صفحه 20 از 39 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پروسۀ در یافت یا تمدید گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Austin.A نمایش پست ها
    دوستان در مورد عکس گذرنامه ...
    برای کسی که تقریبا همیشه یه ریش پروفسوری ( کوچه بازاری بزی :| ) میزاره و کسی کلا ریش میزاره ... ؛ شرایط عکس باید چطور باشه که بعدها با مشکل روبرو نشه ؟
    ریش رو بتراشه ؟ حجمش رو کم کنه ؟

و لطفا در مورد مدت زمان صدور گذرنامه هم ممنون میشم راهنمایی کنید برای تهران و شهرستان کدوم سریعتر صادر میشه ؟
    با تشکر فراوان .

ریش پرفسوری (با سبیل!) عکس گذرنامه دیدم اما ریش بزی ندیدم.
    زمان صدور هم فرقی نمی کنه.
    بدرود
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

سلامم
    منون میشم اگه کمکم کنید
    من پارسال فارغ التحصیل شدم و الان توی فرجه ی یکساله قبل از خدمت هستم. برای بهار 2013 ادمیشن گرفتم. الان دانشگاه بهم میگه برای گرفتن فرم I-20 باید کپی صفحه ی اول پاسپورتتو بفرستی که من ندارم. می خواستم ببینم اصولا افرادی مثل من می تونن پاسپورت بگیرن؟ می تونم پاسپورت زیارتی بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    سلامم
    منون میشم اگه کمکم کنید
    من پارسال فارغ التحصیل شدم و الان توی فرجه ی یکساله قبل از خدمت هستم. برای بهار 2013 ادمیشن گرفتم. الان دانشگاه بهم میگه برای گرفتن فرم I-20 باید کپی صفحه ی اول پاسپورتتو بفرستی که من ندارم. می خواستم ببینم اصولا افرادی مثل من می تونن پاسپورت بگیرن؟ می تونم پاسپورت زیارتی بگیرم؟
    سلام
    بله؛ در دوره فرجه تون میتونید با گذاشتن وثیقه 15 میلیونی گذرنامه و اجازه خروج بگیرید.
    بدرود

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    بله؛ در دوره فرجه تون میتونید با گذاشتن وثیقه 15 میلیونی گذرنامه و اجازه خروج بگیرید.
    بدرود
    من یه سرچی زدم توی تینترنت دیدم که یه جا نوشته مشمولان فارغ التحصیل فقط تا 6 ماه بعد از فراغ التحصیلی می توانند برای دریافت گذرنامه اقدام کنند. آیا این قضیه صحت داره؟
    توی قسمت ویکی همین سایت هم نوشته "قبل از 6 ماه پس از فارغ التحصیلی باید پذیرش مقطع بالاتر به وزارت علوم ارائه گردد."
    منظورش مال تون موقع هاست که فرجه شش ماهه بود؟ یا منظورش اینه که از اون یک سال فرجه باید حد اکثر 6 ماهش گذشته باشه تا بتونی درخواست گذرنامه بدی؟؟

اگه میشه کمکم کنین که بدجوری نگران شدم!
    ممنون
    ویرایش توسط sssmmmrrr : September 15th, 2012 در ساعت 11:09 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    من یه سرچی زدم توی تینترنت دیدم که یه جا نوشته مشمولان فارغ التحصیل فقط تا 6 ماه بعد از فراغ التحصیلی می توانند برای دریافت گذرنامه اقدام کنند. آیا این قضیه صحت داره؟
    توی قسمت ویکی همین سایت هم نوشته "قبل از 6 ماه پس از فارغ التحصیلی باید پذیرش مقطع بالاتر به وزارت علوم ارائه گردد."
    منظورش مال تون موقع هاست که فرجه شش ماهه بود؟ یا منظورش اینه که از اون یک سال فرجه باید حد اکثر 6 ماهش گذشته باشه تا بتونی درخواست گذرنامه بدی؟؟

اگه میشه کمکم کنین که بدجوری نگران شدم!
    ممنون
    اون مال قبلا بود که فرجه شش ماه بود.
    فقط یه چیز دیگه که میگن اما مهم نیست (نمی تونن اجرا کنن!) اینه که حتما یک ماه قبلا از اعزام باید برگشته باشید.
    بدرود

