صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 124

موضوع: ویروس کرونا(سفر -تحصیل-تجربه ها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویروس کرونا(سفر -تحصیل-تجربه ها)

دوستان با توجه به مسائل پیش اومده ولغو شدن امتحانات زبان و ... ممکنه ددلاین های اپلای رو تمدید کنن دانشگاهها؟؟ و اینکه تعداد فاندهای ترم ژانویه افزایش پیدا کنه؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh21 نمایش پست ها
    دوستان با توجه به مسائل پیش اومده ولغو شدن امتحانات زبان و ... ممکنه ددلاین های اپلای رو تمدید کنن دانشگاهها؟؟ و اینکه تعداد فاندهای ترم ژانویه افزایش پیدا کنه؟؟
    سلام دوست عزیز

اصلا دور از ذهن نیست کما اینکه بعضی از دانشگاهها همین الان هم همین کار را کرده اند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

کسی می دونه کدوم دانشگاه ها و چه رشته ای؟ چون بیشتر دانشگاه ها ددلایناشون ۱۵ December بوده و خوب اون موقع کرونا نبوده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

یه پرسشنامه تو سایت find a phdبود و گزینه های پیش رو بخاطر کرونا توش را نظرخواهی میکرد:
    ۱. انلاین/دیستنت لرنینگ شدن کل پروگرم موردنظر
    ۲. انلاین/دیستنت لرنینگ شدن فقط ترم اول پروگرم
    ۳. اپلای معمولی، اما دیلی شدن شروع پروگرم تا سپتامبر ۲۰۲۱
    ۴. حذف سپرینگ ۲۰۲۱ و احتساب اپلای ها برای سپتامبر ۲۰۲۱
    https://www.surveymonkey.co.uk/r/KCD66SF

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    هر وقت کشورهای بلوک شرق هم امار گرفتن از چند ده هزار نفر بیرون دادن اون موقع مشخص میشه. پرستار رو در جا سر میبرن تو روسیه چنین کاری بکنه. حادثه چرنوبیل یه نمونه تمام عیارش. اگر اون طوری نگاه کنیم آفریقا بهترین عملکرد رو در کل دنیا داشته.
    شما میگی مشکل هزینه های درمانی بالا هست در کشورهای غیر بلوک شرق. این واقعا جای تعجب داره.
    اتفاقا در غرب سر آدم میبرند!
    پسر 17 ساله به خاطر بی پولی بیمارستان دولتی پذیرش نشد و در راه کشته شد! اینو فاکس نیوز گفت و سریع حذف کرد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط tahafgh96 نمایش پست ها
    پسر 17 ساله به خاطر بی پولی بیمارستان دولتی پذیرش نشد و در راه کشته شد! اینو فاکس نیوز گفت و سریع حذف کرد.
    حداقل غرب خبرش رو میگه
    شرق چی؟

Junior Member

من از دانشگاه Ryerson کانادا برای پاییز ۲۰۲۰ پذیرش گرفتم. باهاشون که صحبت کردم، گفتن هنوز برنامه‌ای ندارن چون نمی‌دونن قراره چی بشه. ولی پیگیر هستن و دارن ساپورت می‌کنن. فعلا که کلاس‌ها همه آنلاین شدن و کلاس‌های ترم بعد معلوم نیست چطور برگزار میشن. بهشون گفتم شرایط ایران خوب نیست و ویزا گرفتن سخته و ترکیه پرواز نداره، بهم گفتن اگه تونستی برای ویزا اقدام کن ولی سلامتیت رو در اولویت قرار بده. نمی‌دونم قراره چی بشه. وضعیت بدیه و این انتظار و بلاتکلیفی واقعا آزار دهنده‌اس. کسی شرایط مشابهی داره؟

Junior Member

بله منم علاف ویزا شدم٬‌ مصاحبه هم رفتم و کم مونده که بدن٬ ولی همه جا تعطیل شد. اگه ایرانی نبودم قبل از ویروسه ویزا را گرفته بودم ولی بخاطر ایرانی بودنم رفتم تو چک امنیتی و طولانی شد.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tahafgh96 نمایش پست ها
    خدایا این غربی ها چقدر گناه دارن. کاش کمی از خوشبختی ما میرفت برای اونا وجدانن.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EmadS نمایش پست ها
    من از دانشگاه Ryerson کانادا برای پاییز ۲۰۲۰ پذیرش گرفتم. باهاشون که صحبت کردم، گفتن هنوز برنامه‌ای ندارن چون نمی‌دونن قراره چی بشه. ولی پیگیر هستن و دارن ساپورت می‌کنن. فعلا که کلاس‌ها همه آنلاین شدن و کلاس‌های ترم بعد معلوم نیست چطور برگزار میشن. بهشون گفتم شرایط ایران خوب نیست و ویزا گرفتن سخته و ترکیه پرواز نداره، بهم گفتن اگه تونستی برای ویزا اقدام کن ولی سلامتیت رو در اولویت قرار بده. نمی‌دونم قراره چی بشه. وضعیت بدیه و این انتظار و بلاتکلیفی واقعا آزار دهنده‌اس. کسی شرایط مشابهی داره؟
    همه پذیرشهای کانادا در همین شرایط هستند. دو نفر رو میشناسم پذیرششون یکماهه دستشونه ولی درست وفتیکه میخواستند برای بایومتریک برن همه چیز تعطیل شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)