صفحه 13 از 39 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ما همچین چیزی نداریم که شوهر یکبار اجازه خروج به همسر بدهد. شوهر میاد محضر اجازه گرفتن پاسپورت و خروج از ایران به همسرش می دهد.
    در برگه محضری نوشته است اجازه(یک بار/مکرر). برای همین این سوال را پرسیدم. گفتم اگر یک بار اجازه داده شود. باز باید دوباره پاسپورت گرفت.

Junior Member

دوستان کسی که گذرنامه دونفره دارد. می تواند گذرنامه یک نفره هم دریافت کند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seven1995 نمایش پست ها
    در برگه محضری نوشته است اجازه(یک بار/مکرر). برای همین این سوال را پرسیدم. گفتم اگر یک بار اجازه داده شود. باز باید دوباره پاسپورت گرفت.
    برگه ی محضری وجود ندارد. همان فرم درخواست گذرنامه قسمت پایینش مربوط به بانوان متاهل می باشد که باید توسط محضردار مهر و امضا شود و از همسر متقاضی گواهی امضایی مربوط به رضایت ایشان گرفته شود.
    من جایی در این فرم اجازه یکبار و مکرر ندیدم. اگر هم وجود داشته باشد شما به پاسپورتتان مراجعه کنید، اونجایی که داخل گذرنامه به صورت تایپی توضیحاتی داده چی نوشته؟ آیا نوشته دارنده ی این گذرنامه می تواند به کرات از مرز خارج شود و یا اجازه یکبار خروج دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط seven1995 نمایش پست ها
    دوستان کسی که گذرنامه دونفره دارد. می تواند گذرنامه یک نفره هم دریافت کند؟
    بله
    بچه ها و بانوان متاهل هم زمان علاوه بر اینکه می توانند گذرنامه ی تکی داشته باشند می توانند به عنوان همراه در گذرنامه ی همسرشان و یا پدر و مادرشان باشند و یا هر دوی آنها

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بله
    بچه ها و بانوان متاهل هم زمان علاوه بر اینکه می توانند گذرنامه ی تکی داشته باشند می توانند به عنوان همراه در گذرنامه ی همسرشان و یا پدر و مادرشان باشند و یا هر دوی آنها
    کاملا حرف ایشون درست هستش. طبق قانون جدید نوزادانی که سن آنها به 18 ماه رسیده باشه می تونند پاسپورت جدا داشته باشند و جالب تر از اون این که عکسشون هم توی پاسپورتشون می خوره.

در ضمن می تونه توی شناسنامه پدر و مادر شون هم باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    کاملا حرف ایشون درست هستش. طبق قانون جدید نوزادانی که سن آنها به 18 ماه رسیده باشه می تونند پاسپورت جدا داشته باشند و جالب تر از اون این که عکسشون هم توی پاسپورتشون می خوره.

در ضمن می تونه توی شناسنامه پدر و مادر شون هم باشند.
    نوزاد اگه یک روزش هم باشه می تونه پاسپورت تنها بگیره

Junior Member AM.S آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    جرعت داری وردار ببر پلیس +10 ببین اگه افسره عکس ها تو پاره نکرد !
    حتما دقت کنید که عکستون کیفیتش خوب باشه و اینکه فوری نباشه.
    زنجیر گردنتون نباشه و موهاتون حالت عادی داشته باشه !نه نور صورتتون خیلی زیاد باشه و نه تارک تر از حالت عادی ( به این مسالئه جوی چشم خودم به یه خانم محجبه چادری بدچور گیر داد تازه اون بنده خدا چیزی از صورتش معلوم نبود و سن و سالشم زیاد بود ! )
    ریش بزی ( گوتی ) ، خیلی بلند و . . . اصلا نداشته باشید چون بهتون میگه نا متعارف هستش و نکته مهمتر این که تا می رید اونجا سلام کنید به همه حتی دربونه اونجا چون اینا خیلی دوست دارند بهشون احترام گذاشته بشه ! معمولا افسر ها خانموند پس سعی کنید حتما بهشون بگید جناب سروان ! از کلمه خانوم و یا اون خانومه زیاد استفاده نکنید افسرهای خانوم خیلی خیلی دوست دارند مردها اون ها رو جناب سروان صدا کنند.
    مدارکتون رو دو دستی بدید به اون افسره و بهش بگید بفرمایید.
    در جواب سوالات از بله جناب سروان استفاده کنید نه آره !
    این رو بدونید اینها نه جواب سلام می دند و نه احترام می زارند پس اون 15 دقیقه ای که اونجایید فرز کنید که نه شخصیتی دارید و نه داشتید ! بعد که اومدید بیرون هرچی دلتون خواست بگید و هر کار دوست داشتید بکنید !

موفق باشی
    يجوري توصيف كردي انگار جهنمه
    من امروز رفتم پليس+10 -اصفهان-بلوار كشاورز
    پرسنل متشخصي داشت كه به همه احترام ميذاشتن و سوالات مردم را كامل و با حوصله جواب ميدادن
    من فرم را پر كرده بودم و داشتم بررسيش ميكردم كه يكيشون اومد بالا سرم گفت "قربان مشكلي هست؟"
    گفتم نه- اونم فرم را گرفت 1نگاه انداخت و گفت:فلان جاش را آدرس كامل بنويس و...
    تا جايي هم كه امكان داشت سعي ميكردن كار ملت را زودتر راه بندازن

Senior Member pafj آواتار ها

من موهام بلنده باید چی کار کنم؟ ببندمش موقه عکس گرفتن؟

Junior Member AM.S آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pafj نمایش پست ها
    من موهام بلنده باید چی کار کنم؟ ببندمش موقه عکس گرفتن؟
    كارمند پليس +10ميگفت بايد عكست با خودت شباهت كامل داشته باشه وگرنه لب مرز، به مشكل ميخوري
    بهترين راه اينه كه بري پليس+10 از خودشون بپرسي

Junior Member

سلام دوستان
    آقا من یه مشکل بزرگ پیدا کردم، امشب پاسپورت و کارت ملی منو که تو کیفم بود از ماشینم دزدین. من بدبخت 11 می از سفارت آمریکا وقت دارم. فکر کنم بیچاره شدم. الان پست ها رو که خوندم نوشته بود دو ماه طول می کشه پروسه المثنی
    تو رو خدا یه راه حلی اگه کسی داره پیشه روی من بذاره. من وافعاً با دیدن پست های قبلی نامید شدم از زندگی
    چه باید کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)