صفحه 5 از 39 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

پیش فرض پاسخ : مدارک برای گرفتن پاسپورت و اداره گذرنامه

ببخشید یک دانشجوی وسط دوران تحصیل مقطع کارشناسی، که فعلاً هم نخواهد از کشور خارج شود چگونه باید گذرنامه بگیرد؟ هزینه اش چقدر می شود؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88
    ببخشید یک دانشجوی وسط دوران تحصیل مقطع کارشناسی، که فعلاً هم نخواهد از کشور خارج شود چگونه باید گذرنامه بگیرد؟ هزینه اش چقدر می شود؟
    شکا در صورتی می تونین پاسپورت بگیرید که قصد سفر علمی و یا زیارتی داشته باشید. در صورتی که قصد خروج ندارید نمی توانید گذرنامه دریافت کنید...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

بگم مثلاً می خوام برم سفر زیارتی، برم مکه یا سوریه حله؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88
    بگم مثلاً می خوام برم سفر زیارتی، برم مکه یا سوریه حله؟
    فقط گفتنش کافی نیست، باید نامه از کاروان زیارتی ببرید.

سوال شما تکراری است! اگر جستجو کنید مطمئنا" به جواب های کاملی می رسید.

ممنون از همراهی شما
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

سلام.
    من برای گرفتن پذیرش در کالج به پاسپورت نیاز دارم.یه ماه و نیم دیگه دقیقا من 18 سالم میشه(یعنی الان 17 سال و 10 ماه و 15 روزمه).من الان چه جوری می تونم پاسپورتم رو بگیرم؟ اول اکتبر کلاس هام شروع میشه.یعنی آخر سپتامبر یا اول اکتبر باید اونجا باشم.
    الان چه کار کنم؟یکی کمکم کنه ! خیلی خیلی خیلی عجله دارم.لطفا راهنماییم کنید.

سلام
    اصلا نگران نباش مراحل به صورت زیره
    1. میری اداره پست میگی یه فرم گذرنامه می خوام. قیمت 2500 تومان
    2. بعدش چون کمتر از 18 سالی با پدرت میری به اولین دفتر خانه رسمی که نزدیک خونتون هست و پدرت وکالت میده که تو تنها پاسپورت بگیری. (10 دقیقه بیشتر طول نمیکشه ! یه قسمتی هست تو همون فرم گذرنامه که رییس دفتر خانه مهر میزنه فقط)
    3.میری پلیس +10 میگه برو 41000 بریز به حساب اداره گذرنامه ، 500 تومان هم به حساب عوارض شهرداری
    4. دوباره برگرد اداره گذرنامه عکس + قبوض بانک بده 7 روز دیگه گذرنامه میاد دمه خونتون

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mohajer نمایش پست ها
    سلام.
    من برای گرفتن پذیرش در کالج به پاسپورت نیاز دارم.یه ماه و نیم دیگه دقیقا من 18 سالم میشه(یعنی الان 17 سال و 10 ماه و 15 روزمه).من الان چه جوری می تونم پاسپورتم رو بگیرم؟ اول اکتبر کلاس هام شروع میشه.یعنی آخر سپتامبر یا اول اکتبر باید اونجا باشم.
    الان چه کار کنم؟یکی کمکم کنه ! خیلی خیلی خیلی عجله دارم.لطفا راهنماییم کنید.
    درسته، مشکلی نیست، زودتر از 20 روز پاسپورتت آماده است... تازه خودت هم می تونی بری دستی از اداره گذرنامه بگیری، باید به +10 بگی می خوای پاسپورتو زود بگیری، اونم اگه باهات راه بیاد بهت می گه چند روز دیگه بیا اینجا تا شماره رهگیری و قبض پست رو بهت بدم، تو هم میری پست _یا همون اداره گذرنامه_ ازشون پاسپورت رو می گیری...

سلام دوستان
    من فعلا قصد خارج رفتن ندارم و میدونم که اینطوری به کسی پاسپورت نمیدن ولی میخوام پاسپورت بگیرم واسه ی روز مبادا و شاید گرفتن کارت اعتباری
    اول اینکه میخواستم بپرسم هیچ راهی نداره که به من پاسپورت بدن؟ یعنی یه طوری دورشون زد؟
    دوم اگر یه دوست از یه کشور عربی بخواد دعوتنامه واسه ی من بفرسته چی؟ میشه کاریش کرد؟ اون باید چکار کنه من باید چکار کنم؟ هزینش واسه ی من چطوره ؟ واسه ی اون چطوره؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تقدیم سپاس

Exclamation پاسخ : مدارک برای گرفتن پاسپورت و اداره گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فعلا قصد خارج رفتن ندارم و میدونم که اینطوری به کسی پاسپورت نمیدن ولی میخوام پاسپورت بگیرم واسه ی روز مبادا و شاید گرفتن کارت اعتباری
    اول اینکه میخواستم بپرسم هیچ راهی نداره که به من پاسپورت بدن؟ یعنی یه طوری دورشون زد؟
    دوم اگر یه دوست از یه کشور عربی بخواد دعوتنامه واسه ی من بفرسته چی؟ میشه کاریش کرد؟ اون باید چکار کنه من باید چکار کنم؟ هزینش واسه ی من چطوره ؟ واسه ی اون چطوره؟
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تقدیم سپاس
    همه می توانند پاسپورت بگیرند. ربطی به رفتن و یا نرفتن شما به خارج از کشور ندارد.
    کدام کشور عربی، هر کشوری برای خودش مقررات اخذ روادید خاصی دارد.

Question پاسخ : مدارک برای گرفتن پاسپورت و اداره گذرنامه

تشکر اون کشور اردن هست حالا که گفتین ربطی به خارج رفتن نداره میشه بگین باید چه کار کنم که پاسپورت بگیرم؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)