صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 124

موضوع: ویروس کرونا(سفر -تحصیل-تجربه ها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویروس کرونا(سفر -تحصیل-تجربه ها)

من فکر نمی کنم کشورها بتونن تو این شرایط دوام بیارن٬ یعنی مفت پول بدن و قرنطینه کنن. مگه مردم عادی خودشون چقدر پس انداز دارن.

این ویروس که هی پخش میشه و ماندگاری بالایی هم در سطوح داره٬ حالا تا واکسن این ساخته نشه همین طور مبتلا میکنه. اونم معلوم نیست کی بتونن واکسن بسازن٬ الان صدساله نمیتونن واسه ایدز چیزی بسازن این ویروسه که میگن ترکیبی از ویروس مار، خفاش، HIV و گلیکوپروتئینه

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

موضوع ویزا کشور به کشور حتما تفاوت خواهد داشت. در مورد انگلستان ولی من بدبین نیستم و فکر نمیکنم شرایط به شکل خاصی نامساعد تر بشود. بعضی دانشگاهها از همین الان پیش بینی کرده اند تقاضا برای تحصیل در انگلستان سال اینده کم شود و این احتمالا به معنی تسهیل پذیرش برای سلف فاندهاست ... ولی واقعا دراین لحظه کسی نمیداند!

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ROMA2 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، کاملا منطقی بنظر میاد ،بنظرتون این اتفاقات در روند صدور ویزا برای ایرانی ها جنبه مثبت داره یا منفی؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پروسه ساخت واکسن به توانایی ویروس در جهش و تغییر پروتئین های سطحیش بستگی داره، اینکه واکسنی برای ایدز ساخته نشده دلیل نیست که برای کووید-19 هم نتونن بسازن ، اتفاقا اینطور که بنظر میرسه با توجه به انتقال بالا میزان جهش توی این ویروس خیلی کمه، حداقل تا الان اینطور بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi20 نمایش پست ها
    من فکر نمی کنم کشورها بتونن تو این شرایط دوام بیارن٬ یعنی مفت پول بدن و قرنطینه کنن. مگه مردم عادی خودشون چقدر پس انداز دارن.

این ویروس که هی پخش میشه و ماندگاری بالایی هم در سطوح داره٬ حالا تا واکسن این ساخته نشه همین طور مبتلا میکنه. اونم معلوم نیست کی بتونن واکسن بسازن٬ الان صدساله نمیتونن واسه ایدز چیزی بسازن این ویروسه که میگن ترکیبی از ویروس مار، خفاش، HIV و گلیکوپروتئینه

ApplyAbroad Superstar

تا به حال به کرونا از دید انتقام الهی از سفارتهای اروپایی نگاه نکرده بودم.... اینهم دیدگاهی است....

چوب خدا ...؟ این بار صدای بلندی دارد حداقل در انگلیس که تا به حال به ولیعهد و نخست وزیر و وزیر بهداشت خورده... با این تیوری بعدی یحتمل احتمالا وزیر خارجه باید باشد

اینها را برای تلطیف فضای بحث نوشتم و الا واقعا نظری در مورد فرمایش شما ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafafal نمایش پست ها
    این پول های که سفارت ایتالیا از مردم میگیرفت و بی دلیل ریجکت میکرد حال آه مردم گرفتشون.
    البته تمام سفارت های کشورهای اروپایی رفتاری زشت و توهین آمیز با مردم داشتن حالا هم دارند نتیجه کاراشون رو می بینند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi20 نمایش پست ها

