صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 158

موضوع: بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Radioseeker نمایش پست ها
    جديدترين قيمت هاي تاكسي هاي فرودگاه امام:
    سمند: 60 هزار تومن
    تويوتا: 65 هزار تومن
    ون: 70 هزار تومن

البته تاكسي ها ممكنه كه تاكسي متر بزنن كه قيمتش خيلي بالاتر ميشه. به نظر من قبول نكنيد و بيشتر از نرخ اعلام شده پول ندين.
    نرخ های مصوب همونایی هست که شما گفتین و تو فرودگاه هم رو تابلو نوشته و تاکید کرده به تمام نقاط شهر تهران هست!
    ...
    البته سالن پروازهای خروجی طبقا بالا که ماشینا مسافر پیاده میکنن هم میتوین بیان که با تاکسی هایی که قراره خالی برگردن تهران برگردید ولی معمولا پلیس واستاده و اجازه نمیده مسافر سوار کنن. من از برگشت همین کارو کردم و با تاکسیه 30 تومن قرار کردم تا تهران.. پلیسه اومد بهش تذکر داد که نباید سوار کنه راننده هم کلی عذرخواهی کرد و سریع راه افتاد. در مجموع هم برای من خوب بود هم تاکسیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین (ارزانترین) راه برای رفتن از تهران به فرودگاه امام خمینی و برعکس؟

سلام.دوستان .فاصله فرودگاه امام از مهراباد چقدره وچه قدر زمان میبره از فرودگاه امام به مهر اباد رفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza754 نمایش پست ها
    سلام.دوستان .فاصله فرودگاه امام از مهراباد چقدره وچه قدر زمان میبره از فرودگاه امام به مهر اباد رفت؟
    سلام
    حدود 45 دقيقه
    https://www.google.hu/maps/dir/Mehra...5.409139?hl=en

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

دوستان من در رفت و برگشتم به ایران متوجه این شدم که بهترین راه این هست که از تاکسی سرویس خود فرودگاه (در فرودگاه امام در طبقه همکف یا همان طبقه ورود به ایران) وجود دارد. رفت و برگشت به مهر آباد با این تاکسی 50 هزار تومان هست.

سلام.چجوري از فرودگاه امام برگردم تو شهر.اين ميني باس ها دقيقا كدوم طبقه هستن?ممنون ميشم فوري بگيد.استانبولم امشب هواپيما برگشتمه.رفتني كه اينهمه مترو رفتيم ،شاهد پياده شديم ولي با اينكه ساعت10.30بود ون نبود اونايي كه پرند هم ميرفتن گفتن ديگه نمياد.اين ميني باس هاي برگشت دقيقا كدوم پاركينگ هستن?ممون

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    سلام.چجوري از فرودگاه امام برگردم تو شهر.اين ميني باس ها دقيقا كدوم طبقه هستن?ممنون ميشم فوري بگيد.استانبولم امشب هواپيما برگشتمه.رفتني كه اينهمه مترو رفتيم ،شاهد پياده شديم ولي با اينكه ساعت10.30بود ون نبود اونايي كه پرند هم ميرفتن گفتن ديگه نمياد.اين ميني باس هاي برگشت دقيقا كدوم پاركينگ هستن?ممون
    مرسی از دوستانی که جوابم سریع دادن. برای اون بنده خداهایی که شاید شرایط من رو داشتن میگم. برگشت اون مینی بوس هایی که میگن اصلا وجود نداره و من بعد از کلی گشتن و اعداد و ارقام بالا شنیدن اخرش رفتم طبقه بالا ماشینایی که مسافر میاوردن و میخواستن خالی برگردن رو سوال کردم البته پلیس هم واستاده که کسی سوار نکنه.اونا هم بعضی هاشون قیمت بالا میدادن ولی اخرش یه بنده خدایی گفت چند گفتم 5 تومن تا اولین مترو فرقی نداره مترو حرم یا مترو شاهد.سوار کرد حتی مسیر بعدیم رو پرسید گفتم میرم وزارت علوم میدان فردوسی گفت 2 تومن بزار روش میبرمت دم در وزارت علوم که ما هم گفتیم بزن بریم. خدارو شکر.

Junior Member

سلام دوستان
    من ساعت ٢ صبح ميرسم فرودگاه امام. ايا هزينه تاكسي براي روز و شب متفاوت هست؟ و هزينه فرودگاه تا كرج را مي دونيد؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shivanaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ساعت ٢ صبح ميرسم فرودگاه امام. ايا هزينه تاكسي براي روز و شب متفاوت هست؟ و هزينه فرودگاه تا كرج را مي دونيد؟
    هزینه تاکسی متفاوت نیست
    فقط مورد مهم اینکه گه از دفتر خود فرودگاه تاکسی بگیرید (چون ارزونتر و بهتر در میاد) و نه اینکه برید بیرون و شخصی پیدا کنید.

Junior Member

سلام من ساعت ۲:۳۰ باید فرودگاه امام باشم و قبلش وقت دارم
    چطور میشه با اتو بوس از شمال تهران به اونجا رفت؟
    ممنون

دوستانی که اخیرا رفتن آیا این مترو شاهد کار میکنه الان یعنی میشه از اونجا رفت فرودگاه ؟‌

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)