صفحه 21 از 39 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

سلام دوستان. دو تا سوال داشتم.

1. من برای گرفتن پاسپورت اقدام کردم و احتمالا تا یکی دو ماه دیگه دستم میرسه و تا سال جدید هم میخوام باهاش از کشور خارج بشم. مشکل اینجاست که تو همین یکی دو ماه آینده عمل جراحی بینی دارم. میخواستم ببینم این مشکلی بوجود میاره؟ یعنی عکس گذرنامه ام باید عوض بشه دیگه قبول نمیکنن؟

2. سوال دوم اینکه در موقع خروج از کشور (توریستی) آیا فقط پاسپورت رو چک میکنند یا اینکه کارت پایان خدمت هم باید همراه باشه؟

Junior Member

سلام
    من میخوام برای پاسپورت اقدام کنم. قبل از این، من به عنوان همراه توی پاسپورت مادرم ثبت شدم و الان میخوام پاسپورت مستقل بگیرم.
    آیا کار دیگه ای برای این مورد لازمه انجام بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT uni fani mohandesie daar abaad

سلام ..برای یه سفر تفریحی در حال حاضر تصمیم گرفتم برای آلمان اقدام کنم میشه خواهش کنم اول شرایطش رو و بعد با توجه به سختگیری هایی که شنیدم به تازگی انجام میدن برای دادن ویزا ممکن ترین راه رو توضیح بدین ؟؟ البته مشکلی برای اجازه خروج ندارم چون همسرم متاسفانه پارسال فوت کرده ولی شنیدم این موضوع که من وابستگی به اینجا ندارم مشکل ایجاد میکنه..درسته ؟؟

Junior Member

با سلام
    من یه گذرنامه از دوران عمره دانشجویی دارم که در تاریخ 11 اردیبهشت 92 اعتبار داره. از طرفی الان سرباز هستم و پذیرش از یه دانشگاه از آمریکا گرفتم ولی I-20 آماده نشده هنوز.
    میخواستم بپرسم که آیا میشه همین گذرنامه رو برای سفر به خارج از کشور تمدید کرد؟ و کلا کارای مربوط به دریافت گذرنامه چقدر طول میکشه؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط rossoneri نمایش پست ها
    سلام دوستان. دو تا سوال داشتم.

1. من برای گرفتن پاسپورت اقدام کردم و احتمالا تا یکی دو ماه دیگه دستم میرسه و تا سال جدید هم میخوام باهاش از کشور خارج بشم. مشکل اینجاست که تو همین یکی دو ماه آینده عمل جراحی بینی دارم. میخواستم ببینم این مشکلی بوجود میاره؟ یعنی عکس گذرنامه ام باید عوض بشه دیگه قبول نمیکنن؟

2. سوال دوم اینکه در موقع خروج از کشور (توریستی) آیا فقط پاسپورت رو چک میکنند یا اینکه کارت پایان خدمت هم باید همراه باشه؟
    1- هیچ مشکلی نداره

2- سعی کنید همراه داشته باشید تا در صورت بروز شک و شبهه برای مامورین، سریعا موضوع را حل کنید

سخت است فهماندن چیزی به کسی که در قبال نفهمیدنش پول میگیرد.(احمد شاملو)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz24kiayi نمایش پست ها
    سلام ..برای یه سفر تفریحی در حال حاضر تصمیم گرفتم برای آلمان اقدام کنم میشه خواهش کنم اول شرایطش رو و بعد با توجه به سختگیری هایی که شنیدم به تازگی انجام میدن برای دادن ویزا ممکن ترین راه رو توضیح بدین ؟؟ البته مشکلی برای اجازه خروج ندارم چون همسرم متاسفانه پارسال فوت کرده ولی شنیدم این موضوع که من وابستگی به اینجا ندارم مشکل ایجاد میکنه..درسته ؟؟
    شما در مورد ویزا گرفتن سوال دارید یا در مورد گذرنامه و خروج و ....؟؟
    اگه قبلا ویزای شنگن گرفته باشید (در سال قبل یا در 2 سال قبل) مشکلی نخواهید داشت

نقل قول نوشته اصلی توسط gaurdian نمایش پست ها
    با سلام
    من یه گذرنامه از دوران عمره دانشجویی دارم که در تاریخ 11 اردیبهشت 92 اعتبار داره. از طرفی الان سرباز هستم و پذیرش از یه دانشگاه از آمریکا گرفتم ولی I-20 آماده نشده هنوز.
    میخواستم بپرسم که آیا میشه همین گذرنامه رو برای سفر به خارج از کشور تمدید کرد؟ و کلا کارای مربوط به دریافت گذرنامه چقدر طول میکشه؟

با تشکر

عمده کشورهای برای دادن ویزا شرط میکنند که گذرنامه ای داشته باشید که حداقل 6 ماه از اعتبار آن باقی مانده باشد.

اگر تاریخ اعزامتان چند ماه دیگر است، به محض تمام شدن اعتبار این گذرنامه، فورا بروید و مجوز خروج بگیرید تا گذرنامه جدید صادر شود

نقل قول نوشته اصلی توسط FouadPES نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای پاسپورت اقدام کنم. قبل از این، من به عنوان همراه توی پاسپورت مادرم ثبت شدم و الان میخوام پاسپورت مستقل بگیرم.
    آیا کار دیگه ای برای این مورد لازمه انجام بدم؟
    نخیر، هیچ کاری لازم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    من یه سرچی زدم توی تینترنت دیدم که یه جا نوشته مشمولان فارغ التحصیل فقط تا 6 ماه بعد از فراغ التحصیلی می توانند برای دریافت گذرنامه اقدام کنند. آیا این قضیه صحت داره؟
    توی قسمت ویکی همین سایت هم نوشته "قبل از 6 ماه پس از فارغ التحصیلی باید پذیرش مقطع بالاتر به وزارت علوم ارائه گردد."
    منظورش مال تون موقع هاست که فرجه شش ماهه بود؟ یا منظورش اینه که از اون یک سال فرجه باید حد اکثر 6 ماهش گذشته باشه تا بتونی درخواست گذرنامه بدی؟؟

اگه میشه کمکم کنین که بدجوری نگران شدم!
    ممنون

بله صحت داره

شما یکسال وقت دارید بعد از فارغ التحصیلی. در 6 ماه اول با داشتن نامه فازغ التحصیلی میتوانید خارج شوید.
    در 6 ماه دوم با داشتن برگه سبزی که حداقل 1 ماه تا تاریه اعزام آن وقت باقی باشد

amk_physics
    Guest

سلام
    من یه سوالی داشتم که هر چقدر گشتم جواب واضح براش پیدا نکردم.
    آیا میشه عکس پاسپورت با ریش پروفسوری باشه ؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)