صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 506

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین مهاجرت کبک، علت‌ها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    زهراجان می تونی نامه مزبور را با حذف مشخصات شخصیت اینجا بذاری تا بچه ها با اون آشنا شوند متاسفانه اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در مورد تجدید نظر خیلی محدوده و بچه ها با این مقولات و نحوه اعتراض و تجدید نظرخواهی اصلا آشنا نیستند.

من صفحه ای که ریز نمرات داده شده قبل و بعد از مصاحبه رو براتون می زارم ولی کل این نامه حدود 5 الی 6 صفحه است که تمام مشخصات رو نوشتن.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra sarabi نمایش پست ها
    من صفحه ای که ریز نمرات داده شده قبل و بعد از مصاحبه رو براتون می زارم ولی کل این نامه حدود 5 الی 6 صفحه است که تمام مشخصات رو نوشتن.
    من واقعا متاسفم که با 60 از 63 شما مردود شدید.
    چه امتیاز خوبی هم از فرانسه گرفتید!

کسی می دونه ردیفی که نوشته Autres facteurs چیه؟ اتیازش هم با مجموع امتیازات در بالا جمع شده.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza DWG نمایش پست ها

کسی می دونه ردیفی که نوشته Autres facteurs چیه؟ اتیازش هم با مجموع امتیازات در بالا جمع شده.
    امتیازات رو بطور کلی به دو دسته تقسیم کردن 1- مواردیکه مربوط به پیدا کردن شغل یعنی مهارتها می باشد شامل مدارک تحصیلی ، سابقه کار، سن، زبان برای مین و همراه 2- سایر شامل فرزند ، تمکن مالی و انطباق ودر دو ستون امتیاز داده شده 1- امتیازات زمان بررسی مدارک 2- زمان مصاحبه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

autre facteurs در واقع همان امتیاز فرزند، سازگاری و بحث مالی است.

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

autre facteurs در واقع همان امتیاز فرزند، سازگاری و بحث مالی است.
    اگر امتیازات Autre Facteurs را جمع بزنید 15 می شود در حالی که عدد نوشته شده 19 می باشد. این 4 امتیاز پنهان امتیاز مرتب بودن مدارک وضع ظاهری و کلاً نظم و ترتیب می باشد که منحصراً در اختیار آفیسر قرار دارد و دوستان بایستی به آن بیشتر توجه داشته باشند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    اگر امتیازات Autre Facteurs را جمع بزنید 15 می شود در حالی که عدد نوشته شده 19 می باشد. این 4 امتیاز پنهان امتیاز مرتب بودن مدارک وضع ظاهری و کلاً نظم و ترتیب می باشد که منحصراً در اختیار آفیسر قرار دارد و دوستان بایستی به آن بیشتر توجه داشته باشند
    ولی من فکر نمی کنم چیزی باشد که افیسر بخواهد پنهان کند و در لیست نیاورده باشد. چون خود 4 امتیاز خیلی کمک می کند. اگر 4 امتیاز مربوط به مرتب بودن مدارک باشد ، می توانم بگویم حداقل 2 یا 3 امتیاز به من باید می داد چون خود افیسر از اماده کردن مدارکم تعریف کرد و گفت خیلی خوب اماده کردم. و در ضمن باید جایی به این 4 امتیاز اشاره شده باشد که اگر کسی قصد بررسی مجدد داره بتواند به آن استناد کند.

Junior Member Herman آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza DWG نمایش پست ها

نه رضا جان، فکر نکنم با امتیازای بالا جمع شده باشه. اگه دقّت کنی میبینی که این عدد یه کم اونطرف تر از ستون اصلی نوشته شده. انگار یه جوری امتیاز فرعی به حساب میاد. با احتساب اون 6 امتیاز 66 میاوردن. من قبلاً شنیده بودم که آفیسر در قبول کردن و رد کردن افراد کاملاً مختاره. شاید این ردیفو برای باز گذاشتن دست آفیسر در نظر گرفته باشند (به عنوان مثال این دفعه دوست نداشته ارفاق کنه). اگه اینطور باشه شاید جایگاه اون مدارک فوق برنامه و فعالیّت های جانبی افراد که در امتیاز دهی هیچ نقشی نداشت (امّا بازم همه مردم مدارک مربوط به اونارو میفرستادن!!) تو این امتیاز نقش داشته باشه.
    برام خیلی جای تعجّبه که رشته ایشون در ارزیابی اولیّه (زمان صدور فایل نامبر) 12 امتیاز داشته ولی در زمان مصاحبه 0 گرفته؟!!
    رشته تحصیلی چی بوده؟؟ سابقه کار در چه مورد بوده؟؟ اصلاً این دو در امتیاز دهی ربطی به هم دارند؟؟
    منتظر نظرتونم .....
    در ظمن برای این خانم محترم هم واقعاً متأسّفم. امیدوارم در تلاشهای بعدی موفّق باشند.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

خیلی برام عجیب بود که با این امتیازات خوب از زبان فرانسه(12) و انطباق پذیری(5) که به شما داده چرا شما رو رد کرده و امتیاز رشتتون رو نداده یعنی هیچ ارتباط شغلی در 5 سال گذشته با رشتتون نداشتین!!!!!! البته ضعف زبان فرانسه همراه هم دخیل بوده همراهان عزیز اصلا سرسری نگیرین
    واقعا متاسف شدم
    ویرایش توسط Kazy : February 20th, 2011 در ساعت 09:36 PM
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    خیلی برام عجیب بود که با این امتیازات خوب از زبان فرانسه(12) و انطباق پذیری(5) که به شما داده چرا شما رو رد کرده و امتیاز رشتتون رو نداده یعنی هیچ ارتباط شغلی در 5 سال گذشته با رشتتون نداشتین!!!!!! البته ضعف زبان فرانسه همراه هم دخیل بوده همراهان عزیز اصلا سرسری نگیرین
    واقعا متاسف شدم
    چرا داشتم دقیقا یک سال و نیم در رشته شیمی و در 5سال گذشته کار کردم ولی چون بیمه نداشتم اصلا رشته شیمی رو قبول نکرد و 12 امتیاز رشته رو بهم نداد. حتی به همسرم هم به دلیل بیمه 2 نمره رشته عمران رو نداد.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

چرا داشتم دقیقا یک سال و نیم در رشته شیمی و در 5سال گذشته کار کردم ولی چون بیمه نداشتم اصلا رشته شیمی رو قبول نکرد و 12 امتیاز رشته رو بهم نداد. حتی به همسرم هم به دلیل بیمه 2 نمره رشته عمران رو نداد.
    من هم واقعاً متاسفم سرکار خانم. اگه بیمه نباشیم امتیاز رشته مونو نمی گیریم؟ من رشته م زبان انگلیسیه و 6 امتیازی
    و علاوه بر این، سابقه ی کارمون هم امتیازی نداره دیگه. درسته؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)