صفحه 9 از 51 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 506

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (کبک)

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین مهاجرت کبک، علت‌ها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط hirondelle نمایش پست ها
    دوستان این ریجکت شدن ،برای مصاحبه بعدی هیچ محدودیتی ایجاد نمی کنه؟مثلا بلافاصله میشه مدارک فرستاد؟
    بستگی داره دلیلش چی باشه مثلا اگه مشکل زبان باشه خوب شما تا جایی که امتیاز کم نیاری و حد نصاب رو داشته باشی میتونی دوباره با حد زبان جدید دوباره اپلای کنی حتی من کسی رو میشناسم دقیقا روزی که مصاحبه داشت و رد شد فرداش دوباره فرم پر کرد تحویل سفارت داد با فیش بانکی جدید و فایل نامبر جدید گرفت و برگشت و الان منتظر وقت مصاحبشه چون مشکلش زبان بود سطح زبانش رو آورد پایین
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط bitapetite نمایش پست ها
    بستگی داره دلیلش چی باشه مثلا اگه مشکل زبان باشه خوب شما تا جایی که امتیاز کم نیاری و حد نصاب رو داشته باشی میتونی دوباره با حد زبان جدید دوباره اپلای کنی حتی من کسی رو میشناسم دقیقا روزی که مصاحبه داشت و رد شد فرداش دوباره فرم پر کرد تحویل سفارت داد با فیش بانکی جدید و فایل نامبر جدید گرفت و برگشت و الان منتظر وقت مصاحبشه چون مشکلش زبان بود سطح زبانش رو آورد پایین
    برای پرونده های ریجکت شده در صورت تقاضای مجدد فایل نامبر جدید صادر نمی شود و فایل نامبر همان اولی باقی می ماند
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

اگه کسی نتونه از سابقه کارش دفاع کنی چی؟برای مصاحبه بعدی مشکل ساز میشه؟یا مثلا اینکه آفیسر می پرسه برا چی میری کبک،طرف یه جوری کم بیاره و نتونه دلیل کافی بیاره و شغلی برای اونجا در نظر نگرفته باشه یا هر علتی غیر از ضعف زبان.(من مشکل زبان ندارم،در حد c2 ام)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mitterrand نمایش پست ها
    اگه کسی نتونه از سابقه کارش دفاع کنی چی؟برای مصاحبه بعدی مشکل ساز میشه؟یا مثلا اینکه آفیسر می پرسه برا چی میری کبک،طرف یه جوری کم بیاره و نتونه دلیل کافی بیاره و شغلی برای اونجا در نظر نگرفته باشه یا هر علتی غیر از ضعف زبان.(من مشکل زبان ندارم،در حد c2 ام)
    اینکه خیلی خوبه C2هستی ولی از من به شما نصیحت روی اعتماد به نفست کار کن چون اونها شما رو اگه نمیخواستن برات فایل نامبر نمیفرستادن مطمئن باش
    این قضیه دیگه به مدیریت مصاحبه از طرف شماست که چه دلایل و مستنداتی رو برای مصاحبه در نظر گرفته باشی که احیانا اگه آفیسر روی مورد خاصی پافشاری کرد جلوش کم نیاری من از تجربیات بچه های این تاپیک متوجه شدم باید جلوشون کم نیاری و مطمئن بری جلو چون اونها بغییر از زبان از نظر روانی هم طرف رو بررسی میکنن البته این نظر خودم ولی بهش معتقدم چون از انسانهای ضعیف النفس خوششون نمیاد
    موفق باشی
    زندگی شما وقتی شیرین میشود که پندارتان،کردارتان و گفتارتان نیک باشد .
    در برابرمشکلات یک فکر را باید از ذهن بیرون کنید و آن این است که هیچ راه حلی وجود ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط bitapetite نمایش پست ها
    اینکه خیلی خوبه C2هستی ولی از من به شما نصیحت روی اعتماد به نفست کار کن چون اونها شما رو اگه نمیخواستن برات فایل نامبر نمیفرستادن مطمئن باش
    این قضیه دیگه به مدیریت مصاحبه از طرف شماست که چه دلایل و مستنداتی رو برای مصاحبه در نظر گرفته باشی که احیانا اگه آفیسر روی مورد خاصی پافشاری کرد جلوش کم نیاری من از تجربیات بچه های این تاپیک متوجه شدم باید جلوشون کم نیاری و مطمئن بری جلو چون اونها بغییر از زبان از نظر روانی هم طرف رو بررسی میکنن البته این نظر خودم ولی بهش معتقدم چون از انسانهای ضعیف النفس خوششون نمیاد
    موفق باشی
    من هنوز مدارک نفرستادم،علتش هم اینه که نه مدرک دانشگاهیم امتیاز میاره(از دیمند) نه سابقه کار دارم؛فقط رو 22 زبان می تونم حساب برم و 16 سن و 10 لیسانس و یک هم که تمکن مالیه، تا اینجا میشه 49.به خاطر همین فکر می کنم ریسکه مدرک بفرستم؛ چون از 6 ِتطابق ،بعیده 6 بده،نه؟(البته من تا حالا اصلا تو خط کبک نبودم،اینایی که می گم حدسیه،اگه دوستان با تجربه تر راهنمایی کنن،ممنون میشم)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

