد نوشته شده 19 می باشد. این 4 امتیاز پنهان امتیاز مرتب بودن مدارک وضع ظاهری و کلاً نظم و ترتیب می باشد که منحصراً در اختیار آفیسر قرار دارد و دوستان بایستی به آن بیشتر توجه داشته باشند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    اگر امتیازات Autre Facteurs را جمع بزنید 15 می شود در حالی که عدد نوشته شده 19 می باشد. این 4 امتیاز پنهان امتیاز مرتب بودن مدارک وضع ظاهری و کلاً نظم و ترتیب می باشد که منحصراً در اختیار آفیسر قرار دارد و دوستان بایستی به آن بیشتر توجه داشته باشند
    ولی من فکر نمی کنم چیزی باشد که افیسر بخواهد پنهان کند و در لیست نیاورده باشد. چون خود 4 امتیاز خیلی کمک می کند. اگر 4 امتیاز مربوط به مرتب بودن مدارک باشد ، می توانم بگویم حداقل 2 یا 3 امتیاز به من باید می داد چون خود افیسر از اماده کردن مدارکم تعریف کرد و گفت خیلی خوب اماده کردم. و در ضمن باید جایی به این 4 امتیاز اشاره شده باشد که اگر کسی قصد بررسی مجدد داره بتواند به آن استناد کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

برای من همین طور بود چون نه تنها نمره رشته شیمی را کم کرد بلکه یک سال از سابقه کارم هم کم شد و 2 امتیاز حساب نکرد. و چون این یکسال از سابقه 5 سال گذشته کم شد متاسفانه سابقه کاره من از 48 ماه که نمره کامل داره به 47 ماه (بدون شیمی) تنزل پیدا کرد. شاید اگر مصاحبه ماه یک ماه دیگر برگزار می شد این 2 نمره را می گرفتم و قبول می شدم چون از صحبتهای کریستین متوجه شدم اگر 2 امتیاز دیگر می گرفتم قبول می شدم و نمی دانم شاید یک امتیاز باقیمانده را از سازگاری بهم بیشتر می داد.

با سلام به همه دوستان
    یکی از دوستان من متاسفانه رد شده و می خواد دوباره اقدام کنه.کسی می دونه بعد از چه مدتی میشه دوباره اقدام کرد؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nikaaa نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    یکی از دوستان من متاسفانه رد شده و می خواد دوباره اقدام کنه.کسی می دونه بعد از چه مدتی میشه دوباره اقدام کرد؟
    با تشکر
    واقعاً برای دوستتون متاسفم. به نظرم ایشون بلافاصله می توننن دوباره اقدام کنن.
    شما اطلاع دارین که ایشون به خاطر زبان فرانسه رد شدن یا دلیل دیگه ای داشته؟

Junior Member

باسلام همسرم ک مین هست رشته اش 6 امتیازی است متاسفانه رشته من 0 است ازطرفی سن ایشون بالای 35 سال است ک دیشب از ی وکیل تو تلویزیون شنیدم ک ردیهای کبک بالا رفته از جمله برای بالای 35 سال میخواستم این موضوع بیشتر برام روشن بشه ضمن اینکه فایل نامبر ما اکتبر اومده ومنتظر تاریخ محاسبه ایم

Junior Member

lles informations et les documents soumis au soutien de la demande ne permettent pas au candidat de se qualifier en vertu de notre reglement en raison notamment des facteurs suivants pour le requerant principal les limites de sa formation de (technical and vocational training)n est pas reconnue et les limites de ses ses connaissances linguistiques.
    le minimum requis a la grille du 14 octobre 2009 au facteur seuil de passage a lexamen preliminaire est de 49 points le candidat n a respectivement que 43 points.
    en consequence nous devons transmettre une lettre d intention de refusمن محمد ستم جوشكارمو 2800 ساعت دوره ديدام سابقه كارم فوله تو يك شركت زير مجموعه نفت من تاريخ 18 خرداد امسال مداركمو كامل فرستادام 15 مهر فايل نامبرام اومد تا الان منتظر بودام كه اين نامه بالا اومده بهمراه يك جدول كه امتياز رشته ام كه 12 بوده 0 داده و امتياز ديپلمم كه تجربيه 2 از 12 راستي بقيه امتياز رو گرفتم تورو خدا بگيد من بايد چيكار كنم مرسي.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)