صفحه 25 از 39 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط mani1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز فارغ تحصیل شدم و پاسپورت ندارم می‌خوام بدونم چیکار باید بکنم می‌خوام یه دانشگاه تو آمریکا برم و الان امور مشمولین دانشگاهم میگن چون یه ترم سنوات گرفتم نمیتونم! توروخدا کمک کنید بگین من چیکار باید بکنم!
    امکانش هست من بتونم پاسپورت بگیرم و خارج بشم؟
    پيشنهاد ميكنم به جواب امور مشمولين دانشگاه توجهي نكني، احتمال چشمپوشي از سنوات توي نظام وظيفه وجود داره

Junior Member

سلام دوستان .
    من به یه مشکلی برای صدور پاسپورت خوردم . من برای اردیبهشت سال اینده ( 93) امتحان SAT دارم . متولد 72 هستم لذا کارت ملی صادرنشده برام . برای گذرنامه هم کارت ملی اجباریه . من رفتم پلیس +10 درخواست کارت ملی دادم گفت اسمت تو شناسنامت با همه تو سیستم ما جدا .باید اول بری شناسنامتو عوض کنی که 3 ماه طول میکشه صادر بشه . بعد از اینکه شناسنامت صادر شد تازه می تونی درخواست کارت ملی بدی که اونم 3 ماه زمان می بره ! که کلا میشه 6 ماه . من امتحانم 4 ماه دیگست . الان من باید چیکار کنم ؟ کسی می دونه ؟ من الان برم گذرنامه بگم من شناسنامم با کارت ملیم در حال انتظار برای صدوره قبول می کنن؟ از ثبت احوال نامه بگیرم ببرم واسشون قبول می کنن؟ اگه کسی اطلاعی داره واقعا ممنون میشم هر چه زودتر به من راهنمایی کنه .

پیشاپیش ممنون .

Banned

سلام دوستان

من بدون غییت درخواست معافیت پزشکی داده ام و الان در پروسه هستم. منتها از فرجه یک ساله فارغ التحصیلی خارج شده ام. برای رفتن به وزارت غلوم نیاز به I-20 هست که وزارت علوم نامه بده به نظام وظیفه؟
    Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه برای ثبت اجازه همسر توی دفتر خونه چقدر هزینه باید پرداخت بشه؟ مدارک لازمی که باید ببریم چیاست؟
    ممنون
    ویرایش توسط snow64 : February 1st, 2014 در ساعت 03:20 PM

من الان معاف پزشکی شدم و کارتم در حال صدور ه و در سیستم ن.و. با تلفن هم میگه معاف. الان می تونم برم واسه پاسپورت اقدام کنم یا حتما باید کارت باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط whathaveIdone نمایش پست ها
    من الان معاف پزشکی شدم و کارتم در حال صدور ه و در سیستم ن.و. با تلفن هم میگه معاف. الان می تونم برم واسه پاسپورت اقدام کنم یا حتما باید کارت باشه؟
    سلام. زماني كه توي سامانه سخا وضعيتتو اعلام كرد "معرفي به صدور كارت" ميتوني بري ن . و و نامه بگيري واسه ي صدور پاس. بعد از اومدن كارتت بايد كارت و پاسپورت رو ببري گذرنامه تا تغييرات لازم رو بر اساس كارت صادر شده توي سيستمشون وارد كنن. البته شايد تا بخواي اينكارا رو بكني كارتت رسيده باشه (واسه من كه همينجوري شد و دو هفته اي كارتم رسيد).

پس وایسم انگار بهتره. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط whathaveIdone نمایش پست ها
    پس وایسم انگار بهتره. مرسی
    توي اون يكي تاپيك هم برات حساب كردم كه حداكثر يك هفته تا ده روز بعد از "معرفي به صدور كارت" ، كارتت ميرسه به دستت توي يه پاكت با حاشيه ي بالايي زرد كه حس خوبي بهت ميده

Junior Member

سلام دوستان
    ایا برای گرفتن پاسپورت از طریق بردن نامه مربوط به سفر به عتبات 500تومن پول گذاشتن کافیه؟ چک هم باید بذاریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایا برای گرفتن پاسپورت از طریق بردن نامه مربوط به سفر به عتبات 500تومن پول گذاشتن کافیه؟ چک هم باید بذاریم؟
    سلام دوست من
    چك نميخواد. تعهد محضري و 500 تومن پول

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)