صفحه 51 از 51 نخستنخست ... 4142434445464748495051
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 506 , از مجموع 506

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

سلام دوستان
    من مهر ماه پارسال نامه ریجکت را دریافت کردم به دلیل نداشتن مهر دفتر خانه و این اشتباهی بود که از سمت مترجم شده بود که اشتباه مدارک رو پیوست کرده بود . به همین دلیل نامه ای براشون فرستادم و درخواست بررسی مجدد کردم . بعد از حدود نه ماه هفته پیش این نامه رو دریافت کردم .میشه لطفا مفهومش رو توضیح بدین ؟ممنون از کمکتون
    Dans notre lettre du 5 juin 2015, intitulée Intention de rejeter votre demande de certificat desélection, nous vous avons indiqué que vous deviez nous faire parvenir en un seul envoi tousles documents requis. Comme vous n’avez pas satisfait à nos exigences lors de votre envoireçu le 31 août 2015, nous maintenons notre décision de rejeter votre demande.Si vous avez également joint des documents à votre lettre du 25 septembre 2015, sachez quenous n'avons pas pu en tenir compte puisqu'ils ont été fournis après le seul et unique envoiautorisé.Veuillez recevoir, Madame, nos salutations distinguées.
    ارسال مدارک : آگست 2011 ، صدور فایل نامبر : اکتبر 2011 ، تاریخ مصاحبه :؟؟؟؟ رشته 6 امتیازی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    hardware computer

Angry پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط sarehm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهر ماه پارسال نامه ریجکت را دریافت کردم به دلیل نداشتن مهر دفتر خانه و این اشتباهی بود که از سمت مترجم شده بود که اشتباه مدارک رو پیوست کرده بود . به همین دلیل نامه ای براشون فرستادم و درخواست بررسی مجدد کردم . بعد از حدود نه ماه هفته پیش این نامه رو دریافت کردم .میشه لطفا مفهومش رو توضیح بدین ؟ممنون از کمکتون
    Dans notre lettre du 5 juin 2015, intitulée Intention de rejeter votre demande de certificat desélection, nous vous avons indiqué que vous deviez nous faire parvenir en un seul envoi tousles documents requis. Comme vous n’avez pas satisfait à nos exigences lors de votre envoireçu le 31 août 2015, nous maintenons notre décision de rejeter votre demande.Si vous avez également joint des documents à votre lettre du 25 septembre 2015, sachez quenous n'avons pas pu en tenir compte puisqu'ils ont été fournis après le seul et unique envoiautorisé.Veuillez recevoir, Madame, nos salutations distinguées.
    متاسفانه اینا رو تصمیم قبلیشون که شما رو ریجکت کردن تاکید دارن و میگن شما باید مدارکو همون موقع (بار اول ) به صورت تکمیل و درست میفرستادید .

Junior Member

سلام، نمیدانم این گره هنوز فعال هست یا خیر و مطمین نیستم جای سوال اینحا باشد؛لطفا در صورت امکان راهنماییم کنین.
    دوست من سال 2012 برای کبک اقدام کرد و 2013 فایل نامبر گرفت. متاسفانه به دلایل شخصی قادر به ادامه مراحل نبود. آیا میدانید امکان بازیابی پرونده وجود دارد یا خیر؟ یا اینکه کلا پروسه از نو باید شروع شود؟
    ممنون
    فایل نامبر کبک-دمشق: مارچ 2011، مصاحبه-استانبول-دریافت CSQ: ژانویه 2013، فایل نامبر فدرال: 27 جون 2013، دریافت-دفتر پاریس: 20 جولای 2013، درخواست مدیکال: 18 مارچ 2014،مدیکال ریسیود:1 می 2014،پاس ریکوئست:7 می2014

دوستان یه سوال آیا خدمت در هوا وفضای سپاه میتونه باعث ریجکتی شود
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

Junior Member

سلام دوستان من پروندمو سال ٢٠١٢ باز كردم و در سال ٢٠١٥ به دليل اشتباه وكيلم ايراد گرفتن كه سابقه كاريم با بيمم نميخوره به نظر شما الان كه بيمه نميخوان من تقاضاي تجديد نظر بدم امكانش هست؟ اصلا بررسي ميكنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مهندسي شيمي پلي تكنيك

سلام دوستان. چند ماه پیش برای من ایمیل شمارش امتیاز اومد و امتیازم رو 49 محاسبه کرده بودن و گفته بودن و چون امتیازم به 50 نرسیده من باید براشون یه تست درک شفاهی فرانسه با نمره B2 بفرستم (من قبلا تست TEF فرستاده بودم با Parler C1 و Comprhenssion Oral‌ B1). الان من دوبار TCF امتحان دادم ولی هنوز B2 نگرفتم البته هنوز هم 12 ماه دیگه وقت دارم. امروز برام سوال پیش اومد چرا 49 شدم چون موقع آپدیت با محاسبات خودم باید 51 میشدم. رفتم دوباره فرمشونو نگاه کردم دیدم امتیاز سابقه کار رو به من 6 دادن به جای 8. در صورتی که من موقع آپدیت 77 ماه سابقه کار براشون فرستادم. و بعد متوجه شدم سابقه کار اولمو به جای 38 ماه به اشتباه 7.7 ماه محاسبه کردن ولی بقیه سابقه ها رو درست زدن و درنهایت به جای 77 ماه به من 46.7 ماه سابقه دادن و امتیاز 6 به جای 8.
    حالا به نظرتون من باید چیکار کنم؟ به گفته خودشون تلاش کنم و باز امتحان بدم و نتیجه تست رو بفرستم یا میتونم به نمره ای که دادن اعتراض کنم و اون نمره سابقه کار رو بگیرم؟ کسی هست چنین تجربه ای داشته باشه؟
    رشته 6 امتیازی - تاريخ ارسال مدارك15-1- 2012**** تاريخ دريافت مدارك در سفارت:19-1-2012****دریافت نامه آپدیت6-01-2016****دریافت نامه شمارش امتیاز 30-05-2018 ​***** TEF c1 b1***** نامه مهلت 18 ماه زبان 30 می 2018****

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)