صفحه 3 از 39 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

پیش فرض پاسخ : مدارک برای گرفتن پاسپورت و اداره گذرنامه

من یک اشتباه در پر کردن فرم کردم! جایی که نربوط به اجازه به همسر بود رو پر کردم! به نظرتون لاک بگیرم قبول میکنند یا 2.5 دیگه باید بدم فرم بگیرم؟!!
    سوال دیگه اینکه، گذرنامه قبلیم رو بعد از ابطال پس میدن؟

Junior Member

لاك بگير، اتفاقي نميوفته
    آره پس مي دن

سلام. در همین رابطه، آیا راهی هست که در حین خدمت با ارائه گواهی تاییده خدمتی پاسپورت گرفت؟ البته بدون نیاز به وثیقه یا موارد اضافی دیگه؟
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

Junior Member

سلام
    در سایت پلیس نوشته شده:

دانشجويان بورسيه مشغول به تحصيل در خارج از كشور ، همسر و فرزندان آنان در صورت ارائه نامه از سوي وزارت خانه هاي علوم ، تحقيقات و فناوري ، بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي، خدمه كشتيراني و نفتكش و هواپيمايي در صورت ارايه نامه از پرداخت مبالغ مذكور در بندهاي 3 و 2 معاف ميباشند.

این قانون شامل چه کسانی می شود؟ یعنی اگر کسی از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش با فاند بگیره قبوله؟
    مراحلش چطوره؟ یعنی باید چیکار کرد؟

برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0}<br /><br />Every step that I take in my life, God is with me<br />Thanks to God

سلام

من برای گرفتن پاسپورت ظاهرا مشکل دارم!
    من متاهلم و همسرم خارج از کشور زندگی می کنه، از طرفی برای گرفتن پاسپورت به اجازه همسرم احتیاج دارم.
    با توجه به اینکه، پدر همسرم از طرف ایشون تو همه زمینه های حقوقی وکالت دارند، آیا مشکلی پیش میاد یا نه؟ اگه مشکلی باشه چطور میشه حل کرد؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط samira13662001
    سلام

من برای گرفتن پاسپورت ظاهرا مشکل دارم!
    من متاهلم و همسرم خارج از کشور زندگی می کنه، از طرفی برای گرفتن پاسپورت به اجازه همسرم احتیاج دارم.
    با توجه به اینکه، پدر همسرم از طرف ایشون تو همه زمینه های حقوقی وکالت دارند، آیا مشکلی پیش میاد یا نه؟ اگه مشکلی باشه چطور میشه حل کرد؟

با تشکر
    فکر نکنم مشکلی پیش بیاد اگه پدر همسرتون وکالتنامه قانونی از همسرتون دارن...
    ولی بر فرض اگه مشکلی هم پیش بیاد شوهرتون می تونن رضایت خودشون رو به سفارت ایران در کشور محل سکونتشون بدن تا تایید بشه و براتون بفرستن...
    اگه بازم شک دارید می تونین از پلیس +10 بپرسید...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

سلام، من کارت هم تا 30 الی 40 روز دیگه آماده می شه ، اما دانشگاه اصرار بر فرستادن passport تا 20 روز دیگه داره. راه حلی به نظر شما می رسه؟

سلام دوستان

یک سوالی داشتم که اگه جوابمو بدین ممنون میشم.
    میخواستم بدونم وقتی از وزارت علوم نامه واسه معافیت تحصیلی برای نظام وظیفه گرفتیم (برای مقطع فوق)؛ و خواستیم نامه رو ببریم به نظام وظیفه تا به جریان وثیقه گذاشتن و ... برسیم؛ باید نامه فارغ التحصیلی که بعد از فارغ التحصیلی از مقطع لیسانس؛ دانشگاه برای نظام وظیفه میده رو هم با خودمون ببریم؟ یا لازم نیست ؟

با تشکر
    امیر
    اینجا محل تبلیغات نیست!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    سلام دوستان

یک سوالی داشتم که اگه جوابمو بدین ممنون میشم.
    میخواستم بدونم وقتی از وزارت علوم نامه واسه معافیت تحصیلی برای نظام وظیفه گرفتیم (برای مقطع فوق)؛ و خواستیم نامه رو ببریم به نظام وظیفه تا به جریان وثیقه گذاشتن و ... برسیم؛ باید نامه فارغ التحصیلی که بعد از فارغ التحصیلی از مقطع لیسانس؛ دانشگاه برای نظام وظیفه میده رو هم با خودمون ببریم؟ یا لازم نیست ؟

با تشکر
    امیر
    سلام

نه لازم نیست. من وقتی رفتم. فقط اون نامه زا دادم و اونا با دو تا فرم پر کردم. اونجا استواره (همون معروفه). فرم ها رو مهر و تایید کرد تا بردمش امور مالی .... بعد هم بقیه مراحل...
    ( البته یه توصیه: از همه مدارکت یک کپی داشته باش... از اون نامه دانشگاه به نظام وظیفه همینطور...)

موفق باشی...
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    سلام

نه لازم نیست. من وقتی رفتم. فقط اون نامه زا دادم و اونا با دو تا فرم پر کردم. اونجا استواره (همون معروفه). فرم ها رو مهر و تایید کرد تا بردمش امور مالی .... بعد هم بقیه مراحل...
    ( البته یه توصیه: از همه مدارکت یک کپی داشته باش... از اون نامه دانشگاه به نظام وظیفه همینطور...)

موفق باشی...
    ممنون دوست خوبم.
    فقط یه چیزی ! برای مقطع فوق لیسانس ؛ نظام وظیفه چه مدتی معافیت تحصیلی میده؟ جوریه که باید تمدید کنیمش ؟ یا کل دوره ی مستر رو پوشش میده؟
    همین سوالو راجع به وثیقه (آیا باید وثیقه نظام وظیفه رو هر از چند گاهی تمدید کزد؟) و پاسپورت (اعتبار پاسپورت چقده؟) هم دارم.

با تشکر
    امیر
    اینجا محل تبلیغات نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)