صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 158

موضوع: بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

بنظرتون میشه از فرودگاه اما م برگردم مهراباد و از مسیر مهراباد با مترو برم راه اهن تهران؟ وقت زیاد دارم. فقط رفت و امد بین مهر اباد و امام با چی هست؟
    و می دونید مترو چه ساعتی باز میشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

سلام
    با راهنماییتان با مترو اومدم فرودگاه امام.
    حالا روش ارزون برگشتشو می گین؟
    یعنی چطوری ارزون از فرودگاه بیام اولین ایستگاه مترو.ممنون

سلام. من جمعه صبح سساعت ۵ صبح میرسم فرودگاه امام کسی هست که با هم بریم مهرآباد؟

Junior Member

سلام
    راه حل یکی از دوستان که من دیدم
    میگفت موقع برگشت از سالن ترانزیت میرم به طبقه اول و سمت ورود مسافران بعد از اونجا تاکسی هایی که مسافران رفت رو پیاده میکنن میگیرم و باهاشون حرف میزنم معمولا نصف کرایه رفت رو قبول میکنن که بگیرن
    چون برگشت باید خالی برگردن و مسافری ندارن
    این روش امتحان کنین

کسی میدونه من اگر بخام از فرودگاه امام برم سمت تهران(مهرآباد)، بهترین و ارزون ترین راه چیه در حال حاضر؟ من پنجشنبه ساعت ده صبح میرسم.

سلام دوستان
    مگه همون ون هايي كه از مترو شاهد تا فرودگاه امام ميرن اونجا ايستگاه ندارن كه برگردن تا مترو شاهد ؟
    يعني هميشه خالي برميگردن ؟

Junior Member

بهترین راه در تایمی که مترو بسته هست اینه که
    از ترمینال جنوب جلوی ورودی اصلی (افراد پیاده) به ترمینال
    ایستگاه تاکسی های قم و اراک و.. هست که میتونید با تاکسی های قم تشریف ببرین
    با حدود30تا35 دربست میبرندتون(تقریبا نصف کرایه قم میشه که الان نفری15 هست حدودا)
    موقع برگشت هم میتونین برین طبقه بالا ترمینال جلوی ورودی اصلی و تاکسی هایی که مسافرشونو پیاده کردن و میخان خالی برگردن رو با قیمت خوب بگیرین

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss_Success نمایش پست ها
    منم گذاشتم اعتراض هم برا بخش مدیریت هم تاکسی رانی
    دوستان لطفا همکاری کنید بلکه ب نتیجه ای برسیم
    مساله مایه دار بودن یا نبودن نیست
    مساله اینه ک کسی اجازه نداره ک ب بهانه مسافر خارج بودن
    از کسی پول زور بگیره.
    اگر هم اخیرا کسی رفته فرودگاه و دید راه حلی برای رفت و برگشت از امام ب تهران گذاشتن
    لطفا اطلاع رسانی کنه تو فورم.
    همگی پیروز باشید

من هم اانتقادم رو نوشتم. با تشگر از دوستان. امیدواریم که جواب بده در اینده لااقل.
    It may take time, but eventually you'll reach

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرود

من اسفندماه از فرودگاه امام با ماشینهای اسنپ اومدن سمت بلوار ارتش- مینی سیتی ۴۵ هزار تومن گرفت و خیلی ارزون تر از ماشینای خود فرودگاه شد خیلی هم سریع تونستم از اسنپ ماشین بگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرود

الان با استفاده از تپ سی و اسنپ خیلی راحت می تونید ماشین بگیرید . کرایه ها هم همیشه ارزانتر از وسایل نقلیه فرودگاه هست . همیشه هم اسنپ رو من دیدم که هست دم فرودگاه امام .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)