صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 124

موضوع: ویروس کرونا(سفر -تحصیل-تجربه ها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویروس کرونا(سفر -تحصیل-تجربه ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    همه پذیرشهای کانادا در همین شرایط هستند. دو نفر رو میشناسم پذیرششون یکماهه دستشونه ولی درست وفتیکه میخواستند برای بایومتریک برن همه چیز تعطیل شد.
    عجب، حیف. امیدوارم زودتر درست بشه این وضعیت. من هنوز خود ویزا رو اپلای نکردم و دارم کارهای اداریش رو انجام میدم تا مدارکم رو جور کنم. باید از ارشد فعلیم انصراف بدم و معافیت تحصیلی جدید از نظام وظیفه بگیرم. به نظرتون اگه تا آخر اردیبهشت برای ویزا اپلای کنم تا مرداد ویزام میاد؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان

وضعیت بدیه و این انتظار و بلاتکلیفی واقعا آزار دهنده‌اس. کسی شرایط مشابهی داره؟

کاملا احساس شما را درک میکنم و شرایط بسیار مشکلی است.

نکته این است که همه بدون استثنا در چنین شراطی قرار دارند چه ایران باشید چه خیلی از کشورهای دیگر. اروپا را ببینید . سفارتها مثل کل ادارات و کسب و کارها
    تعطیل هستند. حتی کسانی که ویزا هم دارند مشکلات خیلی جدی برای سفر دارند.

من فکر میکنم جز امیدواری به آینده راه دیگری نباشد. وقتی دنیا امید به خدا این مرحله را طی کرد شرایطی به وجود بیاید که کارها به روالی انجام بشوند که جبران این سختی که شما و بقیه مثل شما متحمل شده اید را بکند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi20 نمایش پست ها
    بله منم علاف ویزا شدم٬‌ مصاحبه هم رفتم و کم مونده که بدن٬ ولی همه جا تعطیل شد. اگه ایرانی نبودم قبل از ویروسه ویزا را گرفته بودم ولی بخاطر ایرانی بودنم رفتم تو چک امنیتی و طولانی شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط EmadS نمایش پست ها
    من از دانشگاه Ryerson کانادا برای پاییز ۲۰۲۰ پذیرش گرفتم. باهاشون که صحبت کردم، گفتن هنوز برنامه‌ای ندارن چون نمی‌دونن قراره چی بشه. ولی پیگیر هستن و دارن ساپورت می‌کنن. فعلا که کلاس‌ها همه آنلاین شدن و کلاس‌های ترم بعد معلوم نیست چطور برگزار میشن. بهشون گفتم شرایط ایران خوب نیست و ویزا گرفتن سخته و ترکیه پرواز نداره، بهم گفتن اگه تونستی برای ویزا اقدام کن ولی سلامتیت رو در اولویت قرار بده. نمی‌دونم قراره چی بشه. وضعیت بدیه و این انتظار و بلاتکلیفی واقعا آزار دهنده‌اس. کسی شرایط مشابهی داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان

من این فرصت دکتری همراه با فاند را در دانشگاه فنی دانمارک در انجمن دانمارک به اشتراک گذاشتم. در صورت تمایل اینجا جزییات را ببینید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2651559

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوستان

وضعیت بدیه و این انتظار و بلاتکلیفی واقعا آزار دهنده‌اس. کسی شرایط مشابهی داره؟

کاملا احساس شما را درک میکنم و شرایط بسیار مشکلی است.

نکته این است که همه بدون استثنا در چنین شراطی قرار دارند چه ایران باشید چه خیلی از کشورهای دیگر. اروپا را ببینید . سفارتها مثل کل ادارات و کسب و کارها
    تعطیل هستند. حتی کسانی که ویزا هم دارند مشکلات خیلی جدی برای سفر دارند.

من فکر میکنم جز امیدواری به آینده راه دیگری نباشد. وقتی دنیا امید به خدا این مرحله را طی کرد شرایطی به وجود بیاید که کارها به روالی انجام بشوند که جبران این سختی که شما و بقیه مثل شما متحمل شده اید را بکند.
    ممنونم از پیام امیدبخشتون. من با چند نفر دیگه هم صحبت کردم و با شما هم نظر بودن. نهایتا تصمیم گرفتم برای ویزا اقدام کنم و امیدوار باشم که کارها جلو بره. همونطور که گفتید این وضعیت برای همه است و احتمالا راه حلی براش پیدا میشه یا یه جور راه میان. ضمن این که به نظر میرسه در بعضی کشورها مثل کانادا وضعیت رو به بهبوده.

