صفحه 6 از 39 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

Exclamation پاسخ : مدارک برای گرفتن پاسپورت و اداره گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab2009 نمایش پست ها
    تشکر اون کشور اردن هست حالا که گفتین ربطی به خارج رفتن نداره میشه بگین باید چه کار کنم که پاسپورت بگیرم؟
    مرسی
    به نزدیکترین دفتر پلیس + 10 مراجعه کنید.
    این لینک را هم مطالعه بفرمایید:

http://epolice.ir/page.php?12

Question پاسخ : مدارک برای گرفتن پاسپورت و اداره گذرنامه

دوست عزیز در مورد دعوت نامه ی از او ن کشور چی میتونین راهنماییم کنین؟که باید چکار کنیم؟
    و ربطی به پاسپورت من داره یا نه؟
    با سپاس

دوست عزیز در مورد دعوت نامه ی از او ن کشور چی میتونین راهنماییم کنین؟که باید چکار کنیم؟
    و ربطی به پاسپورت من داره یا نه؟
    با سپاس
    دوست عزیز
    صد الیته برای سفر به اردن ابتدا احتیاج به گذرنامه دارید.
    شما میتوانید با سفارت اردن در تهران تماس بگیرید و راجع به مدارک و مراحل اخذ روادید توریستی برای اردن از ایشان سوال بفرمایید.

آدرس و شماره سفارت اردن در تهران:
    http://jordan.visahq.com/embassy/Iran/

Question پاسخ : مدارک برای گرفتن پاسپورت و اداره گذرنامه

ببخشید یه سوال اینکه افرادی در خارج از کشور مثلا در یک کشور اروپایی یک آشنا دارن و برای ورود به اون کشور باید منتظر بمونن تا براشون اون طرف دعوت نامه بده معنیش چیه؟ یعنی اینطوری کارش سریعتر انجام میشه؟
    اگر یه توضیح جامع در این مورد بدین ممنون میشم
    میلاد بی آغاز من هرگز نمیداند کسی

ببخشید یه سوال اینکه افرادی در خارج از کشور مثلا در یک کشور اروپایی یک آشنا دارن و برای ورود به اون کشور باید منتظر بمونن تا براشون اون طرف دعوت نامه بده معنیش چیه؟ یعنی اینطوری کارش سریعتر انجام میشه؟
    اگر یه توضیح جامع در این مورد بدین ممنون میشم
    دوست عزیز انواع اقسام روادید وجود دارد. یک نوع از روادید بنام روادید ملاقات بستگان است در این نوع روادید شما احتیاج به دعوتنامه از بستگانتان دارید.

پیش فرض پاسخ : مدارک برای گرفتن پاسپورت و اداره گذرنامه

سلام
    من مهندسی کامپیوتر دانشگاه شمال خوندم معدلم 13.98 و آیلتس 5.5 دارم ، می خوام از یکی از دانشگاههای مالزی پذیرش واسه رشته IT بگیرم اما سایت هر کدوم از دانشگاهها رو می بینم تو مدارک در خواستی یا شماره پاسپورت می خوان یا کپی صفحات پاسپورت ، اما من سربازی نرفتم پس پاسپورت ندارم واسه این مشکلم چیکار کنم ؟

توی بعضی از بحث ها نوشته بود که می شه به جای پاسپورت شناسنامه یا کارت ملی رو ترجمه کرد و فرستاد اما بعضی از دانشگاهها شماره پاسپورت می خوان واسه اینا باید چی کار کرد ؟ اصلا چیزی که گفتن را جع به کارت ملی و شناسنامه صحت داره ؟

سلام
    من مهندسی کامپیوتر دانشگاه شمال خوندم معدلم 13.98 و آیلتس 5.5 دارم ، می خوام از یکی از دانشگاههای مالزی پذیرش واسه رشته IT بگیرم اما سایت هر کدوم از دانشگاهها رو می بینم تو مدارک در خواستی یا شماره پاسپورت می خوان یا کپی صفحات پاسپورت ، اما من سربازی نرفتم پس پاسپورت ندارم واسه این مشکلم چیکار کنم ؟
    سلام
    همشون ترجمه شناسنامه رو قبول می کنن

موفق باشید

Junior Member

با سلام
    من تازگي ها معافيت پزشكي گرفتم و كارتم طول مي كشه تا بياد آيا از دوستان هست كه بدونن من بايد چطوري برا پاسپورت اقدام بكنم. به گفته پليس+10 بايد از نظام وظيفه يك استعلام بيارم ولي نظام ميگه بايد از گذرنامه يه نامه بياري كه اوناهم نمي دن! من چيكار بايد بكنم؟
    با تشكر

سلام

می خواستم ببینم نامه ای رو که وزارت علوم میده واسه نظام وظیفه تا کارای وثیقه و پاسپورت رو انجام بدیم حتما باید خودمون ببریم نظام یا کس دیگه ای هم میشه ببره ؟؟ خیلی کار داره اونجا؟؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)