صفحه 13 از 51 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 506

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین مهاجرت کبک، علت‌ها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    آیا از دوستان مردود شده تا به حال کسی در خواست revision کرده؟ اگر خودتون یا دوست آشنایی کسی رو می شناسید که اینکارو کرده لطفا به من بگید که چقدر طول می کشه که جواب بدن و چطوری میشه ازشون پیگیری کرد؟ چون به جز آدرس پستی هیچ اطلاعات دیگه ای ازشون توی سایت نیست. نه ای میلی نه فکسی. من الان بیشتر از یک ماهه که درخواست فرستادم اما خبری نشده.
    خوب خوبه توی این تاپیک فقط خودت جواب خودتو میدی! فکر کنم دسته جمعی پاشیم بریم تاپیک اصلی سنگینتریم! در ضمن من امروز برام نامه رسید که اعتراضم در دست بررسیه و باید منتظر باشم! ولی تا کی ظاهرا خدا میدونه فقط! اگر قرار باشه زیاد طول بکشه من مجبورم دوباره درخواست تشکیل پرونده بدم چون زمان خیلی ریسکیه برام. کاش کسی پیدا می شد جواب منو بده ....

خوب خوبه توی این تاپیک فقط خودت جواب خودتو میدی! فکر کنم دسته جمعی پاشیم بریم تاپیک اصلی سنگینتریم! در ضمن من امروز برام نامه رسید که اعتراضم در دست بررسیه و باید منتظر باشم! ولی تا کی ظاهرا خدا میدونه فقط! اگر قرار باشه زیاد طول بکشه من مجبورم دوباره درخواست تشکیل پرونده بدم چون زمان خیلی ریسکیه برام. کاش کسی پیدا می شد جواب منو بده ....
    دوست عزیز قرار نیست ناامید شی!
    متاسفانه وقتی دوستان از مصاحبه برمیگردن و نتیجه نمیگیرن هیچ خبری هم ازشون نیست حتی نمیان دلایل مردودیشون رو بازگو کن خیلی کم پیش میاد که افرادی پیدا بشن تا تجربه تلخشون رو برای کسی بازگو کنن در صورتی که ارزش این تجربه های تلخ بیشتره و ...........
    از این که نامه اومده برات که دارن بررسی میکنن خیلی خوبه به نظر من بهتره آماده برای ارسال پرونده جدید باشی و تا زمانی که خواستن قوانین جدید اعمال کنن (خدا رو شکر که در خال حاضر خبری از تغییر لیست و سایر موارد نیست . ولی احتیاط شرطه ..)بتونی مدارک بفرستی ولی با پیگیری اعتراضتون برای محقق شدن حقتون تلاش کنید فکر کنم بهتره چند هفته دیگه دوباره مکاتبه کنی و جواب بخوای امیدوارم خبرهای خوشی رو بشنویم شاید شما اولین تجربه این روند رو دارین برای همین بیشتر خواننده دارین تا نظر دهنده .
    موفق باشین
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

البته دقیقا مطمئن نیستم ولی فکر می کنم تا وقتی که نتیجه اعتراض تون مشخص نشه نمی تونین پرونده جدید باز کنید یعنی یا باید منتظر بمونید جواب اعتراض مشخص بشه و یا برای باز کردن پرونده جدید از اعتراض صرف نظر کنید و اونوقت دوباره اقدام کنید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط bitapetite نمایش پست ها
    دوست عزیز قرار نیست ناامید شی!
    متاسفانه وقتی دوستان از مصاحبه برمیگردن و نتیجه نمیگیرن هیچ خبری هم ازشون نیست حتی نمیان دلایل مردودیشون رو بازگو کن خیلی کم پیش میاد که افرادی پیدا بشن تا تجربه تلخشون رو برای کسی بازگو کنن در صورتی که ارزش این تجربه های تلخ بیشتره و ...........
    از این که نامه اومده برات که دارن بررسی میکنن خیلی خوبه به نظر من بهتره آماده برای ارسال پرونده جدید باشی و تا زمانی که خواستن قوانین جدید اعمال کنن (خدا رو شکر که در خال حاضر خبری از تغییر لیست و سایر موارد نیست . ولی احتیاط شرطه ..)بتونی مدارک بفرستی ولی با پیگیری اعتراضتون برای محقق شدن حقتون تلاش کنید فکر کنم بهتره چند هفته دیگه دوباره مکاتبه کنی و جواب بخوای امیدوارم خبرهای خوشی رو بشنویم شاید شما اولین تجربه این روند رو دارین برای همین بیشتر خواننده دارین تا نظر دهنده .
    موفق باشین
    معمولا دوستان با تجربه هم به این تاپیک سر نمی زنند . ولی تاپیکهای پر خواننده بالاخره هر کی میاد 1 نظری میده شاید چیزی از توش در بیاد نهایتا!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    زهراجان می تونی نامه مزبور را با حذف مشخصات شخصیت اینجا بذاری تا بچه ها با اون آشنا شوند متاسفانه اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در مورد تجدید نظر خیلی محدوده و بچه ها با این مقولات و نحوه اعتراض و تجدید نظرخواهی اصلا آشنا نیستند.