من هنوز مدارک نفرستادم،علتش هم اینه که نه مدرک دانشگاهیم امتیاز میاره(از دیمند) نه سابقه کار دارم؛فقط رو 22 زبان می تونم حساب برم و 16 سن و 10 لیسانس و یک هم که تمکن مالیه، تا اینجا میشه 49.به خاطر همین فکر می کنم ریسکه مدرک بفرستم؛ چون از 6 ِتطابق ،بعیده 6 بده،نه؟(البته من تا حالا اصلا تو خط کبک نبودم،اینایی که می گم حدسیه،اگه دوستان با تجربه تر راهنمایی کنن،ممنون میشم)
    بدون داشتن سابقه کار شما نمی توانید از این طریق اقدام کنید لازمه تشکیل پرونده داشتن حداقل یک سال سابقه کار می باشد
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amberose نمایش پست ها
    مرسی از توضیحاتت . فکر میکنید گفتن اینکه مشروط شدم دردی و دوا می کنه . جالبه برام یعنی تا حالا هیچ کس با مدرک مصوب برای مهاجرت اقدام نکرده ؟
    سلام.
    شما میخوای به اون چیزی که حقت هست برسی و نباید مردد باشی پس باید دلیل ارائه کنی. باید بهشون توضیح بدی که دلیل متفاوت بودن شکل مدرک مشروط شدن بوده. دلیل مشروط شدن هم درس نخوندن بوده و علت درس نخوندن هم میتونسته گرفتاری باشه. باید کل قضیه رو واضح و روشن توضیح بدی. چون تو سیستم آموزشی اونا یه همچین قضیه احمقانه ای وجود نداره پس باید توجیه بشن. با ذکر دلایل مطمئنم میتونی به هدفت برسی. بهتره هر چه زودتر این کارو انجام بدی.
    موفق باشی
    دریافت مدارک: 15 ژوئن 2010، فایل نامبر: 20 ژوئیه 2010، دریافت نامه: 21 اوت 2010، مصاحبه: 12 آوریل 2011، فایل نامبر فدرال: 13 آوریل 2011، درخواست آپدیت: 15 آوریل 2013، ایمیل مدیکال: 18 سپتامبر 2013 ارسال مدیکال 14 اکتبر 2013 پاس ريكوئست 22 اکتبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    بدون داشتن سابقه کار شما نمی توانید از این طریق اقدام کنید لازمه تشکیل پرونده داشتن حداقل یک سال سابقه کار می باشد
    6-7 ماه نمیشه؟بیشتر از شش ماه که 4 امتیاز داره.
    بعد راستی هر شغلی میشه؟یا باید حتما بالیسانسم مطابقت داشته باشه؟من یه مدرک فنی حرفه ای دارم که می تونم از همین فردا شروع به کار کنم و بیمه تامین اجتماعی هم طرف برام فراهم می کنه؛با این حساب شش ماه بعد بفرستم مدارکمو یا ...؟(یا یه مدرک دوره تکمیلی از هلال احمر دارم که البته برا سابقه کار اون نمی تونم بیمه جور کنم)

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

6-7 ماه نمیشه؟بیشتر از شش ماه که 4 امتیاز داره.
    بعد راستی هر شغلی میشه؟یا باید حتما بالیسانسم مطابقت داشته باشه؟من یه مدرک فنی حرفه ای دارم که می تونم از همین فردا شروع به کار کنم و بیمه تامین اجتماعی هم طرف برام فراهم می کنه؛با این حساب شش ماه بعد بفرستم مدارکمو یا ...؟(یا یه مدرک دوره تکمیلی از هلال احمر دارم که البته برا سابقه کار اون نمی تونم بیمه جور کنم)
    با ليسانست مطابقت داشته باشه بهتره چون امتياز تطابق پذيري بيشتري ممكنه بدست بياري.در ضمن دوست عزيز اين تاپيك جاي اين سوال نيست.لطف كنيد در تاپيك مشاوره اين سوالات رو بيان كنيد.

سلام دوستان من یک سوال دارم. خودتون شنیدید یا دیدید که کسی به دلیل نداشتن سابقه بیمه رد بشه؟ من واقعا نگران ایم موضوع هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)