صفحه 36 از 39 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

شما باید فروم را کامل بخونی تا متوجه شی. من تا اونجا که اطلاع دارم بهتون میگم. اول از دانشگاه پذیرش بگیرید. باهاشون صحبت کنید که تا پذیرش نگیرید نمی تونید ریز نمرات رسمی و پاسپورت بگیرید و این مدارک رو بعد از پذیرش بهشون میدید. بنابراین قاعدتاً باید کمکتون کنند تا با ریز نمره غیر رسمی و ترجمه شناسنامه پذیرش بگیرید. با پذیرش مراجعه می کنید به وزارت علوم و اونجا هم نامه میده به نظام وظیفه و با گذاشتن وثیقه معافیت تحصیلی میگیرید و مدارک تحصیلی و پاسپورتتون نیز آزاد می شود و می توانید دنبال ویزا بروید. این ها کلیاتش بود که من اطلاع داشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadthd نمایش پست ها
    سلام دوستان . کمک
    کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم . سربازی نرفته ام . برای ارشد می خوام برم خارج از کشور . چطوری گذرنامه رو بگیرم ؟ جدا از 15 ملیون وثیقه چیز دیگری لازم است ؟ شنیدم باید نامه پذیرش از دانشگاه هم داشته باشم ؟ گواهی اشتغال به تحصیلم لازم دارم ؟
    اگر نامه پذیرش نداشته باشم نمیشه گذرنامه گرفت ؟ گواهی اشتغال به تحصیل لازمه . خیلی وقتم کمه . لطفا سریعا جواب بدید .

سلام
    من واسه گرفتن پاسپورت به گواهی فارغ التحصیلی از آخرین مدرک تحصیلی نیاز دارم. کارای تسویه با دانشگاه ارشدمو انجام دادم اما بهم گفتن این گواهی ۲ ماه دیگه واسم صادر میشه. و من الان نیاز دارم واسه پاسپورتم اقدام کنم چون ۳ اکتبر برا مصاحبه باید دبی باشم.
    راهی هست که بدون گواهی فارغ التحصیلی ارشد این مراحلو انجام بدم؟ بدیش اینه که الان نه مدرکی میتونم ارائه بدم که فارغ التحصیلم یا مشغول به تحصیل بخاطر همون چیزی که گفتم
    ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام .
    ادرس تهران رو شما میخواین متاسفانه من نمیدونم چون من بتدرعباس هستم. اما برای پاسپورت، یک قطعه عکس 4*6 که بیشتر از شیش ماه ازش نگذشته باشه. کپی شناسنامه و کارت ملی تمام صفحات، کپی و اصل کارت معافی یا پایان خدمت و شناسنامه و کارت ملی، بعد میرین پلیس 10+ و هزار و چهارصد تومن کارت میکشین(پول نقد قبول نمیکنن اصلا) و یه فرم میده بهتون اونو که شامل مشخصات از قبیل قد،وزن،نام و نام خانوادگی و .. رو پر میکنین و تحویل میدین 75 هزارتومن و 29 هزار تومن و یه سه هزار و پونصد هم پرداخت میکنین . هشت روز بعد گذرنامه داخل یه پاکت میرسه به ادرسی که تو فرم ثبت کردین. یاحق

سلام وقت بخیر
    دوستان اگر سربازی تموم بشه و کارت پایان خدمت نیومده باشه...با برگه ای که میدن میشه گذرنامه گرفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

سلام دوستان. از کسانی که اینجا هستند و راه حل میدن تشکر میکنم.
    یه سوالی داشتم. من دانشجوام و مشمول. میخواستم بدونم میشه بدون اینکه خاج از کشور برم پاسپورت بگیرم؟(میخوام همینجوری پاسپورت داشته باشم)

Junior Member

دوستان من هم همین سوال رو داشتم. ممنون میشم اگه میدونید منو راهنمایی کنید.

بله اگر دانشجو باشید میشه باید یه مبلغی چک به عنوان ضمانت بدید منتها نمیدونم چند روزه ویزا واستون صادر میشه

Junior Member

سلام
    من ادمیشن لیتر دارم ولی مدرک زبان ندارام
    راهی هست بشه گذرنامه بگیرم

Junior Member

سلام دوستان
    من هنوز درسم تموم نشده و میخواهم برای معافیت تحصیلی در خارج از کشور و گرفتن پاسپورت اقدام کنم ولی در سایت نشا گفته شده که گواهی فارغ التحصیلی لازمه در حالی که دو ماه دیگه درسم تموم می شه ، عجله هم دارم که سریع ویزا بگیرم . کسی هست که با همچین شرایطی اقدام کرده باشه یا اطلاعات داشته باشه؟

Junior Member

آدرس اداره گذرنامه:
    نزدیکترین مترو به اداره گذرنامه، ایستگاه مترو توحید (خط زرد) هست. از خروجی مترو "خیابان توحید" بیاید بیرون. کنار خیابون وایسید و منتظر ماشین بمونید و بگین "گذرنامه". از جایی که راننده شمارو پیاده میکنه (ابتدای خیابان شهرآرا) تا اداره گذرنامه حدودا 3-4 دقیقه پیاده روی کنید تا برسین به ساختمونی که چنتا پرچم کنار خیابونه ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)