صفحه 6 از 51 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 506

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین مهاجرت کبک، علت‌ها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط bitapetite نمایش پست ها
    طبق صفحه 6 لیست مشاغل ستون شمت چپ 6 (Accounting DVS 1350 hours/1.5 years)
    ایشون 6 امتیاز میگیرن شک نکنین
    بیتا جان
    البته سوء تفاهم نشه منظورمن مخاطب شما نیست ولی بطور کلی
    اگر استدلال شما را بپذیریم اونوقت هرکسی می تونه مثلا از قصابی یا لوله کشی سر کوچه اشون هم گواهی اشتغال بکار بگیره و یا اظهار کنه که در بنگاه معاملات ملکی یک مدتی حسابداری کرده بعد کانادا هم میشه مثل تهرون خودمون پس چرا زحمت مهاجرت را متقبل بشیم !!!

مراد از SECONDARY LEVEL VOCATIONAL TRAININGآموزش در یک سازمان معتبر است و بدیهی است که سابقه کار در یک موسسه معتبر هم می تواند آفیسر را متقاعد کند که متقاضی توانایی انجام وظایف کد مربوطه را دارد یا خیر.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    بیتا جان
    البته سوء تفاهم نشه منظورمن مخاطب شما نیست ولی بطور کلی
    اگر استدلال شما را بپذیریم اونوقت هرکسی می تونه مثلا از قصابی یا لوله کشی سر کوچه اشون هم گواهی اشتغال بکار بگیره و یا اظهار کنه که در بنگاه معاملات ملکی یک مدتی حسابداری کرده بعد کانادا هم میشه مثل تهرون خودمون پس چرا زحمت مهاجرت را متقبل بشیم !!!

مراد از SECONDARY LEVEL VOCATIONAL TRAININGآموزش در یک سازمان معتبر است و بدیهی است که سابقه کار در یک موسسه معتبر هم می تواند آفیسر را متقاعد کند که متقاضی توانایی انجام وظایف کد مربوطه را دارد یا خیر.
    نه بابا چرا سوءتفاهم هدف کمک به همدیگست نه .....
    ولی ایشون طبق اطلاعات شخصی که برای من فرستادن 10 سال سابقه حسابداری در یکی از شرکتهای بزرگ خودرو سازی ایران رو دارن برای همین من اصرار به 6 نمره ایشون دارم
    اونها کافیه به شما شک کنن تا آخرش میان همن طور که یکی از دوستان پست گذاشتن حتی به کلینیکی که ایشون کار میکردن تماس گرفتن و اطهارتشون رو چک کردن
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

سلام دوستان عزیز
    میشه اونهایی که رفتند مصاحبه بفرمایند که اصل مدارک تحصیلشون را هم از شون خواستند یا نه ؟ راستش من اقدام کردم ولی چندی پیش یه موتوری از خدا بی خبر کیف منو تو خیابان زد و من اصل کلی از مدارکمو ندارم . ولی ترجمه شون دارم . فکر می کنید تو مصاحبه چی بشه ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soudabehzare نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    میشه اونهایی که رفتند مصاحبه بفرمایند که اصل مدارک تحصیلشون را هم از شون خواستند یا نه ؟ راستش من اقدام کردم ولی چندی پیش یه موتوری از خدا بی خبر کیف منو تو خیابان زد و من اصل کلی از مدارکمو ندارم . ولی ترجمه شون دارم . فکر می کنید تو مصاحبه چی بشه ؟؟
    در ابتدا بابت مشکلی که براتون پیش اومده احساس همدردی میکنم
    دوست عزیز شما بایستی از الان دست به کارشین و کلیه المثنی مدارک رو تهیه کنین چون همونجور که خودتون اشاره کردین آفیسر ها اصل مدارک رو میخوان با مدارک ارسالی شما تطبیق بدن و از صحت آن مطمئن شن .
    من یک پیشنهاد دارم که اگه به کلانتری مراجعه کردین و شکایت و صورت جلسه سرقت دارین ترجمه کنید و با خودتون ببرین
    موفق باشین
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

متشکرم دوست عزیز- نامه کلانتری هم ایده خوبی است . دانشگاه اصل دانشنامه را که صادر نمی کندولی میتواند گواهی صادر کند.

