صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 124

موضوع: ویروس کرونا(سفر -تحصیل-تجربه ها)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویروس کرونا(سفر -تحصیل-تجربه ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh21 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    میشه بگید چه دانشگاههایی رو از چه کشورهایاطلاع دارید که اینکارو کردن؟؟
    خیلی زیاد هستند دوست عزیز. یکی بر ای مثال همین الان روی انجمن بر ای دانمارک هست که خدمت دوستان برای استفاده پست کرده ام.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

دوستان انجمن هزینه این فرصتها را بانک سلطنتی کانادا Royal Bank of Canada RBC تامین کرده است و در موسسه علوم اطلاعات Data Science Institute DSI امپریال کالج در لندن اجرا میشود. بورس کل شهریه و هزینه زندگی سالیانه 17000 پوند را شامل میشود.

فرصت ارسال تقاضا خوشبختانه زیاد و29 جون است و شروع درس هم اکتبر امسال است.

موضوع دکتری تحلیل اطلاعات مالی financial-news analysis است و برای دوستانی مناسب است که ارشدشان مربوط به

• Machine learning
    • Data analysis and modelling
    • Economics/finance (especially data economy)
    • Mathematical finance,

بوده است.

ارسال تقاضا و مدارک خیلی ساده از طریق ایمیل به خانم میلر

Fay Miller

f.miller@imperial.ac.uk

که کادر دفتری هستند انجام میشود

سوالی و راهنمایی اگر لازم دارید با خانم دکتر

Dr. Amani El-Kholy at: a.o.el-kholy@imperial.ac.uk

تماس بگیرید.

ادرس آگهی هم اینجاست

https://www.imperial.ac.uk/data-scie...ved/vacancies/

امیدوارم که موفق باشید و یکی از بچه های ما بتوانند از این بورس استفاده کنند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط EmadS نمایش پست ها
    من از دانشگاه Ryerson کانادا برای پاییز ۲۰۲۰ پذیرش گرفتم. باهاشون که صحبت کردم، گفتن هنوز برنامه‌ای ندارن چون نمی‌دونن قراره چی بشه. ولی پیگیر هستن و دارن ساپورت می‌کنن. فعلا که کلاس‌ها همه آنلاین شدن و کلاس‌های ترم بعد معلوم نیست چطور برگزار میشن. بهشون گفتم شرایط ایران خوب نیست و ویزا گرفتن سخته و ترکیه پرواز نداره، بهم گفتن اگه تونستی برای ویزا اقدام کن ولی سلامتیت رو در اولویت قرار بده. نمی‌دونم قراره چی بشه. وضعیت بدیه و این انتظار و بلاتکلیفی واقعا آزار دهنده‌اس. کسی شرایط مشابهی داره؟
    سلام منم واسه رایرسون اپلای کردم شما چه رشته ای بودین؟

Junior Member

کسی هست به خاطر این وضعیت کرونایی پذیرشش از بین رفته باشه؟ چون استادم دیگه بهم جواب نمیده فکر می کنم دیگه منو نمیخوان٬ پروسه ویزام طولانی شد بعدشم که همه چی بسته شد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi20 نمایش پست ها
    کسی هست به خاطر این وضعیت کرونایی پذیرشش از بین رفته باشه؟ چون استادم دیگه بهم جواب نمیده فکر می کنم دیگه منو نمیخوان٬ پروسه ویزام طولانی شد بعدشم که همه چی بسته شد
    What was the country your applied for? Many posts have been dissolved due to Covid 19

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    What was the country your applied for? Many posts have been dissolved due to Covid 19
    ............... Germany

If I was you, I would have considered to work remotely. I know many universities accept new employees to work remotely from their own country regardless of their visa status. Anyway, it would better to consider a plan B and find a country that you would be able to get visa faster. Germany is pretty tough and so time consuming... Best of luck

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    If I was you, I would have considered to work remotely. I know many universities accept new employees to work remotely from their own country regardless of their visa status. Anyway, it would better to consider a plan B and find a country that you would be able to get visa faster. Germany is pretty tough and so time consuming... Best of luck
    Thank you, even with visa I am not allowed to enter Germany due to EU entry ban

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

دلیل عدم پاسخ استاد هر چه باشد من فکر میکنم خیلی بعید باشد دلیلش مشکلات ناشی از کرونا باشد. من اتفاقا همدلی زیادی برای سهل کردن کارها میبینم. ضمنا الان فصل امتحانات کم کم است و کارهای اداری نسبتا زیادی هست که باید انجام شوند. دورکاری ناشی از اپیدمی هم بر مشکلات افزوده است. اینها را هم باید در نظر داشت.

خوشبختانه المان به سمت بازکردن پیش میرود و امید که استاد به زودی ارتباط بگیرند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Guru

اگر پذیرش قطعی دارید که نیاز به جواب مجدد استاد ندارید. با همان پذیرش برای ویزا اقدام میکنید و اگر پروسه طولانی شده است با ذکر دلیل برای دیفر اقدام کنید. اگر مدت کمی ممکن است صرفا ورودتان با تاخیر باشد می توانید با نامه late arrival برای همان ترم مدنظر اقدام کنید. امکان تاخیر در پاسخهای افرادی که هنوز پذیرش قطعی نگرفته اند با توجه به این شرایط هست. وقتی خود استاد در مورد برگشتن به کار و شرایط ترم پیش رو یا حتی سال پیش رو به لحاظ فاندینگ و امکان انجام برخی پروژه ها و ... اطلاعات دقیقی ندارد منطقی است که در خصوص ایجاد تعهد جدید و پذیرش دانشجو محتاط تر عمل کند هرچند برخی نیز ممکن است کمتر تحت تاثیر شرایط اخیر قرار گیرند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)