صفحه 37 از 51 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 506

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDINAS نمایش پست ها
    با تشکر و به چشم....! اگه لطف کنین این سوال رو سریعتر جواب بدین الان وقت برای ایشون حیاتیه. اما ایشون میگن هنوز 10 تا 12 روزی به مهلت 90 روزه اپدیتشون باقیست. میتونن به فرض اینکه پرونده و مدارک اپدیت دوباره توسط افیسر بررسی بشه تا قبل از اتمام مهلت، نامه توضیحات یا مدارک ناقصی رو بفرستند و از راه اعتراض وارد نشن؟ که خوب میدونید در اینصورت موضوع نامه و ادرسی که باید بفرستن دیگه revision admi... نمی باشد. خانم ادمین لطفا تحقیقی کنید که مورد های اینجوری که در جواب اپدیت بعلت مثلا بیمه ریجکت میشن و حق با متقاضیه و هنوزم فرصت اپدیتشون تمام نشده ایا بفرستن به عنوان همون اپدیت بررسی میشه؟ یا بی فایده هست و باید همون پروسه revision رو طی کنند؟ با تشکر
    دوست عزیز
    چرا فکر میکنید اگر دلیل ردی بیمه باشه حق با متقاضیه؟ شاید ایشون فرمت رو رعایت نکردن(اصل رو به ترجمه اتچ نکردن یا کپی یا کپی برابر اصل دفترخونه بیمه رو هم فرستادن)
    بهرحال اگر واقعا ایشون فک میکنن حق باهاشون هست بهر دلیلی،بهتره از روش revision اقدام کنن. اما بهرحال اگه فرصت دارند میتونند هردو روش رو امتحان کنن.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    دوست عزیز
    چرا فکر میکنید اگر دلیل ردی بیمه باشه حق با متقاضیه؟ شاید ایشون فرمت رو رعایت نکردن(اصل رو به ترجمه اتچ نکردن یا کپی یا کپی برابر اصل دفترخونه بیمه رو هم فرستادن)
    بهرحال اگر واقعا ایشون فک میکنن حق باهاشون هست بهر دلیلی،بهتره از روش revision اقدام کنن. اما بهرحال اگه فرصت دارند میتونند هردو روش رو امتحان کنن.
    سرگروه محترم با تشکر. ایشون بیمه رو فرستادن. نامه شونو دیدم ایرادی که گرفتن برای نبودن بیمه بوده و از فرمت چیزی نگفتن. من از نظر شما و سایت و ... جمع بندی کردم و پیشنهاد کردم بهشون که چون ظاهرا" یک هفته زمان به اتمام اون فرصت اپدیت مونده ممکنه نرسه و اگه هم برسه ممکنه بگن که ما یکبار بررسی کرده ایم و دیگه ....خلاصه منفی. اما روش REVISION رو جلو برن. نظر شما هم همینه؟

من و همسرم پرونده مهاجرتی برای کبک توسط وکیل افتتاح کردیم . CSQ را در سال 2011 دریافت کردیم. و در سال 2013 مدیکال را دریافت کردیم. در 15 فوریه سال 2014 مدیکالمان را فرستادیم. در این مدت از طریق وکیلمان مرتب پیگیری می کردم که وضعیت پرونده ما چی شد. که اون هم می گفت ما پیگیریم. متاسفانه بیش از یکسال از مدیکال ما گذاشته است که اگر اشتباه نکنم مدیکال ما دیگر باطل شده است. دیگه خودم دست به کار شدم و از روی سایت پرونده مون رو چک کردم که وضعیتش رو زده withdrawn و وقتی وارد detail بیشترش می شم همه مراحلمون رو نوشته و نوشته مدیکال رو دریافت کردیم. و بعد از مدیکال نوشته withdraw و بعد از اون هم نوشته decision made شده و باهاتون تماس گرفته می شود. تمام این مراحل برای سال 2014 هست در حالی که من از وکیلمون پیگیر پرونده بودم و ایشون فقط جمله تکراری پیگیری می کنیم رو به من می گفت!!!
    لطفا منو راهنمایی کنید چی کار می تونم بکنم؟ چطوری پرونده مون رو پیگیری کنم؟
    با تشکر

سلام دوستان
    بنده فایل نامبر 2013 دارم چند ماه بعد از ارسال مدارک آپدیت درخواست شده حالا نامه ارزیابی برام اومده که بهم 45 دادن ونزدیک به رفوزه شدنم سه ماه هم وقت دادن بهم نکته اینجاست که علاوه بر اینکه به زبانم که زیر b2بوده صفردادن امتیاز جوشکاریم هم که 12 بوده روهم صفردادن بااینکه 3000ساعت مدرک فنی وحرفه ای دادم ودوتا دیپلم جوشکاری کاردانش هم فرستادم به لیسانس صنایعم هم 10دادن کسی میدونه چرا به جوشکاریم صفردادن ؟ حالا چیکارکنم چه نامه اعتراضی براشون بفرستم؟ رشته صنایع حالا 12 امتیازی شده آیا رو صنایعم تاکید کنم یا رو جوشکاری ؟

