صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 2930313233343536373839
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 388 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی میدونه برای گرفتن نامه وزارت علوم جهت پاسپورت که به نظام وظیفه معرفی می کنه، به کدوم ساختمون وزارت علوم باید بریم؟ ممنون می شم آدرسش رو کسی لطف کنه
    چنانکه دقت کردید تعداد مراحل اداری بسیار زیاد و زمان بر است بنابراین در هر مرحله امکان دارد کار شما معطل بماند. برای
    حدااقل اتلف وقت نکات زیر را به خاطر بسپارید:
    1- هر اداره ای که می روید همه مدارک خود (از شناسنامه و کارت دانشجویی گرفته تا سندی که گرو می گذارید) را به همراه داشته باشید.
    واضح است که باید به بهترین شکل ممکن از آنها مراقبت کنید!
    2- تمام شماره پرونده ها و شماره تلفنها و کل هر شماره ای را که مربوط به شما است یاد داشت کنید.
    3- از هر مدرک یا نامه ای که به شما می دهند یک کپی برای خود تهیه کنید.
    4- صبر و تحمل داشته باشید. کارمندان هر اداره باید روزان پاسخگوی تعداد بسیاری ارباب رجوع باشند. پس تا می توانید حوصله داشته باشید
    و مودب برخورد کنید!
    5- و مهمترین نکته: وقتی کار شما در اداره n تمام می شود از شما می خواهند که با داشتن فلن مدرک و فلن مدرک به اداره n+1 بروید.
    اما شک نکنید که مدارکی که در اداره n معرفی شده است برای آنکه کار شما در اداره n+1 انجام شود کافی نیست!! پس در اولین فرصت
    ممکن به اداره n+1 بروید و خود لیست دقیق مدارکی راکه به وسیله آن کار شما انجام می شود بپرسید(در صورت لزوم از افراد مختلف).
    خصوصا اگر شما دانشجوی شهرستان باشید این مساله برای شما حیاتی است! (ممکن است شما در یکی دو ساعت مانده به پایان وقت اداری
    باشید و مطمئن باشید که در این مدت کار شما در اداره n+1 راه نمی افتد و بخواهید که روز بعد به آنجا مراجعه کنید. با این وجود بهتر است در
    همان یکی دو ساعت به اداره n+1 بروید و نکاتی که در بال اشاره شد را بپرسید تا روز بعد معطل نمانید.
    کسانی که سربازی ندارند۳ ماه برای گرفتن پاسپورت جلو هستند
    http://www.applyabroad.org/forum/mem...826-afshin1370

با سلام،
    قصد دارم برای دانشگاهی اپلی کنم که بازه تحصیلی آن از سپتامبره 2018 الی سپتامبر 2022 هستش. تاریخ انقضاء گذرنامه من سپتامبره 2021 هستش. دوستانی که همچنین قضه ای براشون پیش اومده فکر می کنید که این موضوع می تواند فرآیند پذیرش را تحت تاثیر قرار دهد و پرونده من رو ناقص اعلام کنن؟ نکته اینجا است که پاسپورت به راحتی تمدید می شود، اما من قبلا با همین پاسپورت برای دانشگاهای دیگه اپلی کردم و مایل نیستم که پاسپورت رو به روزش کنم، چون شمارش تغییر می کنه و ممکنه دانشگاهای قبلی که اپلی کردم به مشکل بخورم.
    ببخشید اگر قبلا به این موضوع پاسخ دادید، من نتونستم پاسخ مرتبطی رو پیدا کنم. خیلی ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadthd نمایش پست ها
    سلام .
    اول باید پذیرش بگیری ، نامه پذیرش ببری وزارت علوم بعدش نامه میدن به نظام وظیفه که باید مبلغ 15 ملیدون به بانک قوامین واریز کنی ، بعد میتونی پاسپورت بگیری . این اطلاعات کلی من بود . برای جزئیات بیشتر میتونی باز از دیگران سوال بپرسی .
    موفق باشید

من الان معافیت تحصیلی دارم (ترم آخر ارشدم) نامه پذیرشم اومده و میخوام قبل عید پاسپورت رو بگیرم که بعد عید واسه ویزا در کشورهای مجاور اقدام کنم. با همین یه برگه پذیرش مراجعه کنم وزارت علوم کافیه؟
    بعد چون تا اردیبهشت (واسه ویزا) قصد ندارم از کشور خارج شم مشکلی پیش نمیاد؟

این 15 تومن وثیقه تحت چه عنوانیه؟ (علمی یا... )

ممنون میشم دوستان مطلع راهنماییم کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک نجومی. دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض ادغام پست

دوستان عکس گذرنامه با کراوات باشه قبول میکنن؟؟؟؟

دوستان عزیز، در شرایط عکس نوشته که با کلاه و عینک نباشه. ولی در مورد کراوات چیزی ننوشته. کسی اطلاع داره که با کراوات قبول میکنن یا نه ؟؟؟؟ ممنون دوستان
    ویرایش توسط agol : April 28th, 2018 در ساعت 04:16 AM دلیل: 2 سوال مرتبط

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت علوم و تحقیقات

آقا ما پلیس +10 نخوایم بریم باید چیکار کنیم؟ من سر کارم بعدم همیشه شلوغه. تا حالا ده بار معطل شدمو آخرم کارم انجام نشده

پیش فرض پاسخ : ادغام پست

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudnaderi نمایش پست ها
    دوستان عکس گذرنامه با کراوات باشه قبول میکنن؟؟؟؟

دوستان عزیز، در شرایط عکس نوشته که با کلاه و عینک نباشه. ولی در مورد کراوات چیزی ننوشته. کسی اطلاع داره که با کراوات قبول میکنن یا نه ؟؟؟؟ ممنون دوستان
    دوست عزیز در صفحه مربوطه در سایت خدمات الکترونیکی ناجا در مورد کراوات توضیحات نوشته شده.

http://www.epolice.ir/page.php?7

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

پیش فرض پاسخ : ادغام پست

جدیدا برای گذرنامه عکس بیومتریک توی پلیس +10 می گیرند پس با هر لباس و حالتی می خواهید عکس تون توی پاس بیافته بروید پلیس +10، از مدارکم فقط کپی صفحه اول شناسنامه را از من خواستند. یه فرم و پر میکنید و مبلغی که جمعا حدودا 150 تومان می شود را می پردازید. اصل کارت ملی و پایان خدمت به علاوه شناسنامه را بعد از اینکه چک کردن کار تمامه و میتوانید منتظر پاسپورتتون باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    من الان معافیت تحصیلی دارم (ترم آخر ارشدم) نامه پذیرشم اومده و میخوام قبل عید پاسپورت رو بگیرم که بعد عید واسه ویزا در کشورهای مجاور اقدام کنم. با همین یه برگه پذیرش مراجعه کنم وزارت علوم کافیه؟
    بعد چون تا اردیبهشت (واسه ویزا) قصد ندارم از کشور خارج شم مشکلی پیش نمیاد؟

این 15 تومن وثیقه تحت چه عنوانیه؟ (علمی یا... )

ممنون میشم دوستان مطلع راهنماییم کنن

یه سوال داشتم خدمتتون، من الان فارغ التحصیل هستم و همین مهر ماه دفاعم رو انجام دادم، آیا با نامه ی پذیرش از دانشگاه خارجی (بدون اشتغال به تحصیل از داخل !) میتونم برای پاسپورت اقدام کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)