صفحه 15 از 39 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

دوستان من 3 هفته پیش معافیم ثبت شد اما کارتم مییگن 2 ماه دیگه میاد.راهی داره که بشه پاسپورت بگیرم؟من کل انجمن ها رو خوندم و جوابی نگرفتم پس خواهش میکنم نگین برو فروم رو بخون.فقط کسانی رو پیدا کردم که مشکل مشابهی داشتن ولی کسی پاسخی نداده بود.لطفا کمکم کنید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparthian نمایش پست ها
    دوستان من 3 هفته پیش معافیم ثبت شد اما کارتم مییگن 2 ماه دیگه میاد.راهی داره که بشه پاسپورت بگیرم؟من کل انجمن ها رو خوندم و جوابی نگرفتم پس خواهش میکنم نگین برو فروم رو بخون.فقط کسانی رو پیدا کردم که مشکل مشابهی داشتن ولی کسی پاسخی نداده بود.لطفا کمکم کنید
    آقا منم مشكلم همينه . ثواب داره اگه جواب بدين . فقط با اون نامه معرفي نظام وظيفه كه ميشه پاسپورت رو سريعتر گرفت آيا اون پاسپورت موقت خواهد بود يا دائم ؟

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    آقا منم مشكلم همينه . ثواب داره اگه جواب بدين . فقط با اون نامه معرفي نظام وظيفه كه ميشه پاسپورت رو سريعتر گرفت آيا اون پاسپورت موقت خواهد بود يا دائم ؟
    پاسپورت موقت نداریم اگر بهتون پاسپورت دادند دائم هست مکنه خروجش محدود باشه که باید از اداره گذرنامه سوال کنید.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

مطمئن ترین پاسخ رو اداره گذرنامه بهتون میده بده، ازشون سوال کنید پاسخشون رو در اینجا بنویسید تا دیگر دوستان از آن استفاده کنند
    ممنون از شما
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

اگه خیلی عجله دارین گزینه سفر علمی رو هم میتونین بررسی کنین. من از همین راه خیلی سریع پاسپورت گرفتم؛ و اون کنفرانس رو هم نرفتم اصلا.

سفر علمی چیه جریانش؟

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سفر علمی چیه جریانش؟
    برای اطلاعات کامل در این زمینه میتونید به بخش خروج از کشور ویکی مراجعه کنید. البته من مثل شما معافی ندارم که از این طریق اقدام کردم، برای شما که معافی شاید به دردسرش و اون 5 میلیون وثیقه اش (اگه هنوز دانشجو هستی) نیارزه. وثیقه رو هم تا تاریخی که مجوز خروجت تموم میشه نمیتونی برداری وگرنه پاسپورت رو باطل میکنن. ولی راهی هست که اگه برای کارای ویزات خیلی عجله داری که پاسپورت بگیری سریع جواب میده. اگر اونقدر عجله نداری پیشنهاد نمیکنم.
    کاری که من کردم این بود که یک کنفرانسی پیدا کردم که سریع (دو روزه) پذیرش می داد و به Abstract هم می داد و در این مرحله اش نیازی به سابمیت اصل مقاله نبود. من هم یک خلاصه 250 کلمه ای نوشتم و سابمیت کردم و اونها هم دو روز بعد نامه پذیرش رو فرستادند. بعد هم نامه رو بردم دانشگاه تأیید کرد و بعد مهر وزارت علوم و فرداش هم رفتم نظام وظیفه و وثیقه گذاشتم و روز بعد هم رفتم پلیس+10 و مدارک گذرنامه رو دادم و تمام. 8-9روز بعد هم گذرنامه اومد در خونه. در نهایت هم اصلا مقاله ام رو برای اون کنفرانس نفرستادم (کنفرانس خیلی معتبری نبود) و خارج هم نشدم ولی پاس رو گرفتم.

من فارغ تحصیلم آخه.هیچ راهی نداره نظام وظیفه نامه ای بده که معافت من رو تایید کنه؟

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من فارغ تحصیلم آخه.هیچ راهی نداره نظام وظیفه نامه ای بده که معافت من رو تایید کنه؟
    فارغ التحصیلی مشکلی ایجاد نمیکنه فقط وثیقه اش 15 تومنه. ولی شما که اینقدر عجله داری همونطور که atabak_aut گفت بهترین کار اینه که از گذرنامه یا خود نظام وظیفه بپرسی و بعد بیای اینجا نتیجش رو هم اعلام کنی که آیندگان استفاده کنند.

دوستان رفتم اداره گذرنامه میگن باید حتما کارت داشته باشی!!!!رفتم نظام وظیفه میگن اگه اداره ی گذرنامه درخواست استعلام بده ما تایید می کنیم که معافی!!!!!و میشه پاس بگیری!!!من گیج شدم از دست اینا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)