سوده جان
    نگران نباش توکل کن به خدا و تمرکز رو زبان فرانس چون حتما باید این جریانات و نداشتن اصل مدارک رو برای آفیسر مفصل توضیح بدی
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی - آزاد جنوب

سلام سوده جان
    اصلا نگران اصل مداركت نباش . اگر شما روز مصاحبه خودت رو ثابت كني اصل مدرك اصلا مهم نيست براشون . روز قبل از مصاحبه ما يه آقا پسري با پواسون مصاحبه داشت . قبل از مصاحبه ميزد توسرش چون اصل مداركشو نياورده بود ولي آخرش چون از نظر پواسون مورد تاييد بود بهش گفته بود نميخواد اصل مداركو برام بفرستي من قبولت دارم و انگار اتفاقي نيفتاده .منظورم اينه كه اصلا استرس و نگراني رو به خودت را نده و هرچيزي كه صداقت تورو ثابت ميكنه باخودت ببر . موفق باشي

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bitapetite نمایش پست ها
    نه بابا چرا سوءتفاهم هدف کمک به همدیگست نه .....
    ولی ایشون طبق اطلاعات شخصی که برای من فرستادن 10 سال سابقه حسابداری در یکی از شرکتهای بزرگ خودرو سازی ایران رو دارن برای همین من اصرار به 6 نمره ایشون دارم
    اونها کافیه به شما شک کنن تا آخرش میان همن طور که یکی از دوستان پست گذاشتن حتی به کلینیکی که ایشون کار میکردن تماس گرفتن و اطهارتشون رو چک کردن
    ولی من باز هم نظرم اینه که کامل پرس و جو کنن.طبق قانون مدرک و فقط مدرک امتیاز داره و جایی نوشته نشده اگه 10 سال سابقه تو رشته امتیاز دار داشتید ما بهتون امتیاز اون رشته رو میدیم.البته نمیخوام راه به بچه ها نشون بدهم ولی متاسفانه الان با 1 میلیون تومان مدرک فنی حرفه ای با ساعت آموزش بالا میفروشن و کاملا تو ایران معتبره ولی واسه اونها هیچ ارزشی نداره.و مطلب دیگه اینکه مطمئن باشید آفیسر کار غیر قانونی نمیتونه انجام بده.ممکنه از سازگاری و زبان و ... بزنه ولی از مدرکی که معتبر باشه نمیتونه امتیاز کم کنه یا امتیاز نده که به ایشون امتیاز 0 از رشته دادند.

نقل قول نوشته اصلی توسط m27038d نمایش پست ها
    ولی من باز هم نظرم اینه که کامل پرس و جو کنن.طبق قانون مدرک و فقط مدرک امتیاز داره و جایی نوشته نشده اگه 10 سال سابقه تو رشته امتیاز دار داشتید ما بهتون امتیاز اون رشته رو میدیم.البته نمیخوام راه به بچه ها نشون بدهم ولی متاسفانه الان با 1 میلیون تومان مدرک فنی حرفه ای با ساعت آموزش بالا میفروشن و کاملا تو ایران معتبره ولی واسه اونها هیچ ارزشی نداره.و مطلب دیگه اینکه مطمئن باشید آفیسر کار غیر قانونی نمیتونه انجام بده.ممکنه از سازگاری و زبان و ... بزنه ولی از مدرکی که معتبر باشه نمیتونه امتیاز کم کنه یا امتیاز نده که به ایشون امتیاز 0 از رشته دادند.
    دوست عزیز در پستهای قبلی ایشون ذکر شده آفیسر برای 6 امتیاز مترجمی آلمانی همسرشون گفتن من طبق قوانین کبک من به شما 6 امتیاز رشتتون رو نمیدم من طبق نظرم به شما امتیاز صفر میدم بعدش هم ایشون چون مین نبودن اصلا در رابطه با رشته تحصیلیشون فقط امتیاز میگرفتن نه سابقه و نوع کاری رو که دارن انجام میدن

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط hrad نمایش پست ها
    سلام سوده جان
    اصلا نگران اصل مداركت نباش . اگر شما روز مصاحبه خودت رو ثابت كني اصل مدرك اصلا مهم نيست براشون . روز قبل از مصاحبه ما يه آقا پسري با پواسون مصاحبه داشت . قبل از مصاحبه ميزد توسرش چون اصل مداركشو نياورده بود ولي آخرش چون از نظر پواسون مورد تاييد بود بهش گفته بود نميخواد اصل مداركو برام بفرستي من قبولت دارم و انگار اتفاقي نيفتاده .منظورم اينه كه اصلا استرس و نگراني رو به خودت را نده و هرچيزي كه صداقت تورو ثابت ميكنه باخودت ببر . موفق باشي
    والله چه عرض کنم من درست برعکسش رو هم دیدم یه آقایی بود که 1800 ساعت دوره تاسیسات(12 امتیازی) و کلی دوره های تراشکاری و جوشکاری گذرونده بود ولی فقط اصل مدرک تاسیساتش رو با خودش اورده بود که به نظر خودش کافی بود و با سیمون مصاحبه داشت سیمون بعد از 1:50 ساعت گفته بود که باید اون یکی مدارکت رو هم ببینم وگرنه رد میشی و بنده خدا تماس گرفته بود با پست سریع براش فرستاده بودن تو فرود گاه که دیدمش می گفت 3 روز تو سفارت داشته جواب پس می داده
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)