سن32
    سابقه 8سال
    لیسانس صنایع
    همسر لیسانس ریاضی سن 29 یک فرزند

Senior Member atarod آواتار ها

شما مدارکتون رو قبل از قانون جدید فرستادین یا بعدش؟ چون طبق قانون جدید مدرک زیر ب۲ امتیازی نداره،به شما ۳ ماه وقت دادن که اگه مدارکی دارین که ارائه نکردین بفرستین؟ یعنی‌ به شما حتّی فرصت ۱۸ ماهه‌ واسه فرستادن مدرک زبان هم ندادن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer111 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده فایل نامبر 2013 دارم چند ماه بعد از ارسال مدارک آپدیت درخواست شده حالا نامه ارزیابی برام اومده که بهم 45 دادن ونزدیک به رفوزه شدنم سه ماه هم وقت دادن بهم نکته اینجاست که علاوه بر اینکه به زبانم که زیر b2بوده صفردادن امتیاز جوشکاریم هم که 12 بوده روهم صفردادن بااینکه 3000ساعت مدرک فنی وحرفه ای دادم ودوتا دیپلم جوشکاری کاردانش هم فرستادم به لیسانس صنایعم هم 10دادن کسی میدونه چرا به جوشکاریم صفردادن ؟ حالا چیکارکنم چه نامه اعتراضی براشون بفرستم؟ رشته صنایع حالا 12 امتیازی شده آیا رو صنایعم تاکید کنم یا رو جوشکاری ؟

سن32
    سابقه 8سال
    لیسانس صنایع
    همسر لیسانس ریاضی سن 29 یک فرزند

متاسفانه وکیل ما بدون اطلاع ما انصراف ما رو از پرونده اعلام کرده!!! من مات و مبهوت موندم. چی کار می تونم انجام بدم؟ احتمال زنده کردن پرونده مون چه قدر هست؟ خواهش می کنم هر چه زودتر پاسخ منو بدین دارم سکته می کنم.
    در پست زیر هم به این مطلب اشاره شده کسی می دونه من باید چی کار کنم؟؟

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post737124

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahzadehsomy نمایش پست ها
    متاسفانه وکیل ما بدون اطلاع ما انصراف ما رو از پرونده اعلام کرده!!! من مات و مبهوت موندم. چی کار می تونم انجام بدم؟ احتمال زنده کردن پرونده مون چه قدر هست؟ خواهش می کنم هر چه زودتر پاسخ منو بدین دارم سکته می کنم.
    در پست زیر هم به این مطلب اشاره شده کسی می دونه من باید چی کار کنم؟؟

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post737124
    اگر وکیلتون رسمی هست میتونید از طریق لینک زیر شکایت کنیدhttp://www.cic.gc.ca/english/informa...complaints.asp

عجیبه چرا اینکار رو کردن؟

نمی دونیم چرا این کار رو کرده . هنوز باهاش صحبت نکردیم. اول می خوام خودم راهکارها رو بدونم .
    ببخشید می شه منو دقیق تر راهنمایی کنید:
    1. در پاسخ به اون ایمیل ، اگر بگیم که ما اصلا اطلاع نداشتیم در وضعیت پرونده مون تغییری ایجاد می شه؟
    2. احتمال زنده کردن پروندمون چقدره؟
    3. آیا این کار (انصراف از پرونده) تاثیری در باز کردن پرونده جدید دارد؟
    ممنون می شم منو راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط shahzadehsomy : April 18th, 2015 در ساعت 12:13 PM