من صفحه ای که ریز نمرات داده شده قبل و بعد از مصاحبه رو براتون می زارم ولی کل این نامه حدود 5 الی 6 صفحه است که تمام مشخصات رو نوشتن.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور

راستی دوستان یادم رفت بگم که همران افرادمین خودشان را دست کم نگیرند و تمام اطلاعات لازم را مثل افراد مین اماده کنند. جون من در سوریه با زوجی آشنا شدم که مین به دلیل نداشتن بیمه؛ جناب اقای کریستین همسر او که به عنوان همراه بود را مین کرد و تمام اطلاعات را از او خواست. یعنی تمام سرچ های کاری و کل اطلاعات برای هر دو نفر به نظر من در یک سطح باشد که اگر بهر دلیل جای مین عوض شد مشکلی برایتان پیش نیاید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra sarabi نمایش پست ها
    راستی دوستان یادم رفت بگم که همران افرادمین خودشان را دست کم نگیرند و تمام اطلاعات لازم را مثل افراد مین اماده کنند. جون من در سوریه با زوجی آشنا شدم که مین به دلیل نداشتن بیمه؛ جناب اقای کریستین همسر او که به عنوان همراه بود را مین کرد و تمام اطلاعات را از او خواست. یعنی تمام سرچ های کاری و کل اطلاعات برای هر دو نفر به نظر من در یک سطح باشد که اگر بهر دلیل جای مین عوض شد مشکلی برایتان پیش نیاید.
    در برخی از موارد که آفیسر متوجه می شود که نفر اصلی امتیاز لازم را نمی اورد و در صورتی که نفر همراه دارای شرایط بهتری باشد جای دونفر را عوض می کند تا ببیند که به امتیاز لازم می رسند یا نه که این از موارد ارفاقی می باشد به یکی از دوستان همین مورد گفته شده بود ولی کاربرد پیدا نکرد
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

من صفحه ای که ریز نمرات داده شده قبل و بعد از مصاحبه رو براتون می زارم ولی کل این نامه حدود 5 الی 6 صفحه است که تمام مشخصات رو نوشتن.
    من واقعا متاسفم که با 60 از 63 شما مردود شدید.
    چه امتیاز خوبی هم از فرانسه گرفتید!

کسی می دونه ردیفی که نوشته Autres facteurs چیه؟ اتیازش هم با مجموع امتیازات در بالا جمع شده.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

خیلی برام عجیب بود که با این امتیازات خوب از زبان فرانسه(12) و انطباق پذیری(5) که به شما داده چرا شما رو رد کرده و امتیاز رشتتون رو نداده یعنی هیچ ارتباط شغلی در 5 سال گذشته با رشتتون نداشتین!!!!!! البته ضعف زبان فرانسه همراه هم دخیل بوده همراهان عزیز اصلا سرسری نگیرین
    واقعا متاسف شدم
    ویرایش توسط Kazy : February 20th, 2011 در ساعت 09:36 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza DWG نمایش پست ها
    من واقعا متاسفم که با 60 از 63 شما مردود شدید.
    چه امتیاز خوبی هم از فرانسه گرفتید!

کسی می دونه ردیفی که نوشته Autres facteurs چیه؟ اتیازش هم با مجموع امتیازات در بالا جمع شده.
    امتیازات رو بطور کلی به دو دسته تقسیم کردن 1- مواردیکه مربوط به پیدا کردن شغل یعنی مهارتها می باشد شامل مدارک تحصیلی ، سابقه کار، سن، زبان برای مین و همراه 2- سایر شامل فرزند ، تمکن مالی و انطباق ودر دو ستون امتیاز داده شده 1- امتیازات زمان بررسی مدارک 2- زمان مصاحبه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)