صفحه 2 از 16 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 158

موضوع: بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

Banned

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

من آلان زنگ زدم فرودگاه امام 51001 ( این شمارش هستش )
    اونا بهم گفتند که زیگ بزنید به این شماره : 09378366500
    یه آقایی به من گفتش که 24 ساعته از ترمینال 6 فرودگاه مهراباد هر 1 ساعت به 1 ساعت اتوبوس راه می افته اما روزهای جمعه چون تعطیلی هستش بهتره که اول زنگ بزنید بعد راه بی افتید

Junior Member

Lightbulb پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

شماره تلفن ذيل مربوط به خط اتوبوسراني بين فرودگاه امام و تهران و كرج هست. بهترين اطلاعات رو ز طريق تلفن و بسادگي مي تونيد دريافت كنيد و در تمام ساعات شبانه روز پاسخگو هستند. 55678481- 021
    اگه با اين شماره تماس بگيريد تمامي ابهامات شما در رابطه با مسير اتوبوسها/ ساعات حركت/ تعداد اتوبوسها و ... بر طرف ميشه و براحتي مي تونيد خودتون رو به موقع به فرودگاه امام رسونده يا بالعكس از فرودگاه به منزل بر گرديد.

پيروز باشيد- منصوري

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ght نمایش پست ها
    لطفا راهنمایی کنید چطوری از تهران به فرودگاه امام برم برای ساعت 12 ظهر (مثلا فکر میکنم تا حرم اما رو با مترو برم) که ارزون در بیاد. آخه شنیدم 20-25 تومن هزینه آژانسه. برای برگشتن هم همینطور کسی ایده ای داره؟
    فقط كافيه با شماره تلفن 55678481- 021 تماس بگيريد. بصورت شبانه روزي در رابطه با هرگونه سوالي در خصوص اتوبوسهاي فرودگاه امام/ساعات حركت/تعداد اتوبوس/ مسير تردد و ... اطلاعات لازم در اختيار شما قرار خواهد گرفت. كرايه هر نفر 2000 تومان هست و هرچقدر كه بار با خودتون داشته باشيد اصلا مهم نيست و به مبلغ كرايه ربطي نداره. حتما با شماره تلفن بالا براي اطلاعات بيشتر تماس بگيريد. پيروز باشيد-منصوري

ببخشید اما 20 تومن ارزش این همه دنگ و فنگ رو نداره! شما که این همه خرج کردید 20 تومن هم روش...نه استرس نیومدن اوتوبوس و بی قانونی کشور و از دست دادن پرواز و نصفه شب ماشین پیدا کردن رو دارید نه این همه زحمت به خودتون میدید.... اما با این حال من یکی از دوستانم با مترو رفت مرقد امام از اونجا هم دربست گرفت با قیمت خیلی پایین(4 تومن). اما خوب پدرش درومد تا ماشین پیدا کرد.

همونجوری که دوستان هم اشاره کردند این راه مطمئنی نیست برای رفتن به فرودگاه و به ریسک دیر رسیدنش نمی ارزه ولی برای برگشت از فرودگاه راه خوب و به صرفه ایه. اتوبوس های فرودگاه که هزینه اش هم به نظرم 2500 تومانه مسیره فرودگاه-مترو-آزادی و مهراباد را می برند با توجه به مسیرتون می تونید هر کدوم از این ایستگاهها را که خواستید پیاده شید و بقیه اش را با مترو و یا تاکسی برید.البته اگه بار زیاد دارید باز هم راحتترین راه اینه که دست تو جیبتون کنیدو آقاوار با تاکسی برید تا در خونه.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

Junior Member

کاملاً بستگی به زمان پرواز داره. اگه ساعت رفت و آمدت بین ساعت 7 صبح تا 11 شب باشه میتونی تا حرم امام با مترو و از اونجا تا فرودگاه رو با اتوبوس بری (البته باید توی ایستگاه حرم امام یک ذره وقت بزاری تا اتوبوس بیاد و حرکت کنه ولی اگه دیدی وقت نداری از همونجا ماشین هست که دربست ببرت) ولی اگه میخوای در ساعتها 11شب تا 7صبح بری، میتونی خودت رو به ترمینال برسونی و سوار اتوبوسهای قم بشی و وقتی رسیدی به بریدگی فرودگاه توی اتوبان، همون جا پیاده بشی و از اونجا تا دم فرودگاه ماشین بگیری، این روش یک ذره ریسک داره (هم جانی و هم وقتی) و من توصیه میکنم همون دربست رو از مقصد بگیری و با خیال راحت بری.

