صفحه 44 از 51 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 506

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي كاربردي

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram121 نمایش پست ها
    با سلام ، متاسفانه پرونده من به دلیل عدم امتیازدهی رشته ، Refuse شده و من نامه ای به Revision فرستادم و درخواست مهلت کردم که مدرک دانشگاهی و مدرک زبان فرانسه بفرستم که هفت ماه گذشته و هیچ خبری نشده ، نمیدونم باید چیکار کنم ، یکبار هم دو سه هفته پیش تماس گرفتم که گفتن هیچ تغییری در پرونده شما ایجاد نشده و جواب درستی ندادن که پرونده بسته شده یا نه ، آیا میتونم از طریق ایمیل پیگیری کنم و اگر بخوام دوباره اقدام کنم هر زمان میتونم یا باید زمانی باشه که پرونده های جدید رو قبول میکنن چون شنیدم همون فایل نامبر بهم تعلق میگیره و اطلاعات قبلیم هم میمونه.
    لطفا دوستانی که اطلاع دارید ، ممنون میشم راهنماییم کنید.
    دوست عزيز خيلي متاسفم و اميدوارم مشكل حل بشه و پروندتون به جريان بيافته
    مي شه لطف كنيد بگيد كه رشتتون چي بوده كه امتيازش رو ندادند و يكم از اطلاعات پرونتون بديد
    با سپاس
    نفر اصلي شيمي - ارسال مدارك 2013/07/13 - دريافت فايل نامبر 2013/10/22 - نفر دوم حسابداري - يك فرزند - مدرك زبان-TEF- B2-B2-
    ارسال آپديت 2016/05/13-

Junior Member

دوستان عزیز لطفا کمک کنید.
    نمره سابقه کاری من رو با اینکه نامه مالیات هم دادم ،صفر دادن .من در دانشگاه بصورت حق التدریس درس میدم .حالا به کجا باید ایمیل بزنم ومساله رو پیگیری کنم.من حتی از امور بین الملل وزارت علوم نامه گرفتم ولی مثل اینکه اداره مهاجرت کبک اینها رو قبول نداره .لطف کنید ایمیل اعتراض یا بررسی مجدد رو به من بدید .ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط estragof نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیلی ناراحت شدم که این اتفاق براتون افتاد ولی برای خیش فرمایی شما علاوه بر مالیات و یا بیمه بایستی مجوز اون کارو ارائه میکردید طبق فرمت چک لیست میشه لطفا شرایط پروندتونو تو امضاء کامل کنید یا دلیل ریجکت پروندتونو کامل ذکر کنید
    من مهندس کامپیوترم و همسرم فوق دیپلم الکترونیک و سابقه کارش در زمینه کولرهای گازی بود
    این چک لیست چی هست؟
    من میتونم اعتراض کنم یا نه؟
    اگه آره به کجا و چطوری خواهش میکنم سریع جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mnmlk19 نمایش پست ها
    من مهندس کامپیوترم و همسرم فوق دیپلم الکترونیک و سابقه کارش در زمینه کولرهای گازی بود
    این چک لیست چی هست؟
    من میتونم اعتراض کنم یا نه؟
    اگه آره به کجا و چطوری خواهش میکنم سریع جواب بدید
    سلام
    دوست عزیز چک لیست ،فرمت مدارکیو که باید بفرستی را عنوان کرده مثلا در قسمت 21 و22 این لیست که در باره سابقه کاری هست دقیقا ذکر کرده که مدارکتون باید دارای چه مشخصاتی باشه .درباره اینکه چکار میشه کرد آیدا خانوم تجربه بیشتری دارن حتما با ایشون مکاتبه کنید

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba132 نمایش پست ها
    دوستان عزیز لطفا کمک کنید.
    نمره سابقه کاری من رو با اینکه نامه مالیات هم دادم ،صفر دادن .من در دانشگاه بصورت حق التدریس درس میدم .حالا به کجا باید ایمیل بزنم ومساله رو پیگیری کنم.من حتی از امور بین الملل وزارت علوم نامه گرفتم ولی مثل اینکه اداره مهاجرت کبک اینها رو قبول نداره .لطف کنید ایمیل اعتراض یا بررسی مجدد رو به من بدید .ممنون میشم.
    تو کارنامه، زیر جدول محاسبه امتیازات بند به بند توضیح داده که بابت هر کدوم چرا این امتیاز داده شده. قسمت سابقه کار رو که بشما صفر دادن دقیقا توضیح آفیسر رو اینجا کپی کنید.
    باید اول مشخص شه که چرا امتیازش رو صفر دادن. آیا گواهی مالات رو قبول نکردن؟
    شما اگر گواهی پرداخت مالیاتی رو از اداره مالیات بصورت اصل به گواهی سابقه کار اتچ کرده باشید. بایستی بایت ساعتهای تدریس براتون سابقه کار حساب شه(هرچند که ممکنه پاره وقت حساب شه یا حتی جمعش به شش ماه نرسیده باشه که آفیسر صفر داده) خلاصه اینکه با آگاهی کامل درباره دلیل آفیسر بایستی مدارک محکم و دال بر محرز بودن سابقه کارتون + کارورلتر تهیه کنید و از طریق revision اعترا بگذارید.
    آیا بهتون مهلت برای جبران امتیاز داده نشده؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    تو کارنامه، زیر جدول محاسبه امتیازات بند به بند توضیح داده که بابت هر کدوم چرا این امتیاز داده شده. قسمت سابقه کار رو که بشما صفر دادن دقیقا توضیح آفیسر رو اینجا کپی کنید.
    باید اول مشخص شه که چرا امتیازش رو صفر دادن. آیا گواهی مالات رو قبول نکردن؟
    شما اگر گواهی پرداخت مالیاتی رو از اداره مالیات بصورت اصل به گواهی سابقه کار اتچ کرده باشید. بایستی بایت ساعتهای تدریس براتون سابقه کار حساب شه(هرچند که ممکنه پاره وقت حساب شه یا حتی جمعش به شش ماه نرسیده باشه که آفیسر صفر داده) خلاصه اینکه با آگاهی کامل درباره دلیل آفیسر بایستی مدارک محکم و دال بر محرز بودن سابقه کارتون + کارورلتر تهیه کنید و از طریق revision اعترا بگذارید.
    آیا بهتون مهلت برای جبران امتیاز داده نشده؟

