صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 124

موضوع: ویروس کرونا(سفر -تحصیل-تجربه ها)

پیش فرض پاسخ : ویروس کرونا(سفر -تحصیل-تجربه ها)

تو این سایت که توسط IBM و دانشگاه برکلی operate میشه. می تونید یه برنامه رو کامپیوترتون نصب کنید (8 مگ)، بعد پروتئین کرونا روی کامپیوترتون شبیه سازی و آنالیز میشه و نتایج فرستاده میشه به اونها تا واکسن باسش بسازن. هر وقت مشقتون (task) را تحویل گرفتین، تا یک هفته بعد باید جوابش را تحویل بدین. وگرنه میدن یه نفر دیگه. هر مشقی پنج شش ساعت بیشتر طول نمی کشه و شما هیچ کار نمی کنید. کامپیوترتون در پشت صحنه انجام می ده.

پروژه کرونا:
    https://www.worldcommunitygrid.org/research/opn1/overview.do

دانلود:
    https://www.worldcommunitygrid.org/m...adAgain.action

بشردوستانه است، سر کاری نیست.

این هم لینکش از برکلی که نگی دروغ میگم:
    https://boinc.berkeley.edu/download.php
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png cov2.PNG (151.3 کیلوبایت, 3 views)
    • نوع فایل: png cov1.PNG (58.0 کیلوبایت, 3 views)

Junior Member

سلام من ایمیل زدم به سفارت یه لینک برام فرستاده٫ نوشته urgent reason داشته باشی میتونی رد بشی. الان یعنی دانشجو میتونه رد بشه؟ نمیدونم صریح جواب ندادن همه چی به پلیس مرز بستگی داره. میشه لطفا شما هم نظر بدید؟

https://www.bundespolizei.de/Web/DE/...00317_faq.html

Junior Member

جناب اقای پیرسون و دوستان دیگر که اطلاع دارین الان که پروازها به خاطر کرونا به هم خورده چه ایرلاینهایی از انگلیس به ایران پرواز دارن؟ قیمت کدوم بهتره و شرایط بار و هزینه اضافه بار مناسب تر در میآد؟ از لندن ایران ایر هنوز پرواز داره؟ خدمتتون پیام هم دادم لطفن نگاه کنید.

متشکرم

Junior Member

شایعاتی داره به گوش میرسه که دوره های تحصیلی دانشگاه های مطرح دنیا سپتامبر آغاز نخواهند شد به دلیل ویروس کرونا. نظر دوستان عزیز چیه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من از تغییر روشهای آموزش به سمت اموزشهای انلاین اطلاع دارم و میدانم که بسیاری از دانشگاهها یا در حال بررسی هستند یا مثل کمبریج که دو هفته پیش اعلام کرد تمامی درسها یا بعضی از درسها را برای کل سال آنلاین اجرا میکنند. ولی از شروع نشدن تا به حال نشنیده ام.

شما اطلاع خاصی دارید؟ دانشگاهی که بگوید نمیخواهد از اساس شروع کند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط china2020 نمایش پست ها
    شایعاتی داره به گوش میرسه که دوره های تحصیلی دانشگاه های مطرح دنیا سپتامبر آغاز نخواهند شد به دلیل ویروس کرونا. نظر دوستان عزیز چیه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

در کانادا عموما دانشگاهها برنامه ریزی برای آموزش آنلاین در سپتامبر را انجام داده اند، و به دانشجویان بین المللی اعلام شده که می توانند کلاسها را در کشور خود بگذرانند.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من از تغییر روشهای آموزش به سمت اموزشهای انلاین اطلاع دارم و میدانم که بسیاری از دانشگاهها یا در حال بررسی هستند یا مثل کمبریج که دو هفته پیش اعلام کرد تمامی درسها یا بعضی از درسها را برای کل سال آنلاین اجرا میکنند. ولی از شروع نشدن تا به حال نشنیده ام.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در کانادا عموما دانشگاهها برنامه ریزی برای آموزش آنلاین در سپتامبر را انجام داده اند، و به دانشجویان بین المللی اعلام شده که می توانند کلاسها را در کشور خود بگذرانند.
    با دیدن این پستها سوالی برام پیش اومد:
    اگر کسی در این دوران کرونا پذیرفته شود آیا ثبت نام هم همان آنلاین است؟
    اگر مثلا کلاس برگزار شد و دانشجویانی از بعضی کشورها که کرونا در آنها شدیدتر است نتوانند بدلیل مشکلات ناشی از کرونا شرکت کنند چه؟ بهشون دیفر میدن یا اگر بورس برنده شده باشند بورسشون پریده؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اینها سوالاتی است که خیلی از دانشگاهها هنوز برایش جوابی ندارند به این دلیل که دولتشان هنوز سیاستها را اعلام نکرده است.

از انگلستان من میدانم که دانشگاهها آمادگی همه جور همراهی دارند و احتمالا اگر کسی ویزا به موقع نشد مانند دوره های ODL یعنی امورش از راه دور با او برخورد میشود و ثبت نام و کلاسها انلاین خواهند بود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    با دیدن این پستها سوالی برام پیش اومد:
    اگر کسی در این دوران کرونا پذیرفته شود آیا ثبت نام هم همان آنلاین است؟
    اگر مثلا کلاس برگزار شد و دانشجویانی از بعضی کشورها که کرونا در آنها شدیدتر است نتوانند بدلیل مشکلات ناشی از کرونا شرکت کنند چه؟ بهشون دیفر میدن یا اگر بورس برنده شده باشند بورسشون پریده؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

سلام. بله از یه استاد خارجی این ایمیل رو دریافت کردم:

Dear ...,

Thanks for your contact and phd interest in my group.
    Unfortunately, my country may lock travel foreigner without any foreseen open, at least until year end.
    Hope you might contact me again next year if you are still interest in.
    Best,

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خوب اینجا استاد این موضوع را برای فرد خارجی بیان کرده اند و آن هم به احتمال. ولی من فکر میکنم دانشگاه ایشان حتما در زمان معمول و با ملاحظات شرایط کرونا کار خودش را شروع میکند نه اینکه قطعا تعطیل بشوند.

پایار باشید

سلام. بله از یه استاد خارجی این ایمیل رو دریافت کردم:

Dear ...,

Thanks for your contact and phd interest in my group.
    Unfortunately, my country may lock travel foreigner without any foreseen open, at least until year end.
    Hope you might contact me again next year if you are still interest in.
    Best,

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)