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

چه مساله بیماری حل بشود یا نشود - که ظاهرا تا زمان تولید واکسن بیماری هنوز با مردم خواهد ماند - کشورها دارند کم کم حالت فوق العاده را برمیدارند. از چین و ایران و ایتالیا و اسپانیا و کشورهای دیگر همه ظاهرا به این نتیجه رسیده اند که قرنطینه طولانی امکان تداوم ندارد. موضوع سفر البته حادتر است با اینحال آنهم احتمالا با تاخیر بیشتری باز شود.

امید که هر چه حاصل شود برای همه و برای شما مثبت باشد و زندگیها روال عادی بگیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط EmadS نمایش پست ها
    ممنونم از پیام امیدبخشتون. من با چند نفر دیگه هم صحبت کردم و با شما هم نظر بودن. نهایتا تصمیم گرفتم برای ویزا اقدام کنم و امیدوار باشم که کارها جلو بره. همونطور که گفتید این وضعیت برای همه است و احتمالا راه حلی براش پیدا میشه یا یه جور راه میان. ضمن این که به نظر میرسه در بعضی کشورها مثل کانادا وضعیت رو به بهبوده.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

ترامپ گفته مردم خودشون ایالت ها را آزاد کنن مثل اینکه اعتراض هایی در ایالت های مینه سوتا ٫‌ میشیگان ویرجینیا بر ضد محدودیت ها ناشی از کرونا بوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi20 نمایش پست ها
    ترامپ گفته مردم خودشون ایالت ها را آزاد کنن مثل اینکه اعتراض هایی در ایالت های مینه سوتا ٫‌ میشیگان ویرجینیا بر ضد محدودیت ها ناشی از کرونا بوده
    عزیز،گفت : فرمانداران ؛ ایالت‌ها رو آزاد کنن، (از تعطیلی خارج کنن و کسب و کار به حال عادی برگرده )نه اینکه مردم خودشون برن آزاد کنن.البته اختیار صد در صد با فرماندار‌ها است و ترامپ میتونه فقط توصیه کنه.

Junior Member

دوستان گرامی سلام

من چند روز پیش از دانشگاهی در آمریکا پذیرش گرفتم، و تازه برای صدور I-20 و گرفتن وقت مصاحبه میخوام اقدام بکنم.
    توی سایت usvisa الان چک کردم میگه اولین وقت موجود برای دوبی 18 می، برای ایروان 7 اکتبر، و برای آنکارا 25 فوریه 2021 هست!
    من اطلاعاتم محدوده در این زمینه، میخواستم بپرسم از دوستان که آیا این تاریخهای عجیب در ایروان و آنکارا به خاطر شیوع کرونا و بازنشدن مرزهاست، یعنی هنوز زمانهای نزدیکتر رو باز نکردن، یا اینکه همه زمانها تا اون موقع قبلا پر شده، و در این صورت آیا احتمال اینکه زمانهای زودتری باز بشه وجود نداره؟ پس چرا دوبی اینقدر نزدیک زمان خالی داره؟
    میدونم بخش مجزایی برای بحث ویزا و وقت مصاحبه وجود داره اما با توجه به ارتباط این مساله با کرونا این موضوع رو در اینجا مطرح کردم.
    ممنون از همفکریتون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Dawsh نمایش پست ها
    دوستان گرامی سلام

من چند روز پیش از دانشگاهی در آمریکا پذیرش گرفتم، و تازه برای صدور I-20 و گرفتن وقت مصاحبه میخوام اقدام بکنم.
    توی سایت usvisa الان چک کردم میگه اولین وقت موجود برای دوبی 18 می، برای ایروان 7 اکتبر، و برای آنکارا 25 فوریه 2021 هست!
    من اطلاعاتم محدوده در این زمینه، میخواستم بپرسم از دوستان که آیا این تاریخهای عجیب در ایروان و آنکارا به خاطر شیوع کرونا و بازنشدن مرزهاست، یعنی هنوز زمانهای نزدیکتر رو باز نکردن، یا اینکه همه زمانها تا اون موقع قبلا پر شده، و در این صورت آیا احتمال اینکه زمانهای زودتری باز بشه وجود نداره؟ پس چرا دوبی اینقدر نزدیک زمان خالی داره؟
    میدونم بخش مجزایی برای بحث ویزا و وقت مصاحبه وجود داره اما با توجه به ارتباط این مساله با کرونا این موضوع رو در اینجا مطرح کردم.
    ممنون از همفکریتون.
    باز خواهد شد تاریخها
    پر نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اصلا دور از ذهن نیست کما اینکه بعضی از دانشگاهها همین الان هم همین کار را کرده اند.
    ممنونم از پاسختون
    میشه بگید چه دانشگاههایی رو از چه کشورهایاطلاع دارید که اینکارو کردن؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)