صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 158

موضوع: بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

ذوستان عزیز لطفا برین و تو بخش انتقادات فرودگاه امام خمینی به مسئولان یاد اوری کنید که یک وسیله نقلیه ارزان برای تمامی ساعات شبانه روز برای این فرودگاه قرار دهند

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

سلام
    کسی میدونه چطور میشه از فرودگاه مهرآباد رفت به فرودگاه امام؟ ینی اتوبوس هست هر زمان؟

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    ذوستان عزیز لطفا برین و تو بخش انتقادات فرودگاه امام خمینی به مسئولان یاد اوری کنید که یک وسیله نقلیه ارزان برای تمامی ساعات شبانه روز برای این فرودگاه قرار دهند
    یکی از بچا نوشته سالای پیش اتوبوس بوده ولی جمع شده به لطف مافیای تاکسیرانی. فرودگاه امام مثلا اسمش بین المملی هست و انتظار میره که دسترسی به اتوبوس به راحتی باشه ینی فکر نکنم جایی توی دنیا فرودگاهش به این شکل باشه که مردم مجبور باشن تاکسی بگیرن و بعد توی تاریکی شب برن وسط بر بیابون زیر پل قم تهران سوار اتوبوس بشن. خیلی مسخره هس. امیدوارم هرچه زودتر این مترو ایستگاهش راه بیفته ولی خوب اگه اینا هسن که مسیر مترو رو جوری طراحی میکنن که فرودگاهو دور بزنه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    http://ikia.airport.ir/office/pages/relation
    من رفتم اعتراض کردم.
    شما دوستان هم برین، یه چیزی بنویسین بلکه به غیرتشون بربخوره 4 تا دستگاه اتوبوس اقلا بذارن اونجا برا ملت.

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

سلام؛
    میدونید این هزینه 65 -75 تومنی که تاکسی های فرودگاه (رویال، سیر و سفر و ..) دارن از تمامی مناطق تهران به فرودگاه با همین نرخ هست یا نه؟
    امکان پاسخگویی به پیام خصوصی وجود ندارد.
    لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sum1 نمایش پست ها
    سلام؛
    میدونید این هزینه 65 -75 تومنی که تاکسی های فرودگاه (رویال، سیر و سفر و ..) دارن از تمامی مناطق تهران به فرودگاه با همین نرخ هست یا نه؟
    برای همه ی مناطق تهران یکسانه.

Junior Member Hagan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    http://ikia.airport.ir/office/pages/relation
    من رفتم اعتراض کردم.
    شما دوستان هم برین، یه چیزی بنویسین بلکه به غیرتشون بربخوره 4 تا دستگاه اتوبوس اقلا بذارن اونجا برا ملت.
    من هم رفتم نوشتم انتقادمو، ممنون بابت لینک، بقیه دوستان هم همکاری کنن یا اگر راه دیگری سراغ دارید پیشنهاد بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- دانشگاه تهران

سلام به دوستان عزیزم.
    من تجربه ای که برای رفتن به فرودگاه امام خمینی داشتم رو بهتون میگم. برای این کار من با مترو رفتم ترمینال جنوب و از اونجا با ماشین های قم صحبت کردم که من رو تا فرودگاه ببرن. کل هزینه م هم فک می کنم حدود 18 هزار تومن دراومد. این ماشین ها مسیرشون به سمت قم هستش و برای اینکه برن فرودگاه باید یه فرعی رو برن داخل. اگه به راننده 5 هزار تومن بیشتر بدین ایشون با مسافرای دیگه هم صحبت می کنه که راضی باشن. در این صورت تا جلوی ترمینال فرودگاه شما رو میرسونه. خیلی هم زود معمولا قبول می کنه. من چون برای مصاحبه سفارت می خواستم برم آنکارا بارم یک چمدون بود که میشد با دست اون رو راحت جا به جا کرد. واسه همین سوار شدن مترو برام سخت نبود. البته می تونید با اتوبوس هم به ترمینال جنوب برین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    یک راه دیگه برگشتن از فرودگاه امام خمینی هم که من دیدم بعضی از دوستان انجام می دن، این هست که می روند به شهر پرند و از اونجا با ون می رن تهران، ولی من درباره جزئیاتش خبر ندارم خوشحال می شم یکی از دوستان که خبر داره، نوشته من را کامل کند، موفق باشید
    بله این راه کم هزینه تر هست از پرند تا مترو صادقیه و آزادی خطی هست که 6-5 هزار تومن میگیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninbano نمایش پست ها
    بله این راه کم هزینه تر هست از پرند تا مترو صادقیه و آزادی خطی هست که 6-5 هزار تومن میگیرند.
    ممنون از راهنماییتون
    خوب چجوری میشه از فرودگاه رفت پرند که بعدش با تاکسی های پرند بریم آزادی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)