صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 158

موضوع: بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

ارمین جان سلام عزیز من اگه بخام جلوی فرودگاه تو اتوبان ساوه پیاده بشم خیلی میمونه تا غرودگاه ؟ میخام این مسیرو پیاده برم مرسی

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

اصلان ی همچین کاری تو زندگیت نکن هم راهش خیلی خیلی طولانی و به صورت اتوبان تو خوده فرودگاه هم خیلی خیلی خطرناکه من چنتا مرده دزدی شنیدم تو این مسیر حتا از ماشین های عبوری من تا بحال تو زندگیم این حرفو نشنیده بودم مگه پول ماشین چنده

حتا اگه از شهرستان biy
    نقل قول نوشته اصلی توسط shengaberi نمایش پست ها
    ارمین جان سلام عزیز من اگه بخام جلوی فرودگاه تو اتوبان ساوه پیاده بشم خیلی میمونه تا غرودگاه ؟ میخام این مسیرو پیاده برم مرسی
    لطفا از طرح سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shengaberi نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اگر درست متوجه شده باشم و از ساوه به سمت تهران بخای بیای و جلو فرودگاه پیاده بشی، (طبق فایل پیوست) 16 کیلومتر راه پیش رو داری و یکربع با ماشین راه هست...حالا حساب کن با وسایل پیاده چقدر طول میکشه؟!؟!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

من نمیدونم این تاپیک قضیه اش چیه!یعنی کسی که اینهمه داره هزینه میکنه تا بره خارج از کشور نمیخواد 50 تومن یا 100 تومن پول دربست بده تا فرودگاه.طرف بلیط هواپیماش 2 میلیونه بعد 100 تومن نمیخواد هزینه آژانس کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

ارمین جان ممون عزیز بابت دلسوزیت من فکر میکردم مسیر اونطرف پل عابر پیادست من از همه رفقا بابت دلسوزیشون ممنونم ...باشه همین صدهزار تومن برامون مونده اینم میدیم اژانس

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط phpa80 نمایش پست ها
    من نمیدونم این تاپیک قضیه اش چیه!یعنی کسی که اینهمه داره هزینه میکنه تا بره خارج از کشور نمیخواد 50 تومن یا 100 تومن پول دربست بده تا فرودگاه.طرف بلیط هواپیماش 2 میلیونه بعد 100 تومن نمیخواد هزینه آژانس کنه.
    عزیزم اولا آخه هیچ جای دنیا فرودگاه اصلیش اینقدر دور نیست.... یه جا رو مثال بزنن....خود من خواستم از فرودگاه امام بیام اصفهان..ساعت 3 نصفه شب گفت ازت 250 هزار تومن میگیرم!! بابا 250 تومن!!!!
    نسبت به پول ما حساب کن اگه یه جایی مثل دبی اینقدر بخوای پول بدی حتی میتونی ماشین کرایه کنی!!!!
    دوما شاید خیلیا وسع مالیشون واسه همچین هزینه اضافه ای دیگه نرسه....مثلا ما دانشجوییم و شما خیلی راحت 100 تومن 50 تومن میگی..بابا برا دانشجو خیلیه....
    ضمنا شما گفتی طرف بلیطش دو میلیونه نمیخواد 100 تومن پول ماشین بده....خب مگه دست خودش بوده 2 تومن بلیط خریده؟؟؟؟ مجبور بوده.....
    ا
    کربلایم آرزوست...

سلام، با توجه به گرونی اخیر، هنوز اتوبوس هست که مستقیم از فرودگاه امام ببرن به مهرآباد؟ چند میگیرن ؟ ۲۴ ساعته هست؟

واسه رفتن از اصفهان به فرودگاه امام بهترین و ارزون‌ترین راه چی‌ هست دوستان؟

ممنون این ادونس
    ویرایش توسط mamal198 : February 27th, 2013 در ساعت 02:28 PM

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198 نمایش پست ها
    سلام، با توجه به گرونی اخیر، هنوز اتوبوس هست که مستقیم از فرودگاه امام ببرن به مهرآباد؟ چند میگیرن ؟ ۲۴ ساعته هست؟

واسه رفتن از اصفهان به فرودگاه امام بهترین و ارزون‌ترین راه چی‌ هست دوستان؟

ممنون این ادونس
    دوست عزيز
    اكثر سرويس هاي تهران از ترمينال كاوه ، فرودگاه امام هم ميرن.
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    اكثر سرويس هاي تهران از ترمينال كاوه ، فرودگاه امام هم ميرن.
    دوست عزیز، ممنون،

یعنی‌ اتوبوس‌ها میبرن دم در ترمینال فرودگاه پیادت می‌کنن یا تو اتوبان تهران‌-قم پیاده می‌کنن؟

از لحاظ مسافت شاید فرق این ۲ تا خیلی‌ نباشه اما اگه بد موقع باشه اصلا امن نیست ( صفحه‌های قبل رو بخونید که یکی‌ از دوستان چی‌ به سرش اومده)

فرودین ۹۲: تعرفه سمند از شرکت سیر و سفر فرودگاه تا اصفهان ۱۸۰ هزار تومان.(‌هرجای اصفهان بخوای می بردت).
    مدت زمانی :۴ ساعت و نیم (‌البته در نیمه شب که جاده خلوت تر بود)

* فراموش نکنید که به هیچ وجه از تاکسی هایی که بلافاصله بیرون از ترمینال پروازهای ورودی هستن استفاده نکنید و حتما از بادجه شرکت «سیر و سفر فرودگاه» اقدام کنید.
    در این صورت شما اسمتون هست و هم اینکه بیمه هستید. تاکسی های بیرون به شدت غیرقابل اعتماد هستند مخصوصا برای خانم ها.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)