اقتصادشون داغون میشه هر چقدر قرنطینه طولانی تر باشه، همین الان کلی تو کانادا آمریکا درخواست های حقوق بیکاری چندین برابر شده، برای همینه که ترامپ میخواد زودتر این محدودیت ها رو رفع کنه چون تو انتخابات هم براش نکته منفی حساب میشه اگه بیکاری زیاد بشه
    واکسنش هم بعیده ساخته بشه، تنها امیدی که دارن اینه که کسانی که مبتلا شدن و خوب شدن، بدنشون آنتی بادی این ویروسو تولید کرده باشه که دیگه دچار این بیماری نشن، وقتی این حالت پیش میاد دیگه شیوع ویروس به تدریج کم میشه و ضعیف میشه کم کم مثل سارس که یکدفعه محو شد
    از الان بگم ایتالیای بعدی، ترکیه ست، تو دو روز پنج هزارتا به مبتلایانش اضافه شده و بالاترین شیب رو تو جهان داره، تازه خیلی کم تست گرفته و روز به روز بدتر میشه آمارش، استانبول هم که مثل نیویورک تمرکز جمعیت وحشتناکی داره و بعید نیست به سرنوشت نیویورک دچار بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    اقتصادشون داغون میشه هر چقدر قرنطینه طولانی تر باشه، همین الان کلی تو کانادا آمریکا درخواست های حقوق بیکاری چندین برابر شده، برای همینه که ترامپ میخواد زودتر این محدودیت ها رو رفع کنه چون تو انتخابات هم براش نکته منفی حساب میشه اگه بیکاری زیاد بشه
    واکسنش هم بعیده ساخته بشه، تنها امیدی که دارن اینه که کسانی که مبتلا شدن و خوب شدن، بدنشون آنتی بادی این ویروسو تولید کرده باشه که دیگه دچار این بیماری نشن، وقتی این حالت پیش میاد دیگه شیوع ویروس به تدریج کم میشه و ضعیف میشه کم کم مثل سارس که یکدفعه محو شد
    از الان بگم ایتالیای بعدی، ترکیه ست، تو دو روز پنج هزارتا به مبتلایانش اضافه شده و بالاترین شیب رو تو جهان داره، تازه خیلی کم تست گرفته و روز به روز بدتر میشه آمارش، استانبول هم که مثل نیویورک تمرکز جمعیت وحشتناکی داره و بعید نیست به سرنوشت نیویورک دچار بشه
    سلام
    به عنوان اقتصاد خوانده خیلی مختصر براتون میگم.
    در دوره یک الی دو ساله رکود اقتصاد جهان رو فرا میگیره ولی آمریکا و انگلیس میتونن خارج بشوند از رکود ولی عواقب برای بقیه کشورها وحشتناک هست.
    این کرونا دیر یا زود میره مهم اقتصادجهانیه که صدمه میبینه،آمریکا به واسطه انجمن اقتصاددانان قوی که داره میتونه خارج بشه من دلم برای بقیه کشورها میسوزه،تازه دارن قدر اقتصاددانها رو میدونن که البته خیلی دیره
    دلیل موفقیت نسبی روسیه و کلا کشورهای بلشویک سابق سیستم درمانشون هست،تعداد زیادی کادردرمان با حقوق بسیار کم و کیفیت بالا که علت دستمزد کم مالیات بالاشون هست که صرف تجهیزات درمانی میشه که امروز کمترین فشار رو به کادر درمان و مردم آمده.
    دنیا به این سمت میره،کادر درمان زیاد با حقوق کمتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    امروز ایتالیا رکورد کشته های روزانه رو شکست و ۹۱۹ نفر فوت شدن بعد سه هفته قرنطینه سفت و سخت، فایده قرنطینه چی بوده هنوز معلوم نیست
    ببینید، فایده اش اینه که ماسک و کیت آزمایش به اندازه کافی نمی تونه تولید بشه. مثلن شما اگر قرنطینه نکنید و بگین همه مریض بشن، چینی ها مجبورن به جای لپتاپ و اولترابوک، ماسک بیشتر تولید کنن.
    وقتی ایتالیا بشه ملیون، شما بشین ملیون، چین می گه فلان کارخونه دیگه لازم نیست قلم و خودکار تولید کنه، به جاش ماسک درست کنه.

مشکل دیگه اینه که ممکنه شما کشاورز و نانوا و مشاغلی را مبتلا کنید که زمین گیر کردن این افراد باعث عدم رسیدن مواد غذایی و حیاتی به ملت بشه.
    قرنطینه نکنید برید رییس مرغداری را تو صف نون مریض کنید. مسئول انبار غلات را خونه نشین کنید چون تو سفر نوروزی از شما مبتلا شده.
    چون همه مریض میشن که نمیشه گذاشت همین جور پخش بشه.
    واکسنی اگر درست بشه، تولید و توزیعش برای ملیون ها نفر آسونتر از تولیدش برای چندین میلیارد نفره. ما دوست داریم تولیدات جهان همش تبدیل به ماسک و ژل و واکسن و صابون نشه. پس پایین نگه داشتن عدد مبتلایان یعنی مدت زمان بیشتری اقلام غیر ضروری مثل موبایل و ایکس باکس و مسواک برقی در میان انتخاب مشتریان باشن. مریض بشین جای آجیل ماسک بهتون می دن.

