صفحه 11 از 51 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 506

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین مهاجرت کبک، علت‌ها و راهکارها

سلام دوستان
    ما از طریق سرمایه گذاری کبک از سال 2007اقدام کردیم،اخیرابعد از مدتهاکه چشممان به جمال مدیکال روشن گردید،با کمال تاسف دیدیم که برای پسر کوچکترم بعلت گذشتن تنها 2 ماه از مسترش(به بهانه وقفه تحصیلی!!) فرم مدیکال نیومده و انو ریجکت کردن

وکاملا شادی ما تبدیل به غصه شده ،ایا کسی اطلاع داره حالا که ما 3 نفر از خانواده 4 نفریمان مدیکال را انجام و ارسال کرده ایم،امید واین امکان هست که برای او نیز در صورت پذیرفتن دلائل ما مدیکال را ارسال کنند،اکنون که یکماه میگذرد وجوابی به ما ندادند؟! که ما گفته بودیم او اینمدت در حال اپلای برای پ.اچ.دی بوده؟!لطفا راهنمائی کنید.متشکرم

سلام

1- ایا دلیلی ابراز کرده اید؟
    2- سن و شرایط تحصیلی فرد تاثیر گذار است.
    3- با ارائه توضیحات بیشتر امکان راهنمایی توسط دوستان خواهد بود.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ayrfx نمایش پست ها
    سلام

1- ایا دلیلی ابراز کرده اید؟
    2- سن و شرایط تحصیلی فرد تاثیر گذار است.
    3- با ارائه توضیحات بیشتر امکان راهنمایی توسط دوستان خواهد بود.

موفق باشید.
    با سلام،همانطور که گفتم افسر تنها به تشخیص خودش فرزند بالای 22 سال مارا که تا کنون بی وقفه درس میخوانده،برای 2 ماه که جواب phd او نیامده بدون سوال ریجکت کرده ومدیکالش را نداده.و50 روزه که 2 تا ایمیل ماروجواب نداده.حالا یه نفر میگفت نامه با dhl بدید سوریه بهتر جواب میدن تا ایمیل؟!ایا کسی چنین تجربه ای داشته؟نامه کتبی رو تائید میکنه ؟مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi نمایش پست ها
    با سلام،همانطور که گفتم افسر تنها به تشخیص خودش فرزند بالای 22 سال مارا که تا کنون بی وقفه درس میخوانده،برای 2 ماه که جواب phd او نیامده بدون سوال ریجکت کرده ومدیکالش را نداده.و50 روزه که 2 تا ایمیل ماروجواب نداده.حالا یه نفر میگفت نامه با dhl بدید سوریه بهتر جواب میدن تا ایمیل؟!ایا کسی چنین تجربه ای داشته؟نامه کتبی رو تائید میکنه ؟مرسی
    سلام:
    تجربه نشون داده فکس رو خوب جواب میدن.

Junior Member

دوستان من مدارکمو از طریق وکیل فرستادم .رشتم 16 امتیازی و تکنسین ماشین کاری از مجتمع فنی حرفه ای دیباگران بود
    با در نظر گرفتن 16امتیاز رشتم شرایطم خیلی عالی و سقف امتیاز رو هم رد کردم
    2ماه پس از ارسال مدارکم فایل نامبرم امد ولی بعد 7ماه یک نامه به وکیلم زدن که موکل شما امتیازش به حد نصاب نرسیده و تو فرم امتیاز بندیشون امتیاز رشتم از 16 صفر دادن
    امروز وکیلم نامه اعتراضشو زده
    میخوام از دوستهام بپرسم که ماجرا به کجا میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_f نمایش پست ها
    دوستان من مدارکمو از طریق وکیل فرستادم .رشتم 16 امتیازی و تکنسین ماشین کاری از مجتمع فنی حرفه ای دیباگران بود
    با در نظر گرفتن 16امتیاز رشتم شرایطم خیلی عالی و سقف امتیاز رو هم رد کردم
    2ماه پس از ارسال مدارکم فایل نامبرم امد ولی بعد 7ماه یک نامه به وکیلم زدن که موکل شما امتیازش به حد نصاب نرسیده و تو فرم امتیاز بندیشون امتیاز رشتم از 16 صفر دادن
    امروز وکیلم نامه اعتراضشو زده
    میخوام از دوستهام بپرسم که ماجرا به کجا میکشه؟

در واقع بر مبنای سایت رسمی کبک مدارک فنی و حرفه ای به عنوان دیمند در نظر گرفته می شود که شرایط خاصی را داشته باشند.
    1- سقف 900 تا 1800 ساعت آموزش مستقیم را گذرانده باشند. 2- مدرک فنی و حرفه ای از مکان معتبری همچون مرکز آمورش فنی و حرفه ای ایران اخذ شده باشد.
    مدارکی که مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارائه می دهد بین الملی بوده و در همه جای دنیا معتبر است.
    مدت آموزش 8 ساعت در روز است که برای هر دوره ای مثلا ماشین ابزار 2 سال طول می کشه.
    با اینکه من خودم هم در هنرستان درس خوندم و دیپلم رسمی فنی و حرفه ای دارم با این حال از لیسانسم استفاده کردم.
    من در یکی از پست هام این مطلب را بطور کل شرح دادم.