سلام دوست عزیز
    ممنون از وقتی که برام گذاشتید. اول اینکه به من مهلت زبان دادند .هم از من و هم همسرم ب2 میخوان. ولی امتیاز کارم رو ندادند .اگر میدادند شاید ویو میشدم.تمام سالهای تدریسم رو 0 ماه زده و نوشته non demontré. و در ضمن نامه مالیاتم رو اصلش رو با ترجمه و همچنین مهر امورخارجه براشون فرستادم. حالا اگر لطف کنید ادرس ایمیلی که بتونم اعتراض کنم به من بدید و راهنماییم کنید ممنون میشم.من کارشناس ارشد مهندسی کامپیوترم و سال 2011 اقدام کردم در ضمن tcf نمره ب1 و آ2 براشون فرستاده بودم. خواهش میکنم راهنماییم کنید . خیلی ناراحتم چون همسرم نمیتونه ب2بگیره و من باید روی همین سابقه کارم مانور بدم.
    بازم تشکر میکنم.

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba132 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون از وقتی که برام گذاشتید. اول اینکه به من مهلت زبان دادند .هم از من و هم همسرم ب2 میخوان. ولی امتیاز کارم رو ندادند .اگر میدادند شاید ویو میشدم.تمام سالهای تدریسم رو 0 ماه زده و نوشته non demontré. و در ضمن نامه مالیاتم رو اصلش رو با ترجمه و همچنین مهر امورخارجه براشون فرستادم. حالا اگر لطف کنید ادرس ایمیلی که بتونم اعتراض کنم به من بدید و راهنماییم کنید ممنون میشم.من کارشناس ارشد مهندسی کامپیوترم و سال 2011 اقدام کردم در ضمن tcf نمره ب1 و آ2 براشون فرستاده بودم. خواهش میکنم راهنماییم کنید . خیلی ناراحتم چون همسرم نمیتونه ب2بگیره و من باید روی همین سابقه کارم مانور بدم.
    بازم تشکر میکنم.
    دوست عزیز
    معمولا زمانیکه تصمیمی درباره پرونده گرفته بشه تغییر نمیکنه.
    آدرس ایمیلی وجود نداره برای اعتراض. شما میتونید از طریق revision اعتراض بزارید اگر وقت بگذارید و پستهای همین تاپیک رو بخونید روش توضیح داده شده.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

سلام دوستان
    با اینکه مدارک اپدیت من کامل بود و نامه بیمه خود را از صندوق بازنشستگی بانکها دریافت کرده بودم که یک سازمان مستقل از بانک است و کلیه امور بیمه و بازنشستگی بانکها از کانال همین صندوق انجام میشود .مهر برجسته هم داشت و در کاورلتر هم توضیح داده بودم ولی ریجکت شدم . دلیل آن هم این بود که گفتند نتوانسته ام قانونی بودن کارم را اثبات کنم . سوالم این است که راهی برای اعتراض هست ؟ آیا میتوانم با دریافت گواهی کسر مالیات نامه ای ارسال کنم به قوزیون و بگم برای اثبات ادعی خودم نامه ی کسر مالیات را اضافه کرده ام ؟
    آیا به اعتراض ریجکتی ها ترتیب اثر میدهند یا دیگر بیخودی وقت و هزینه نکنم .؟
    متشکرم
    ویرایش توسط nmoharrami : August 9th, 2015 در ساعت 12:05 PM

Junior Member

[QUOTE=aidav;1923443]دوست گرامی
    اگر ایشون بعد از ارسال آپدیت رفوزه شده اند و برای اعتراض بهشون مهلت دادن و یا ربجکت شدن درحالیکه حق با متقاضی ایت و نه آفیسر میتونن از طریق revision admin اعتراض بزارن و از همون آدرس مذکور استفاده کنن.
    درضمن لطفا سوالاتتون رو فقط یکبار اون هم در مرتبط ترین تاپیک مطرح نمایید و توصیه میشه در این زمینه تاپیک جاری رو بدقت مطالعه فرمایید.[/QU

آیدای عزیز من در سایت کبک بخش قوزیون رو چک کردم دقیقا نوشته اگه ریجکت شدید یا نامه تمایل به ریجکت رو دریافت کردید ما نمیتونیم پاسخگو باشیم .
    ممکنه در این ضمینه راهنماییم کنید چون منم هم واقعا موندم درخواست شکایتم و به کجا بفرستم !!!

IMPORTANT