صفحه 26 از 39 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman2014 نمایش پست ها
    سلام دوست من
    چك نميخواد. تعهد محضري و 500 تومن پول
    منظورتون از تعهد محضری چیه؟ کسی باید ضامنم شه که این برمیگرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jab نمایش پست ها
    منظورتون از تعهد محضری چیه؟ کسی باید ضامنم شه که این برمیگرده؟
    سلام jab عزيز، بله دقيقا.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,barajin

سلام دوستان من برای ترم پاییز سال بعد از دانشگاه میلان پذیرش گرفتم . نامه پذیرش هم گرفتم .می خواستم ببینم از کی باید برم دنبال کارای معافیت تحصیلی ؟ با همین نامه می تونم برم یا باید به تایید جایی برسه ؟

Junior Member

با سلام
    من خرداد 93 فارغ التحصیل میشم .واسه پاییز 2014 برای امریکا اپلای کردم .الانم میخوا م پاسپورت بگیرم تا وقتی دانشگام گواهی اشتغال به تحصیل میده .الان چی کار باید بکنم واسه گرفتن پاسپورت . ممنوم میشم کمک کنید منو .

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1991 نمایش پست ها
    با سلام
    من خرداد 93 فارغ التحصیل میشم .واسه پاییز 2014 برای امریکا اپلای کردم .الانم میخوا م پاسپورت بگیرم تا وقتی دانشگام گواهی اشتغال به تحصیل میده .الان چی کار باید بکنم واسه گرفتن پاسپورت . ممنوم میشم کمک کنید منو .
    سلام دوست عزیز
    توضیحات کامل در این مورد اینجا و اینجا داده شده.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

سلام. به نظرم اومد اين تجربه مفيد باشه:
    اگه ميخوايد گذرنامه هاتون زودتر صادر بشه كشور مقصدتون رو عربستان قيد كنيد و نوع مسافرت رو زيارتي. من و خانوادم با هم قصد درخواست واسه ي صدور پاسپورت داشتيم. من سه هفته زود تر از خانوادم اقدام كرده بودم ولي فقط دو روز زودتر پاسپورتم رسيد. تفاوت كارمون اين بود كه اونا توي درخواستاشون مقصدشون رو عربستان زده بودن و دليل مسافرت رو زيارتي ولي من صداقتم گل كرده بود مقصد رو سوئد اعلام كرده بودم و كشور محل توقف رو آلمان. پاسپورت من 5 هفته طول كشيد تا صادر شد و پاسپورت خانوادم بعد از دو هفته به دستشون رسيد.
    خيليا ميگن هيچ اهميتي نداره كشور مقصدو چي وارد مي كني و توي چك پرينتي كه پليس +10 ميده فقط اطلاعات اساسي وارد شده. اما تجربه ي من چيزي غير از اينو نشون داد و اينكه توي پليس +10 اين جوابو بهم دادن: سفر حج و سفرهاي زيارتي در اولويت هستن.

سلام خدمت دوستان عزیز ... می خواستم از خدمتتون در مورد مشخصات عکس پاسپورت (سایز و ...) کمی اطلاعات بگیرم ... آیا با ریش پروفسورس امکان انداختن عکس هست؟ در مورد عینک چی؟
    و سوال بعدیم در مورد روند گرفتن پاسپورت هست که معمولا چند روز طول میکشه که به دست آدم برسه؟ و آیا راهی برای کوتاه کردن این زمان هست ؟ یا نه

ممنون

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز ... می خواستم از خدمتتون در مورد مشخصات عکس پاسپورت (سایز و ...) کمی اطلاعات بگیرم ... آیا با ریش پروفسورس امکان انداختن عکس هست؟ در مورد عینک چی؟
    و سوال بعدیم در مورد روند گرفتن پاسپورت هست که معمولا چند روز طول میکشه که به دست آدم برسه؟ و آیا راهی برای کوتاه کردن این زمان هست ؟ یا نه

ممنون
    درود...در مورد ریش پروفسوری من خودم توی پلیس +10 دیدم که به شخصی که عکسش به این صورت بود گیر دادند و گفتند که بخشنامه اومده که عکس باید بدون ریش باشه یا حداقل ته ریش باشه. در مورد عینک دوست عزیز عکستان باید بدون عینک و در سایز 6*4 و زمینه سفید باشد و گوش هایتان معلوم باشد.برای خود من حدود 2 هفته طول کشید که به دستم رسید و فکر نمیکنم راهی برای تسریع در فرایند صدور وجود داشته باشه.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hraarh نمایش پست ها
    درود...در مورد ریش پروفسوری من خودم توی پلیس +10 دیدم که به شخصی که عکسش به این صورت بود گیر دادند و گفتند که بخشنامه اومده که عکس باید بدون ریش باشه یا حداقل ته ریش باشه. در مورد عینک دوست عزیز عکستان باید بدون عینک و در سایز 6*4 و زمینه سفید باشد و گوش هایتان معلوم باشد.برای خود من حدود 2 هفته طول کشید که به دستم رسید و فکر نمیکنم راهی برای تسریع در فرایند صدور وجود داشته باشه.
    برای سریع کردن روند فقط یک راه هست و اون هم مراجعه ی حضوری به پلیس گذرنامه تهران، ستارخان، خیابان تهران ویلا هست. با ورود به ساختمون و صحبت با مسئول مرکز و بیان دلیل نیاز به صدور سریعتر گذرنامه گذرنامه تون کمی زودتر به دستتون میرسه.
    اینی که گفتم اصلا کار سختی نیست و چند دقیقه وقت میگیره ولی به نظرم اگه واقعا به تسریع نیاز دارید برید دنبالش.

مرسی از پیشنهاد خوبتون ... فقط این دلیل که من باید بگم چی می تونه باشه ؟ طبیعتا سفر به آمریکا یا کمبود زمان برای ویزای آمریکا که نمی تونه باشه؟؟؟ به نظرتون چی بگم؟ که مدرک هم نخوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    برای سریع کردن روند فقط یک راه هست و اون هم مراجعه ی حضوری به پلیس گذرنامه تهران، ستارخان، خیابان تهران ویلا هست. با ورود به ساختمون و صحبت با مسئول مرکز و بیان دلیل نیاز به صدور سریعتر گذرنامه گذرنامه تون کمی زودتر به دستتون میرسه.
    اینی که گفتم اصلا کار سختی نیست و چند دقیقه وقت میگیره ولی به نظرم اگه واقعا به تسریع نیاز دارید برید دنبالش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)