شما بهتر است اول مدت زمان آموزش خود را از جدول لیست رشته ها چک کنید و سپس مطمئن بشید که از نظر کنسول کبک محل اخذ مدرک شما مورد تایید است یا نه.
    سوال: آیا در زیر مدرک شما مهری به جز مهر مجتمع فنی هست یا نه؟ (منظور مهر ارگانهای دولتی)
    آیا وکیل شما عضو انجمن وکلای کبک هست یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

سلام دوستان عزیزن
    متاسفانه من تو مصاحبه قبول نشدم . از دوستان عزیزی که روی سابقه کار و یا رشته تحصیلی حساب کردند اگر تو 5 سال گذشته بیمه نداشته باشند افیسر (کریستین) قبول نمی کند. درست است اگر همسر من در زبان فرانسه اگر بهتر صحبت می کرد ما امتیاز را می اوردیم ولی تصور کنید بدون بیمه ما 18 امتیاز از دست دادیم. ما از 63 در نهایت 60 اوردیم ولی خیلی سخته که ببینی فقط به خاطر بیمه 18 امتیاز از دست می دهی. من زبان فرانسه را از 12 ، 6 زدم که کریستین به من 7 از 12 داد و گفت زبانت خوبه و می توانی کار پیدا کنی ولی زبان فرانسه همسرت خوب نیست. شاید اگر مصاحبه ما به جای این ماه تو مارچ برگزار می شد من 2 نمره دیگه از سابقه کارم می گرفتم ولی الان چون 47 ماه داشتم به جای 48 ماه ، 2 امتیاز را از دست دادم. کریستین فقط سابقه کاری تو 5 سال گذشته به داشتن بیمه و مالیات را قانونی می دونه و حساب می کنه.
    در ضمن از امادگی مدارک برای کارم و زندگی در کبک خیلی راضی بود و از 6 به من 5 داد. حتی قبول نکرد که فرصتی بدهد تا همسر مدرک زبان فرانسه بفرستد چون اون همراه بود. گفت اگر خودت هم به مدرک نیاز داشتی شاید می تونستم زمان بدهم ولی این جوری نمی شود. حالا می خواهم بعد از 3 ماه دوباره اقدام کنم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra sarabi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزن
    متاسفانه من تو مصاحبه قبول نشدم . از دوستان عزیزی که روی سابقه کار و یا رشته تحصیلی حساب کردند .....................
    موفق باشید
    دوست عزیز
    من شرایط شما رو درک میکنم و میدونم که خیلی سخته و از طرفی هم خوشحالم که دوباره میخواید اقدام کنید .
    ولی نکتی رو توی پست شما خوندم : که همسر شما همراه بودن و شما مین هستین در این صورت سابقه کار ایشون اصلا نبایستی امتیاز میاورد در سیکل پرونده مهاجرتی شما سن + مدرک تحصیلی + رشته تحصیلی + اقوام نزدیک + نمره زبان فرانسه ایشون میتونه در امتیاز آوردن پرونده کمک کنه باز تاکید دارم اگه ایشون بعنوان شخص همراه معرفی شده باشند، سابقه کارشون اصلا اهمیتی برای آفیسر نداره تنخها نکته اینکه نشون بده ایشون در این مدت تو کشورش بیکار نبوده و فکر کنم همون گواهی کاری کفایت میکنه
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra sarabi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزن
    متاسفانه من تو مصاحبه قبول نشدم ....................
    موفق باشید

در پستی که توی تاپیک اصول مصاحبه گذاشتی یک نکته داره من رو اذیت میکنه :
    ...من و همسرم به دلیل نداشتن بیمه اصلا امتیاز از رشته تحصیلی را به ما نداد. ....
    ....تصور کنید من با رشته شیمی 12 امتیاز از دست دادم ، و 2 امتیاز از سابقه کارم به همین دلیل کم شد......،
    یعنی ما دقیقا 18 امتیاز از سابقه و رشته تحصیلی نگرفتیم............

شما که بیشتر از 12 ماه سابقه کار داری باید امتیاز رشتتون رو میداد فکر کنم اشتباهی شده چون امتیاز 12 رشتتون بهتون تعلق میگیره ؟!؟!؟!
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

آیا از دوستان مردود شده تا به حال کسی در خواست revision کرده؟ اگر خودتون یا دوست آشنایی کسی رو می شناسید که اینکارو کرده لطفا به من بگید که چقدر طول می کشه که جواب بدن و چطوری میشه ازشون پیگیری کرد؟ چون به جز آدرس پستی هیچ اطلاعات دیگه ای ازشون توی سایت نیست. نه ای میلی نه فکسی. من الان بیشتر از یک ماهه که درخواست فرستادم اما خبری نشده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)