صفحه 4 از 51 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 506

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین مهاجرت کبک، علت‌ها و راهکارها

بخاطر زبان رد شدم
    حالا میخوام سطح زبانم رو بیارم پایین تر و دوباره فرم بفرستم کسی تجربه داره ؟ راهنمای کنه لطفا.

با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bitapetite نمایش پست ها
    بخاطر زبان رد شدم
    حالا میخوام سطح زبانم رو بیارم پایین تر و دوباره فرم بفرستم کسی تجربه داره ؟ راهنمای کنه لطفا.

با سپاس
    شوخي ميكنيد حتما! ميشه بيشتر توضيح بدين؟
    فایل نامبر: آوریل 2011 ماشین ابزار
    فرانسه 7 و 5 انگلیسی 9 و 7

نقل قول نوشته اصلی توسط niksanat نمایش پست ها
    شوخي ميكنيد حتما! ميشه بيشتر توضيح بدين؟
    دوست عزیز حقیقت تلخه ولی تجربش یک چیزه دیگست و امیدوارم که کسی تلخیشو نچشه
    من به شما پیشنهاد میدم که شرح ماوقع رو در بخش اصول مصاحبه صفحه 111 مطالع فرمایید اگه توضیحات بیشتری خواستین من همینجا در خدمت هستم

موفق باشین
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

دوست عزيز من سلام
    من شرح رد شدنتو كامل خوندم . با اقدام كردن مجددت موافقم ولي به شرطي كه توي اين مدت تمام سعيتو بذاري واسه ارتقاء سطح زبان فرانست.با كم كردن سطح زبانت مشكلي حل نميشه.ايندفعه در تعيين سطح فرانسه حداقل امتيازي كه با اون ميتوني قبول بشي رو بزن نه بالاتر.
    موفق باشيد.

من به شما پیشنهاد میدم که شرح ماوقع رو در بخش اصول مصاحبه صفحه 111 مطالع فرمایید اگه توضیحات بیشتری خواستین من همینجا در خدمت هستم

موفق باشین

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

موفق باشین
    دوست عزیز از رد شدنتون متاسف شدم ولی از اینکه ناامید نشدید و دارین دوباره اقدام می کنید بهتون تبریک می گم (هر چه زودتر مدارک رو بفرستید بهتر زمان رو از دست ندید) با توجه به اینکه فرایند فرانسه خوندن شما الان رو غلطکه مشکل خاصی ندارین همینطور ادامه بدین و مثبت فکر کنید تا از استرستون کم بشه روز مصاحبه اعتماد به نفس و لبخند می تونه کمک کنه من شک ندارم که شما رو در کبک خواهیم دید
    ویرایش توسط Kazy : December 15th, 2010 در ساعت 11:03 AM
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

من کلی و بر پایه تجربیات دوستانی که باهاشون در ارتباطم چند تا توصیه به دوستان دارم:
    1- امتیاز زبان فرانسه رو در حد نیاز بزنید نه بیشتر چون به نظر میاد آفیسر کسایی رو که بالاتر از حد میزنن رو با دید منفی نگاه می کنن و با سئوالات سخت شروع می کنن و این مورد موجب بهم ریختن تمرکز شخص می شه و جمع و جور کردن شرایط رو سخت می کنه
    2- حتما حتما برای توضیح مدارکتون اعم از شناسنامه ،مدارک تحصیلی، سوابق کاری(این خیلی خیلی مهمه) و .... هر چی که دارین از قبل خودتون رو آماده کنید البته لازم نیست که همون جمله ها رو بتونید بگید و شبیه همون ها هم کافیه
    3- اعتماد به نفس و خوشرویی یکی از کلیدهای موفقیته( هر چهره ای با لبخند زیباتر است)
    4- سعی کنید اطلاعات سایت مهاجرت کبک و راهنمای مهاجرت(apprendre le quebec) را بخوانید و اشراف داشته باشید و چه بسا بتونید از جملاتی که اونجا هست تو مصاحبه استفاده کنید از لحاظ روانی روی آفیسر تاثیر مثبت داره
    5- در آخر برای اینکه بتونید همه اینها رو خوب پرزنت کنید تو این چند ماه خودتون رو تو زبان فرانسه غرق کنید مثلا با دوستایی که فرانسه می خونن سعی کنید فرانسه صحبت کنید ،زبان موبایل و ایمیل تون رو فرانسه کنید، شبکه های فرانسوی نگاه کنید یا گوش کنید، تو ماشین و مسیر ها همش فرانسه گوش کنید خلاصه همه چی رو فرانسه کنید

حتما حتما موفق می شید کم نیستن کسایی که بار دوم قبول شدن مثبت اندیشی رو هم اضافه کنید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer - Khajeh Nasir

بچه ها سلام... یه نکته هست که به نظر میزسه مورد توجه نیست و اون حق شما برای دانستن امتیارهاتونه، چه در صورت قبولی و چه عدم قبولی!
    بعد از اینکه مصاحبه ما تموم شد و افسر قبولی رو اعلام کرد و سی اس کیو و کل توضیحات بعدی رو داد و گفت مرخصید، من بهش گفتم من چند تا سئوال دارم ، من حدود 20 دقیقه ازش سئوالامو پرسیدم و اون با حوصله همه رو جواب داد... سئوال اولم هم دقیقا این بود که میشه امتیازات زبانم رو به من بگید؟ و افسر گفت که : این حق شماست که بدونید. فرانسه 10 از 16 و انگلیسی 3 از 6 . و گفت البته وکیلتون بیشتر زده بود ولی وکلا همیشه اینکارو میکنن و لبخند زد. بعد گفت: من کل امتیازات رو پرینت میگیرم و بهتون میدم و همون لحظه بهم داد و من سوالامو ادامه دادم...
    میخوام بگم از سوال کردن نترسید... من قبل از رفتن تو سایت خود اداره مهاجرتی کبک خونده بودم که نوشته بود : مصاحبه بهترین زمان برای شماست که سوالاتتون رو بپرسید...
    اعتماد به نفس داشته باشید و یادتون باشه توی یه پرونده نرمال قبولی کبک 80 درصد زبانه... شاید هم 90 درصد... و افسر هم دستش بازه که اگه احساس کنه زبانتون خیلی خوبه ولی اعتماد به نفس ندارید ردتون کنه و بگه شما توانایی زندگی کردن در یه کشور جدید رو ندارید حتی با امتیاز بالا...
    موفق باشید...
    فایل نامبر کبک: 5 ژانویه 2009 / مصاحبه : 9 زوئن 2009 / فایل نامبر فدرال : 12 اکتبر 2009 / دریافت ایمیل آپدیت : 12 ژانویه 2011 / رسیدن آپدیت به سفارت : 14 فوریه 2011 / ایمیل مدیکال : 2 مارس 2011 / رسیدن مدیکال به پاریس: 18 مارس 2011 / پاس ریکوئست: 12 آوریل 2011

سلام دوستان
    یه سوال داشتم؟
    حدودا چند درصد از کسایی که میرن برای مصاحبه قبول میشن چند درصد ریجکت می شن؟

آمار دقیقی وجود نداره
    ولی تجربه خودم و دوستان فکر میکنم بالای 70% قبول هستند
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

بخاطر زبان رد شدم

با سپاس
    اگر که رد شدید میشه دفعه بعد زبان رو پایین تر هم زد. دوستی با شرایط شما داشتم که این کار رو کرد و با زبان پایین تر دفعه دوم قبول شد. البته مشروط به اینکه امتیازاتتون به حد قبولی برسه با زبان کم تر. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)