صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 158

موضوع: بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198 نمایش پست ها
    دوست عزیز، ممنون،

یعنی‌ اتوبوس‌ها میبرن دم در ترمینال فرودگاه پیادت می‌کنن یا تو اتوبان تهران‌-قم پیاده می‌کنن؟

از لحاظ مسافت شاید فرق این ۲ تا خیلی‌ نباشه اما اگه بد موقع باشه اصلا امن نیست ( صفحه‌های قبل رو بخونید که یکی‌ از دوستان چی‌ به سرش اومده)
    شما رو دم در فرودگاه پياده ميكنند.
    کربلایم آرزوست...

Member

Red face پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

واقعا شاخ از کلم داره در میاد که با امنیت مثال زدنی تو ایران حتی واسه مردا ( بانوان که اصلا هیچی)! و لوازم با ارزشی که همراه ادمه مثل گوشی پول لپتاپ بلیط پاسپورت (که ارزش همینایی که گفتم از 6 میلیون بیشتره) ..... و هزاران فاکتور دیگه! طرفی که باید خارج از ایران حداقل ماهی 1.5 میلیون ( دلار 3500) خرج کنه ( اینکه مجبوری یا نیستی یک بحث دیگست! واقعیت همینه دلیلش هم امضامه ) تو 100 تومن 200 تومن پول دربست دادن زورش میاد! شاید اینایی که زورشون میاد تا حالا خفت نشدن ( پولش فدای یک تار موتون اما ضربه ی روحیش...... ) که وقتی مزشو بچشن این طوری دفاع نمیکنن از این تاپیک.... خواهش و تمنا میکنم از همتون: دربست بگیرید!
    ویرایش توسط Hexor : April 12th, 2013 در ساعت 12:59 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

من چندین بار با اتوبوس از اصفهان مستقیم رفته ام فرودگاه امام.
    برای برگشت باید تاکسی بگیری ( یا با اتوبوسهای فرودگاه) بری تا پلیس راه یا تهران و بقیش رو با اتوبوس بری.من چندین مرتبه این کارو کرده ام.
    خیلی راحت و ارزون

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    من چندین بار با اتوبوس از اصفهان مستقیم رفته ام فرودگاه امام.
    برای برگشت باید تاکسی بگیری ( یا با اتوبوسهای فرودگاه) بری تا پلیس راه یا تهران و بقیش رو با اتوبوس بری.من چندین مرتبه این کارو کرده ام.
    خیلی راحت و ارزون
    کاشکی می شد از فرودگاه تا شهر های دیگه هم اتوبوس بذارن. ولی فکر کنم اینقدر تعداد مسافر زیاد نباشه برای هر شهر تو یه بازه ی زمانی که بتونن این کار را کنند ...
    من هم همین کار شما را کردم با فرق اینکه ریسک نکردم و رفتم ترمینال آرژادنتین و سوار شدم برگشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

سلام من فکر کنم لینک زیر خوب باشه . مال خود فرودگاه امامه.
    http://ikia.airport.ir/HomePage.aspx...ort&Lang=fa-IR
    همه موفق باشید.
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

دوستان ....

از میدان آزادی چطور میشه رفت فرودگاه امام .... آیا اتوبوس همچنان دایر است .... یا اگه وراهدیگه ای است چطوری از آزدی میتونم برم (من عصر جمعه میرسم تهران ) ....

خیلی خیلی ممنون از لطفتون برا راهنمایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering

سلام دوستان ؛
    هیچ وقت هیچ وقت در ایران کارهای مسافرتتون که دستتون نیس رو به روزهای آخر نندازین ؛ شده سه روز قبل پیگیرش باشین. مثلا الان که من اینو مینویسم سایت فرودگاه امام رو نمیاره.
    حالا به هر جهت با گوگول عزیز از کش اش استفاده کردم؛
    بهترین راه اینه که زنگ بزنین به اینجا خودتون شخصا سوال بپرسین تلفن تماس فرودگاه :51001-021 ؛ بگین با وسیله عمومی و ارزون چه جوری بیام فرودگاه امام؛
    اما من که امروز پرسیدم : (بهترین راه برای فرودگاه امام؛ ارزانترین راه برای فرودگاه امام ) ببخشید دوبار زدم میخوام که تو سرچ گوگل راحت بالا بیاد
    از دو بار که به اونجا زنگ زدم ، هر دو گفتن که بیاین متروی شاهد ، خارج متروی شاهد ظاهرا ون داره برای پرند که از فرودگاه میگذره و گفتن هزینه اون ون ها هم 2000 تا 3000 تومنه.
    یه متصدی دیگه هم گفت که از فرودگاه مهرآباد به امام هم اتوبوس داره.
    امیدوارم مفید واقع بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA گرایش - لیسانس کشاورزی- دانشگا�

از فرودگاه مهرآباد یک اتوبوس هست برای فرودگاه امام ، ساعت هاش رو نمی دونم . فکر می کنم یا یک ساعت یا نیم ساعت یک بار هست. توی سایت فرودگاه امام نوشته 6000 تومن کرایه شه. اما توی سایت فرودگاه مهرآباد نوشته 2000 !! تجربه ثابت کرده که اون عدد بزرگه درسته معمولا! حالا من فردا قراره برم. اگر از پرواز جا موندم شبش میام اینجا می نویسم!!! اینم از خود سایت مهرآباد: http://bit.ly/16fSIaV

مراجعه به / از فرودگاه o اتوبوس :
    مقصد ايستگاهها نوع سرويس عادي / سريع السير نرخ كرايه تلفن
    ونك ترمينال 6- سه راه پليس عادي 175تومان
    فرودگاه امام ترمينال 6- سه راه پليس عادي 2000 تومان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering

بنام پاکش و به پاکی نامش سلام
    خب دوستان عزیز بالاخره من با یه راه راحت و ارزون رفتم فرودگاه امام و برگشتم:
    مترو شاهد پیاده شدم بعدش دمه در مترو شاهد ون داره برای پرند ؛ ( من ساعت 10 و نیم شب مترو شاهد رسیدم و تنها یک سرویس بود وقتی تاکسی دارا فهمیدن میخوایم بریم فرودگاه کلی اذیت کردن که هیچی نمیاد و منتظر نمونید و با ما برین و... اما بالاخره یه ون اومد و سوار کرد و تا فرودگاه نفری 2000 تومن گرفت ) .
    اما برگشت از فرودگاه امام:
    وقت خروج ؛ سمت راست اون انتها یه مینی باس هایی هست که برای فرودگاه مهراباد- آزادی- عوارضی میرن , کرایه هر نفر 6000 تومن گرفت؛ فکر کنم دوستانی که قصد رفتن به شهرستان رو دارن میان تو عوارضی پیاده میشن.

سفر به من که خیلی چسبید
    امیدوارم به شما هم خوش بگذره

درود
    دوستان من جمعه شب باید حرکت کنم و حدودا ساعت 4میرسم تهران و پرواز هم ساعت 7صبح شنبه هست، به نظرتون بهترین راه برای فرودگاه امام چی هست اون موقع(ساعت 3 یا 4 شب).
    با سپاس
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)