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    اون مال قبلا بود که فرجه شش ماه بود.
    فقط یه چیز دیگه که میگن اما مهم نیست (نمی تونن اجرا کنن!) اینه که حتما یک ماه قبلا از اعزام باید برگشته باشید.
    بدرود
    سلام
    من تازه درام نامه ی فراغت از تحصیلمو از دانشگاه می گیرم که باهاش برم گذرنامه بگیرم. حالا یه سوال دارم. توی دوره ی یکساله ی قبل از سربازی چند بار میشه با گذاشتن وثیغه از کشور خارج شد؟ محدودیت داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    بخاطر شرایط کاری از من خواسته شده که تصویر گذرنامم رو ارایه کنم و این در حالی هست که من گذرنامه ندارم. برای من چطور امکانش هست که پاسپورت بگیرم (راه ساده تری از این راههای معمول هست)؟ چون قصد خروج از کشور رو ندارم و فقط به پاسپورت نیاز دارم (برای ارایه اسکنش). در ضمن دانشجوی سال اول کارشناسی ارشد هستم.
    با تشکر.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط epsi1on نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بخاطر شرایط کاری از من خواسته شده که تصویر گذرنامم رو ارایه کنم و این در حالی هست که من گذرنامه ندارم. برای من چطور امکانش هست که پاسپورت بگیرم (راه ساده تری از این راههای معمول هست)؟ چون قصد خروج از کشور رو ندارم و فقط به پاسپورت نیاز دارم (برای ارایه اسکنش). در ضمن دانشجوی سال اول کارشناسی ارشد هستم.
    با تشکر.
    سلام
    این مشکل من هم هست
    من سربازی نرفتم و در حال حاضر دانشجوی ارشد هستم.
    چطور میتونم برای پاسپورت اقدام کنم !؟
    ( اگه از طریق زیارتی یا سفر نیمه علمی اقدام کنم ، باید بلیط تهیه کنم حتما از آژانس !!!!!؟ )
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام
    این مشکل من هم هست
    من سربازی نرفتم و در حال حاضر دانشجوی ارشد هستم.
    چطور میتونم برای پاسپورت اقدام کنم !؟
    ( اگه از طریق زیارتی یا سفر نیمه علمی اقدام کنم ، باید بلیط تهیه کنم حتما از آژانس !!!!!؟ )
    من هم این مشکل دارم و دانشجوی ارشد هستم می خوام گذرنامه بگیرم

آیا راه حلی داره؟

با معافیت تحصیلی نمیشه گذرنامه گرفت؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط epsi1on نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    با تشکر.
    دوستان عزیز
    epsi1on&omid&Nima
    این که نگرانی نداره.خیلی هم سادست! فکر میکنم اگر تاپیک رو میخواندین به راحتی به جوابتون میرسیدین
    بهترین و ساده ترین راه حل رفتن به عراق هست! یعنی عتبات عالیات
    در مرحله ی اول شما میری یه آژانس مسافرتی و از اونها میخوای که تو سربرگ خود آژانس یه نامه بهت بدن که ببری قسمت مربوط به نظام وظیفه در دانشگاه خودت.معمولا اگر صاحب آژانس خوب باشه بهتون میده.اگرم اشنا باشه که چه بهتر.اما بیشتر جاها راحت قبول میکنن.به شرطی که براشون توضیه بدی قضیه چیه.اونها هم تو نامه قید میکنن فلانی از تاریخ X تا تاریخ Y میخواد بره کربلا
    این نامه رو میبری دانشگاه و دانشگاه هم یه نامه بهت میده که ببری نظام وظیفه ی استان مربوطه.تواین نامه دانشگاه در خواست اجازه خروج 1 ماهه رو میکنه.. اونها هم مدارک رو ازت میگیرن و میگن برو وثیقه بذار.برای عراق 500هزار تومان نقد و 5 میلیون وثیقه ی دفتری که پدر خودتون میتونه بشه.این مرحله از 50تا 100هزار تومان هزینه ی دفتر اسناد رسمی میشه.
    بعدش نامه ای که بانک میده بهتون بابت 500هزار تومان و نامه یدفتر اسناد رسمی رو میبری دوباره نظام وظیفه و اونجا شما رو میفرستن اداره گذر نامه. بعدشم اونجا شما دوباره میفرستن پلیس +10 و بعدشم اونجا شما رو میفرستن خونتون و میگن 2 3 هفته دیگه گذر نامه میاد در خونتون.
    بعد از اینکه پاسپورت گرامی اومد در خونتون منتظر میمونی تا اون تاریخ 1 ماهه ای که اجازه خروج داشتی به پایان برسه.فردای اون روز میری نظام وظیفه و خودتو معرفی میکنی و وثیقه تو میگیری. پاسپورتتم میمونه دستت!

به همین سادگی
    به همین خوشمزگی!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)