Junior Member

سلام، لطفا نظرتان را در مورد اين مسير بدهيد:

از راه آهن با اتوبوس بريم ميدان آزادي، بعدش سوار اتوبوس مهراباد به امام خميني بشيم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba2 نمایش پست ها
    سلام، لطفا نظرتان را در مورد اين مسير بدهيد:

از راه آهن با اتوبوس بريم ميدان آزادي، بعدش سوار اتوبوس مهراباد به امام خميني بشيم.
    من خودم به شخصه از این اتوبوسها استفاده نکردم ولی با توجه به مطالبی که توی همین فروم هست، این راه هم وجود داره که شما از راه آهن به ترمینال شماره 6 فرودگاه مهرآباد برید و از اونجا هر ساعت یک اتوبوس به مقصد فرودگاه امام حرکت میکنه. من توصیه میکنم چون این راه ممکن هست دارای ریسک باشه، حدالقل 5ساعت قبل از پرواز از این راه استفاده کنید تا در صورت بروز هر نوع مشکلی، امکان گرفتن ماشین و رسوندن خودتون به فرودگاه رو داشته باشید.
    در زیر هم حرفهایی که بچه ها در این باره زدند رو براتون دوباره میزارم که خیالتون یک ذره آروم بشه. فقط در نظر داشته باش که اگه ساعت رسیدن قطارت به تهران و ساعت پروازت 6-7 ساعت فاصله داره میتونی با خیال راحت از این روش استفاده کن ولی اگه فاصله پروازت با رسیدن قطارت زیر 5 ساعت هست، سعی کن از روش مترو که من دربالا توضیح دادم استفاده کنی و یا مستقیم تاکسی بگیری.

"شماره تلفن ذيل مربوط به خط اتوبوسراني بين فرودگاه امام و تهران و كرج هست. بهترين اطلاعات رو ز طريق تلفن و بسادگي مي تونيد دريافت كنيد و در تمام ساعات شبانه روز پاسخگو هستند. 55678481- 021
    اگه با اين شماره تماس بگيريد تمامي ابهامات شما در رابطه با مسير اتوبوسها/ ساعات حركت/ تعداد اتوبوسها و ... بر طرف ميشه و براحتي مي تونيد خودتون رو به موقع به فرودگاه امام رسونده يا بالعكس از فرودگاه به منزل بر گرديد."
    "فقط كافيه با شماره تلفن 55678481- 021 تماس بگيريد. بصورت شبانه روزي در رابطه با هرگونه سوالي در خصوص اتوبوسهاي فرودگاه امام/ساعات حركت/تعداد اتوبوس/ مسير تردد و ... اطلاعات لازم در اختيار شما قرار خواهد گرفت. كرايه هر نفر 2000 تومان هست و هرچقدر كه بار با خودتون داشته باشيد اصلا مهم نيست و به مبلغ كرايه ربطي نداره. حتما با شماره تلفن بالا براي اطلاعات بيشتر تماس بگيريد"
    "من آلان زنگ زدم فرودگاه امام 51001 ( این شمارش هستش )
    اونا بهم گفتند که زیگ بزنید به این شماره : 09378366500
    یه آقایی به من گفتش که 24 ساعته از ترمینال 6 فرودگاه مهراباد هر 1 ساعت به 1 ساعت اتوبوس راه می افته اما روزهای جمعه چون تعطیلی هستش بهتره که اول زنگ بزنید بعد راه بی افتید"

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

سلام.... میشه بهترین مسیر رو برای رفتن به فرودگاه با ماشین شخصی (که روزش هم صبح جمعه است...فکر کردم شاید مهم باشه) بهم بگین؟؟ از کجا از تهران خارج بشیم و بعدش اگه دو راهی سه راهی، جای گیج کننده ای هست رو لطفا بگین... چون من شنیدم که یه جاش رو خیلیا گم میشن....

ممنون میشم

سلام دیدم این تاپیک مال 2 سال پیشه گفتم شاید شرایط عوض شده باشه . الان بهترین و کم خرج ترین راه واسه رفتن از فرودگاه امام تا مهرآباد یا مرکز شهر چیه؟ اتوبوس ها از چه ساعتی راه میفتن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)