صفحه 2 از 51 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 506

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین مهاجرت کبک، علت‌ها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط ati_chemist نمایش پست ها
    سلام.
    بله من از بهمن ماه تا الان توی زبان فرانسه خیلی پیشرفت کردم و علت تاخیر برای اقدام مجدد شاید کمی خستگی و تجدید قوا بود و پیشرفت زبان فرانسه.فقط می تونم بگم زبان زبان زبان زبان زبان....خیلی خیلی مهمه.آفیسری که اونجا نشسته اول از این که شخصی هست که باید پرونده هارو خوب از هر لحاظ چک کنه یه روانشناس و اونه که توی نیم ساعت یا بیشتر توانایی شما رو برای آداپته شدن در کشورش تشخیص میده اگر احساس کنه که نمی تونیم از پسش بر بیاییم بی تعارف...بای...
    من از 55 امتیاز 50 امتیاز رو گرفتم و فقط از زبان 5 تا می خواستم که نشد....نا امید نیستم من اینبار قوی تر خواهم رفت...
    آفرین به همت و اراده تون
    من همیشه به دوستان میگفتم ساده گرفتن مصاحبه ریسک بالایی داره و حتی رشته های دیمند هم اگر اماده نباشند براحتی مردود خواهند شد لطفا تاپیک اصول مصاحبه را هم مطالعه فرمایید و نظرات تکمیلی خود را اینجا بزارید ما هم برای کمک و دادن اطلاعات همچنان ایستادیم
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط ati_chemist نمایش پست ها
    سلام امیدوارم که خوب باشید...خیلی خوب می شد که کسانی که بنا به هر دلیلی ریجکت شدن بیان و تجارب خودشونو share کنند که اینطوری همه بتونیم استفاده کنیم.از خودم شروع می کنم من در مهر ماه 1388 اقدام کردم.رشته:شیمی کاربردی.سن:26.تجربه کاری: دقیقا مر تبط با کارم 3 سال و تماما بیمه.هفته اول مهر 88 مدارکمو فرستادم هفته ای دوم فایل نامبر اومد و هفته ای سوم از من مدرک خواستن که دیگه دمشق نرم اگر مدرک زبان فرانسه دارم که من گفتم تصمیم به مصاحبه دارم.1 ماه بعد دعوت نامه ای من اومد برای 11 بهمن 1388.من رفتم و ومتاسفانه ریجکت شدم چون فرانسه من خوب نبود و چون خودمو باخته بودم انگلیسی هم نتونستم ادامه بدم...آفیسر گفت تو جوان هستی و یه دختر جوان در کانادا با این سطح زبان نمی تونه از پس کاراش بر بیاد برو ایران و من به تو نامه می زنم...1 ماه بعد نامه داد و گفت متاسفانه شما ریجکتی..و الآن دارم برای بار دوم اقدام می کنم امیدوارم که اینبار هم کارهای من مثل دفعه ای فبل خوب پیش بره امیدوارم...لطفا اگر چیز مهمی هست که من باید در این مورد بدونم حتما به من بگید ممنونتون میشم..
    سلام دوست عزیز
    اینکه فکر میکنید خودتونو باختبن علتش چی بود؟ یعنی جو مصاحبه جوری بود که هول شدین؟ راستش من برا این موضوع خیلی نگرانم. می خوام ببینم چجوری میشه جلوشو گرفت؟
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

Junior Member

با سلام
    من با توجه به اینکه از امتیاز خوبی برخوردار بودم به دلیل:اشتباه پر کردن فرم درخواست توسط وکیلم مردود شدم الان جواب regret از سفارت امده که با توجه به قانون31و32وannexe A)38 )مردود شده ام که همچنین ضعف زبان هم در نامه ذکر شده است اگر کسی از این قانون اطلاعی دارد ممنون می شوم. ایا برای مرتبه دوم قبول شدن خیلی مشکل است.ایا کسی نحوه وارد شدن در سایت از طریق فایل نامبر و دستیابی به وضعیت پرونده را میداند.

