صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 158

موضوع: بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

سلام دوستان.
    شنیدم که متروی فرودگاه امام افتتاح شده. می خواستم بدونم که کسی ازش استفاده کرده و اینکه هزینه چقدره و 24 ساعته هست یا نه.
    سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

سلام

من میخاستم استفاده کنم ک متاسفانه به ساعتم نمیخوره قبلا 24 ساعته بوده ولی الان متاسفانه کردنش 6 صبح تا 2 بعد ازظهر

دوستان من اصلا" تحت هیچ شرایط به خاطر 30 یا 40هزارتومان کمتر اصلا" ریسک نمیکنم با مسافر کش شخصی برم تا فرودگاه چون معمولا" هم به سمت فرودگاه میریم هم ارز داریم و هم لپتاب و.... که قیمتی هستند و راننده رو ممکنه وسوسه کنه برای خفت گیری زمانی که 75 عوارض خروج از کشور میدیم فکر نمیکنم دیگه 20 یا 30 کمتر یا بیشتر ارزش ریسک کردن داشته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    منم تقریبا مثل شما بودم که روز قبلش رفتم فرودگاه و شب هم فرودگاه بودم و صبح پرواز کردم و رفتم
    خوبیش این بود که جام ملت های اروپا رو شب از تلویزیون فرودگاه دیدم و خوب گذشت
    برای فرودگاه رفتن روز قبلش هم میرین مترو کهریزک و ایشتگاه شاهد پیاده میشین و ماشین های شهر پرند رو سوار میشین که از جلو فرودگاه رد میشن

سلام. من امشب یکم دیماه 96 به این شیوه رفتم فرودگاه.

با مترو رفتم ایستگاه شاهد.
    ون نداشت. تاکسی زرد داشت نفری 5000 تومان. راحت رسیدم. جای خوبی هم پیاده کرد. داخل محوطه فرودگاه .

راحت رسیدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

اسنپ هم تافرودگاه میبره
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2224614 نمایش پست ها
    سلام. من امشب یکم دیماه 96 به این شیوه رفتم فرودگاه.

با مترو رفتم ایستگاه شاهد.
    ون نداشت. تاکسی زرد داشت نفری 5000 تومان. راحت رسیدم. جای خوبی هم پیاده کرد. داخل محوطه فرودگاه .

راحت رسیدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alierezabakhsh نمایش پست ها
    اسنپ هم تافرودگاه میبره
    بله میبره. من وقت زیادی داشتم وسیلع زیادیم نداشتم لرام مهم نبود چجوری برم. ارزون رفتم . چنتا نکته.

از مترو شاهد تاکسیها دربستی بخان برن حداقل بیست تومن میگیرن. یکم شرایط جوی یا انصافی نامساعد باشه سی تومن هم میگیرن. اسنپ از درب خونه تون ممکنه 35 الی 40 تومن بگیره پس بسته به شرایطتون ممکنه منطقی نباشه برید شاهد. مخصوصا اگه چمدون زیاد دارین.
    اگه پروازتون نصفه شبه ریسک نکید. اژانس بگیرید یا بگید یه نفر اشنا شما را برسونه یا اکه با اسنپ میرید تنها نرید مخصوصا خانمها.
    برای برگشت هم تاکسیهای فرودگاه شصت الی 75 میگیرن میارن داخل شهر. جهت اطلاع.

سلام دوستان
    یه نفر بالاتر راجع به رفتن به فرودگاه با مترو پرسیده بود متاسفانه جوابی داده نشده

میخواستم ببینم کسی با مترو رفته؟ ساعت کاریش چجوریاس؟ هزینش چطوره؟

ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه نفر بالاتر راجع به رفتن به فرودگاه با مترو پرسیده بود متاسفانه جوابی داده نشده

میخواستم ببینم کسی با مترو رفته؟ ساعت کاریش چجوریاس؟ هزینش چطوره؟

ممنونم
    سایت مترو تهران رو چک کنید
    مبدا و مقصد رو وارد کنید بهتون جواب میده

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    سایت مترو تهران رو چک کنید
    مبدا و مقصد رو وارد کنید بهتون جواب میده
    ممنون قبل اینکه اینجا بپرسم چک کردم ولی فکر کنم مشکل داره هر چقدر جستجو رو میزنم بی نتیجه س

نحوه دسترسی آسان و ارزان به فرودگاه امام خمینی

یکی از بهترین روش ها استفاده از مترو هست. برای این منظور در استگاه شاهد – باقرشهر (خط قرمز) از قطار پیاده شوید و قطار ایستگاه فرودگاه امام را سوار شوید. ساعات اعزام قطار از ایستگاه شاهد به فرودگاه امام:

07:10 08:30 09:50 11:10 12:30 13:50 15:10 16:30 17:50 19:10

نرخ بلیط یکطرفه از ایستگاه شاهد به فرودگاه 7500 تومان هست! اگر نمیخواهید این مبلغ را بپردازید یا منتظر قطار فرودگاه شوید بیرون ایستگاه شاهد ایستگاه ون و تاکسی برای شهر پرند هست که هر یک شما را به ترتیب با مبلغ 4000 و 6000 تومان در میانه مسیر و مدت 20 دقیقه به فرودگاه میرسونه!

برای برگشت از طبقه همکف (سالن پروازهای ورودی) به طبقه اول فرودگاه (سالن پروازهای خروجی) بروید و بعد از خروج از سالن وارد ایستگاه مترو فرودگاه امام شوید. ساعات اعزام قطار از ایستگاه فرودگاه امام خمینی به ایستگاه شهر آفتاب:

06:50 08:10 09:30 10:50 12:10 13:30 14:50 16:10 17:30 18:50 20:10

قیمت بلیط تک سفره و کارت بلیط مبلغ دار فرودگاه امام 7500 تومان است!
    اگر برای برگشت از فرودگاه می خواهید از تاکسی استفاده کنید تاکسی های رسمی فرودگاه که روبروی سالن پروازهای ورودی(طبقه همکف) هستند با قیمت 75000 تومان شما رو به مقصد میرسونند. اگر میخواهید با نرخ بهتری به مقصد برسید باید به طبقه اول بروید و از تاکسی هایی که مسافر اوردن و میخواهند خالی برگردند تخفیف بگیرید. فرودگاه کاری کرده که تاکسی های اینترنتی هم نتوانند روبروی سالن پروازهای ورودی بیان و برای استفاده از تاکسی های اینترنتی هم باید به طبقه اول برین.

ایام بکام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)