صفحه 38 از 39 نخستنخست ... 282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

دوستان سلام
    من دانشجو ام و برای اینکه پاسپورتم رو بگیرم تقاضا برای سفر سیاحتی به گرجستان دادم. حالا سوالم اینه که اگه من به فرض پاسپورتم رو بگیرم ولی از کشور خارج نشم، اول اینکه وثیقه ام رو میتونم پس بگیرم و کی میتونم اقدام برای پس گرفتنش بکنم؟ و دوم اینکه آیا جریمه ام میکنن( شنیدم که جدیدا کسایی که اینکارو میکنن شش ماه ممنوع الخروج میکنن، این حرف درسته؟)

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشيد من يه مشكلي دارم كه هرچي گشتم كسيو نديدم كه مثل من باشه و متوجه بشم
    من دانشجو هستم و به دليل اينكه براي گرفتن پذيرش نياز به گذرنامه هست خواستم اقدام كنم براي گذر نامه و بعدش خارج نشم
    من اول مرداد توي سايت وظيفه درخواست دادم و تاريخ خروج رو اول شهريور زدم ، تا كاراي اداري انجام بشه شد الان ٢٣ مرداد ولي هنوز توي سايت وظيفه نوشته در دست برسي توسط سازمان وظيفه و به شما پيامك ميزنيم ، مشكل اينجاست كه من كشور مقصد رو الكي المان زدم و بعدش يكي از دوستام گفت قبل اينكه بفرستنت پليس +١٠ اول بايد بري اداره گذرنامه و اونجا ازت سوال جواب ميكنند و با توجه به تاريخي كه تو زدي ميفهمن اصلا ويزا اينا نداري و الكي اقدام كردي
    كساني كه به تارگي اقدام به گرفتن گذر نامه كردند ميتونند منو راهنمايي كند و بگه كه فرايند چطىوري هست و امكان داره به من ندن گذر نامه ؟

Junior Member

دوستان کسی میدونه برای دریافت گذرنامه نیاز به کارت ملی هوشمند هست یا همون کارت ملی قدیمیا هم اوکیه ؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_70 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه برای دریافت گذرنامه نیاز به کارت ملی هوشمند هست یا همون کارت ملی قدیمیا هم اوکیه ؟
    نه همون قدیمی رو هم قبول میکنن.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Engineering and Management at Tehran University

سلام. بنده یه مشکلی دارم که باید هر چه سریع تر حل شه. پاسپورت ندارم و به شدت بهش نیاز دارم. من یکم خرداد ماه ارشد دفاع کردم و الان توی بازه ی 1 ساله فرجه سربازی هستم. یه دانشگاه به احتمال زیاد تا چند هفته دیگه هم نامه پذیرش بده ولی تا اون موقع دیر میشه. چون میخوام وقت سفارت بگیرم که واسه اون نیاز به شماره پاسپورت هست. یه عده میگن باید قبل از دفاع اقدام می کردم و گواهی اشتغال به تحصیل می گرفتم (با ذکر تاریخ خروج و ورود و کشور) و بلیط سفر می گرفتم و وثیقه می ذاشتم و می رفتم دنبال پاس! یه عده هم میگن باید صب کنی تا نامه پذیرش بیاد و از طریق معافیت تحصیلی و وزارت علوم اقدام کنم! در صورتی که هر دو مورد در حال حاضر به درد من نمی خوره. لطفا یه راه جلو پام بذارین بتونم سریع پاس بگیرم.ممنون

Junior Member

سلام. قصد دارم کارت ملی خودم را عوض کنم. تا هوشمند بیاد یک ماه گفتن طول میکشه. طی این مدت می تونم با رسید کارت ملی گذرنامه بگیرم یا حتما باید واستم تا اصل کارت بیاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behhnaam نمایش پست ها
    سلام. بنده یه مشکلی دارم که باید هر چه سریع تر حل شه. پاسپورت ندارم و به شدت بهش نیاز دارم. من یکم خرداد ماه ارشد دفاع کردم و الان توی بازه ی 1 ساله فرجه سربازی هستم. یه دانشگاه به احتمال زیاد تا چند هفته دیگه هم نامه پذیرش بده ولی تا اون موقع دیر میشه. چون میخوام وقت سفارت بگیرم که واسه اون نیاز به شماره پاسپورت هست. یه عده میگن باید قبل از دفاع اقدام می کردم و گواهی اشتغال به تحصیل می گرفتم (با ذکر تاریخ خروج و ورود و کشور) و بلیط سفر می گرفتم و وثیقه می ذاشتم و می رفتم دنبال پاس! یه عده هم میگن باید صب کنی تا نامه پذیرش بیاد و از طریق معافیت تحصیلی و وزارت علوم اقدام کنم! در صورتی که هر دو مورد در حال حاضر به درد من نمی خوره. لطفا یه راه جلو پام بذارین بتونم سریع پاس بگیرم.ممنون
    سلام
    تنها راهش اینه که یه موافقت نامه از سازمان وظیفه ببری براشون.
    اینکه در چه شرایطی بهت میدنو نمیدونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ERPHAN72 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دانشجو ام و برای اینکه پاسپورتم رو بگیرم تقاضا برای سفر سیاحتی به گرجستان دادم. حالا سوالم اینه که اگه من به فرض پاسپورتم رو بگیرم ولی از کشور خارج نشم، اول اینکه وثیقه ام رو میتونم پس بگیرم و کی میتونم اقدام برای پس گرفتنش بکنم؟ و دوم اینکه آیا جریمه ام میکنن( شنیدم که جدیدا کسایی که اینکارو میکنن شش ماه ممنوع الخروج میکنن، این حرف درسته؟)
    فکر نکنم برای اینکه بهمون پاسپورت بدن نیاز باشه تقاضای سفر بدیم.
    دوستان لطفا راهنمایی کنید. آیا برای گرفتن پاسپورت باید تقاضای سفر بدیم؟

سلام دوستان،
    کسی میدونه برای گرفتن نامه وزارت علوم جهت پاسپورت که به نظام وظیفه معرفی می کنه، به کدوم ساختمون وزارت علوم باید بریم؟ ممنون می شم آدرسش رو کسی لطف کنه

Junior Member

سلام، ببخشید ولی من نمیدونم سوالم رو باید کدوم قسمت مطرح کنم
    من خانم هستم و متاهل. میخوام برای مقطع دکترا اپلای کنم. آیا همسرم میتونه ویزای همراه بگیره و با هم بریم؟ و اینکه اگه همسرم بخواد برای ویزای کار اقدام کنه راحت تره یا همون ویزای همراه بگیره؟ از کدوم قسمت میتونم اطلاعات پیدا کنم توی این مورد
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)