نقل قول نوشته اصلی توسط leilagh نمایش پست ها
    با سلام
    من با توجه به اینکه از امتیاز خوبی برخوردار بودم به دلیل:اشتباه پر کردن فرم درخواست توسط وکیلم مردود شدم الان جواب regret از سفارت امده که با توجه به قانون31و32وannexe A)38 )مردود شده ام که همچنین ضعف زبان هم در نامه ذکر شده است اگر کسی از این قانون اطلاعی دارد ممنون می شوم. ایا برای مرتبه دوم قبول شدن خیلی مشکل است.ایا کسی نحوه وارد شدن در سایت از طریق فایل نامبر و دستیابی به وضعیت پرونده را میداند.
    یکم بیشتر توضیح میدین؟ چی رو اشتباه پر کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    یکم بیشتر توضیح میدین؟ چی رو اشتباه پر کرد؟
    سلام
    مهمترین قسمت فرم apply :سابقه کاری تاریخ ها را اشتباه وارد کرده بود و محل سکونت که من اصل مدارک را ارائه دادم در نامهregret دوباره درخواست شده که مدارک را مجددا بفرستم.چیزی که من را نگران کرده قانون 31 32 38 (aanexe A) میباشد

یکی میشه دلیل ردی ایشون رو تحلیل کنه؟
    http://www.mosaferequebec.blogfa.com/post-44.aspx

مگر مشکلی داره که سابقه کارش با رشته اش هماهنگ نباشه؟
    فارغ التحصیل رشته زیست شناسی شاخه میکروبیولوژی

تکنسین علوم آزمایشگاهی و سابقه کار ارائه دادن بعنوان لیسانس میکروبیولوژی

نقل قول نوشته اصلی توسط leilagh نمایش پست ها
    با سلام
    . ایا برای مرتبه دوم قبول شدن خیلی مشکل است.ایا کسی نحوه وارد شدن در سایت از طریق فایل نامبر و دستیابی به وضعیت پرونده را میداند.
    به لینک مقابل مراجعه کنین دوست عزیز:https://services3.cic.gc.ca/ecas/?app=ecas&lang=en
    هروقت امتیاز حدنصاب را بیارین میتونین دوباره اقدام کنین.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    یکی میشه دلیل ردی ایشون رو تحلیل کنه؟
    http://www.mosaferequebec.blogfa.com/post-44.aspx

مگر مشکلی داره که سابقه کارش با رشته اش هماهنگ نباشه؟
    فارغ التحصیل رشته زیست شناسی شاخه میکروبیولوژی

تکنسین علوم آزمایشگاهی و سابقه کار ارائه دادن بعنوان لیسانس میکروبیولوژی
    میکروبیولوژی فکر کنم 6 امتیاز و زیست شناسی 0 امتیاز داره. حالا یا با این تفاسیر امتیاز کم آوردن (چون تصورشون این بوده که امتیاز میکروبیولوژی رو میگیرن)؛ یا آفیسرشون که ادی بوده (و اون زمان مشهور بود به اذیت کردن!) گیر داده که "شما زیست شناسی خوندید اما با میکروبیولوِِِژی اقدام کردید."
    البته خیلی منطقی نیست و فکر کنم کلا همچین کارایی از ادی بر می اومده!
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25
    medical received: 2013/07/12......Pass request: 2013/09/18

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان
    من می خواستم بدونم اگه خدایی نکرده کسی رد بشه، می تونه برای سال بعد بازم واسه کبک اپلای کنه؟

Junior Member

بله حتی میتونین از همان دمشق مجددا تشکیل پرونده بدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواستم بدونم اگه خدایی نکرده کسی رد بشه، می تونه برای سال بعد بازم واسه کبک اپلای کنه؟
    csq:24\11\2010
    medical letter 26 aug
    medical received to London 1 oct 2013
    pass request 28 feb 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)