ببینید، امروز می گن المپیک رفت سال بعد، هفته دیگه می گن توپ هم تولید نکنین، کفش و لباس ورزشی تعطیل. وقتی همه جهان بگیرن و 10% بمیرن، مطمئن باشین اگر زنده باشید نون هم از تنور در نمی آد چون نانوا را مبتلا کردید.
    برقتون قطع میشه که بیمارستان برق کم نیاره. مریض زیاد بشه، همه عرضه میشه تقاضای مریض.
    ایتالیا ویزا نده، فردا مازراتی نده، خوب نداره، هر کی درست می کرده مریض شده. ولی وقتی عدس و لوبیا نباشه چی کار کنید؟ کشاورز را مریض کردید چون فکر می کردید قرنطینه فایده نداره.

وقتی تو ایتالیا، مردم می میرن تا 3 روز آمبولانس نیست بیاد جمعشون کنه، وقتی 900 بشه 9000 تا در روز، یعنی مردم بیشتری تو خونه اشون می پوسن. فکر کردید کسی که خواهرش داره جلو روش تو اتاق می پوسه دوست داره این عدد افزایش پیدا کنه و می گه قرنطینه فایده نداره؟ می گه چرا این آمبولانس نیومد، می گن صبر کن صف مرده ها شلوغه.

کشاورز که نمی تونه آنلاین آب بده، برای مرغ که نمی شه آنلاین دون فرستاد. پس بشینید تو قرنطینه، مشاغل کلیدی را مبتلا نکنید.
    شما دوست دارین مریض شین، راننده آمبولانس که باید ماسک بزنه. پرستار که باید ماسکش را زودتر عوض کنه وقتی تعداد بیشتری مریض باشن. فکر کردید پرستار می گه من که مریض می شم باسه چی ماسک بزنم؟ قرنطینه نکردن نیاز به تولید یه کالاهایی را زیادتر می کنه و این معنیش کم شدن تولید کالاهای دیگه هست.

ایتالیایی که 100 هزار یا یک ملیون مبتلا داشته باشه، بهتر از ایتالیایی هست که 50 ملیون مبتلا داشته باشه.
    اگه برین فروشگاه ها را خالی کنید، ولی بقیه را مریض کنید، بعدش می خواین چی کار کنین؟ می خواین عدس بکارین؟ مریض نکردن دیگران به اندازه مریض نشدن خودتون مهمه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sinafafal نمایش پست ها
    این پول های که سفارت ایتالیا از مردم میگیرفت و بی دلیل ریجکت میکرد حال آه مردم گرفتشون.
    البته تمام سفارت های کشورهای اروپایی رفتاری زشت و توهین آمیز با مردم داشتن حالا هم دارند نتیجه کاراشون رو می بینند.
    مردم خودمون چی؟ سر و مرو گنده بدون هیچ بیماری؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط tahafgh96 نمایش پست ها
    سلام
    به عنوان اقتصاد خوانده خیلی مختصر براتون میگم.
    در دوره یک الی دو ساله رکود اقتصاد جهان رو فرا میگیره ولی آمریکا و انگلیس میتونن خارج بشوند از رکود ولی عواقب برای بقیه کشورها وحشتناک هست.
    این کرونا دیر یا زود میره مهم اقتصادجهانیه که صدمه میبینه،آمریکا به واسطه انجمن اقتصاددانان قوی که داره میتونه خارج بشه من دلم برای بقیه کشورها میسوزه،تازه دارن قدر اقتصاددانها رو میدونن که البته خیلی دیره
    دلیل موفقیت نسبی روسیه و کلا کشورهای بلشویک سابق سیستم درمانشون هست،تعداد زیادی کادردرمان با حقوق بسیار کم و کیفیت بالا که علت دستمزد کم مالیات بالاشون هست که صرف تجهیزات درمانی میشه که امروز کمترین فشار رو به کادر درمان و مردم آمده.
    دنیا به این سمت میره،کادر درمان زیاد با حقوق کمتر
    منظورتون از موفقیت روسیه پنهان کردن امار واقعی هست؟ یا نکنه کار خودشون باشه؟

Junior Member

آیا این صحت داره که گفتن ایتالیا تا یک سال آینده مهاجری نمیپذیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)