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahzadehsomy نمایش پست ها
    نمی دونیم چرا این کار رو کرده . هنوز باهاش صحبت نکردیم. اول می خوام خودم راهکارها رو بدونم .
    ببخشید می شه منو دقیق تر راهنمایی کنید:
    1. در پاسخ به اون ایمیل ، اگر بگیم که ما اصلا اطلاع نداشتیم در وضعیت پرونده مون تغییری ایجاد می شه؟
    2. احتمال زنده کردن پروندمون چقدره؟
    3. آیا این کار (انصراف از پرونده) تاثیری در باز کردن پرونده جدید دارد؟
    ممنون می شم منو راهنمایی کنید.
    دوست گرامی
    شما قبل ازینکه هرکاری انجام بدید اول باید مطمئن شید که اولا آیا وکیلتون رسمی هست یا نه(تو همون لینک بالا میتونید لیست وکیلهای رسمی کانادا رو پیدا کنید)
    دوم اینکه شما باید اول با وکیلتون صحبت کنید و دلیل رو جویا باشید اونچه که شما گفته اید تقریبا غیرممکنه که یک وکیل رسمی در مرحله آخر پرونده شما رو withdraw کنه، باید از همه جزییات مطمئن شید بعد هر اقدامی که لازمه انجام بدید.
    در نهایت در پاسخ به ایمیل یک نامه تنظیم کنید کاملا محترمانه و شفاف طوریکه نشون بده که حق با شماست و وکیل اینکار رو کرده همراه با ذکر دلیل و هر اونچه که هست، با ذکر تمام مشخصات و جزییات پرونده ارسال کنید.
    بعد با مطالعه لینکی که فرستادم براتون از جزییات شکایت از وکیل مطلع شید و بشکل قانونی ازشون شکایت کنید . در مواردی که حق با موکل است پرونده زنده میشه. در واقع پرونده ها تا ۴۹ سال در اداره مهاجرت بایگانی میشه و دور نمیریزن.
    ربطی به باز کردن پرونده جدید نداره . اگر حقتون قابل بازپس گیری هست ازش براحتی نگذرید.
    در آخر ازتون خواهش میکنم سوالاتتون رو در مواردی که در پاسخ به پست خاصی است بصورت نقل قول بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    دوست گرامی
    شما قبل ازینکه هرکاری انجام بدید اول باید مطمئن شید که اولا آیا وکیلتون رسمی هست یا نه(تو همون لینک بالا میتونید لیست وکیلهای رسمی کانادا رو پیدا کنید)
    دوم اینکه شما باید اول با وکیلتون صحبت کنید و دلیل رو جویا باشید اونچه که شما گفته اید تقریبا غیرممکنه که یک وکیل رسمی در مرحله آخر پرونده شما رو withdraw کنه، باید از همه جزییات مطمئن شید بعد هر اقدامی که لازمه انجام بدید.
    در نهایت در پاسخ به ایمیل یک نامه تنظیم کنید کاملا محترمانه و شفاف طوریکه نشون بده که حق با شماست و وکیل اینکار رو کرده همراه با ذکر دلیل و هر اونچه که هست، با ذکر تمام مشخصات و جزییات پرونده ارسال کنید.
    بعد با مطالعه لینکی که فرستادم براتون از جزییات شکایت از وکیل مطلع شید و بشکل قانونی ازشون شکایت کنید . در مواردی که حق با موکل است پرونده زنده میشه. در واقع پرونده ها تا ۴۹ سال در اداره مهاجرت بایگانی میشه و دور نمیریزن.
    ربطی به باز کردن پرونده جدید نداره . اگر حقتون قابل بازپس گیری هست ازش براحتی نگذرید.
    در آخر ازتون خواهش میکنم سوالاتتون رو در مواردی که در پاسخ به پست خاصی است بصورت نقل قول بفرستید.

ممنونم که پاسخ مرا می دهید. اداره مهاجرتی در پاسخ به ایمیل ما ایمیل زیر را که وکیلمان برای آن ها فرستاده است forward کرده است.

این دو خط ایمیل وکیل ما به اداره مهاجرتی است.

Dear Visa Section,

We hereby confirm that the applicant is no longer interested in immigrating to Canada. You may therefore close the file.

Best regards,

1. حال من در پاسخ می خواهم متنی به صورت زیر بنویسم. آیا صلاح است؟
    درخواست انصراف از پرونده از سوی ما ارسال نشده است. همان طور که می بینید انصراف از پرونده با یک ایمیل بدون پیوست درخواست انصراف ما از پرونده ارسال شده است. و هیچ گونه درخواستی از سوی ما وجود ندارد.

2. آیا صلاح است که قراردادمان با وکیل را ترجمه کنیم و برای آن ها بفرستیم؟ (قراردادمان فارسی است)
    3. آیا به همین عدم وجود درخواست انصراف می تونم اشاره کنم و ثابت کنم که درخواست انصرافا از طرف ما نبوده است ؟!

دوست عزیز من واقعا به معنای واقعی گیج و مبهوتم. پرونده ما در سال 2011 باز شده است و در سال 2013 به پاریس ارسال شده است. در سال 2014 مدیکال را انجام دادیم و ارسال کردیم. در حالی که هر مرحله پرونده یک سال تا دو سال طول می کشیده است حالا با یک ایمیل یک خطی در همان روز پرونده ما بسته شده است!!!! واقعا نمی فهمم!!! هر مرحله کمتر از یک سال طول نمی کشیده است حال بستن پرونده در همان روز انجام شده است!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)