صفحه 7 از 39 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک برای گرفتن پاسپورت و اداره گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_1984 نمایش پست ها
    سلام

می خواستم ببینم نامه ای رو که وزارت علوم میده واسه نظام وظیفه تا کارای وثیقه و پاسپورت رو انجام بدیم حتما باید خودمون ببریم نظام یا کس دیگه ای هم میشه ببره ؟؟ خیلی کار داره اونجا؟؟

ممنون
    نظام وظیفه یه فروم می ده که باید خود شخص امضا کنه. البته من یکی را دیدم که برای برادرش اومده بود و به جاش امضا کرد و سرهنگه هم چیزی نگفت

Junior Member

من گیج شدم !!!!!! این که با پست 44 و 42 تناقض داره !
    من می تونم مثلا بگم می خوام سفر زیارتی برم سوریه یا نه؟
    دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    همه می توانند پاسپورت بگیرند. ربطی به رفتن و یا نرفتن شما به خارج از کشور ندارد.
    کدام کشور عربی، هر کشوری برای خودش مقررات اخذ روادید خاصی دارد.
    من گیج شدم !!!!!! این که با پست 44 و 42 تناقض داره !
    من می تونم مثلا بگم می خوام سفر زیارتی برم سوریه یا نه؟
    دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

بله می تونید برای سفر زیارتی بگیید که می خواین برین سوریه.

اگر شرایط تون رو بگیید می تونم بیشتر کمک تون کنم.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

خوبین؟
    با برگه موقت معافیت ( به جای کارت ) میشه پاسپورت گرفت؟
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط dumb نمایش پست ها
    خوبین؟
    با برگه موقت معافیت ( به جای کارت ) میشه پاسپورت گرفت؟
    دوست عزیزم ، چون پستت رو دوبار تکرار کرده بودی توجه من رو جلب کرد، اولا که همین یک بار کافی بود که اگه کسی راهی می دونست در اختیار شما قرار میداد.
    من در این رابطه مطمئن نیستم، اما از یکی از بچه ها شنیده بودم که با وثیقه این کارو انجام داده بود.به هر حال حرفم اصلا مستند نیست و مطلب اصلی که می خوام بگم چیز دیگه ایه، شما چرا یک بزرگواری نمی کنی بری یه تکه پا دفتر پلیس +10....اونا حتما بهت می گن میشه یا نه، اگه بشه که چه بهتر، اگه هم راه دیگه ای داره می گن بهت.بعد شما هم یک لطف بزرگ می کنی جواب دقیق رو اینجا برای بقیه دوستان می زاری.

ممنونم.
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

سلام دوستان. يك تجربه و البته يك سوال هست كه مي خواستم باهاتون در ميان بگذارم. هفته ي پيش رفتم براي تعويض گذرنامه. خوب شناسنامه هم مثل هميشه جزو مدارك لازم بود. وقتي شناسنامه را به مسئول دادم گفتش كه اين سبك شناسنامه ها كه جنس كاغذش مقوايي ساده هست، ديگه براي دادن گذرنامه قبول نيست. (درحالي كه از والدينم وبرادرم چون جنسش يه خورده فرق مي كرد مورد قبول واقع شد.) بنابراين گفت كه بايد برم اداره ي گذرنامه و بعد هم ثبت احوال تا بيننند چه كار بايد بكنند. حالا من هنوز ثبت احوال نرفتم به خاطر تعطيلات گرمايي! اما مي خواستم يه سوال هم بپرسم كه آيا كسي به چنين موردي در اين يكي دو ماهه برخورد كرده يا نشينده از اطرافيان؟ آيا شناسنامه را عوض كرديد؟ چقدر طول كشيد؟ پيشاپيش ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_12sea نمایش پست ها
    سلام دوستان. يك تجربه و البته يك سوال هست كه مي خواستم باهاتون در ميان بگذارم. هفته ي پيش رفتم براي تعويض گذرنامه. خوب شناسنامه هم مثل هميشه جزو مدارك لازم بود. وقتي شناسنامه را به مسئول دادم گفتش كه اين سبك شناسنامه ها كه جنس كاغذش مقوايي ساده هست، ديگه براي دادن گذرنامه قبول نيست. (درحالي كه از والدينم وبرادرم چون جنسش يه خورده فرق مي كرد مورد قبول واقع شد.) بنابراين گفت كه بايد برم اداره ي گذرنامه و بعد هم ثبت احوال تا بيننند چه كار بايد بكنند. حالا من هنوز ثبت احوال نرفتم به خاطر تعطيلات گرمايي! اما مي خواستم يه سوال هم بپرسم كه آيا كسي به چنين موردي در اين يكي دو ماهه برخورد كرده يا نشينده از اطرافيان؟ آيا شناسنامه را عوض كرديد؟ چقدر طول كشيد؟ پيشاپيش ممنون.
    من هم رفته بودم پلیس+10 خیابان باقر خان به چند نفر همین ایرادا گرفت و گفت برید ثبت احوال یافت آباد و یک استعلام بگیرید.به نظر من شما هم یک استعلام از ثبت احوال بگیرید کافیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alimas64 نمایش پست ها
    من هم رفته بودم پلیس+10 خیابان باقر خان به چند نفر همین ایرادا گرفت و گفت برید ثبت احوال یافت آباد و یک استعلام بگیرید.به نظر من شما هم یک استعلام از ثبت احوال بگیرید کافیه.
    ممنون از راهنمايتون. نمي دونيد چقدر اين استعلام گرفتن طول مي كشه؟ و اگه شناسنامه از شهرستان صادر شده باشه بايد بريم همون شهر يا نه تهران كافيه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

سلام دوستان
    من برا يه كنفرانس يه نامه از دانشگاه گرفتم و تمامي مراحل رو طي كردم و حالا منتظرم پاسپورت بياد در خونه. اما به دليل اينكه مدتش رو كم زده بودم رفتم نظام وظيفه و تقاضاي زياد شدنش رو كردم و اونا هم گفتن فردا برو باز گذرنامه و نامه تصحيح شده رو دوباره بگير. حالا چندتا سوال
    اول اينكه شنيدم تو پاسپورت ديگه مهر نميزنن. يعني من برم اين تاريخ رو تصحيح كنم تو سيستم گذرنامه ديگه نياز نيست برم پليس + 10 و تقاضاي تصحيح پاسپورت يا احيانا صدور مجدد كنم؟
    و دوم اينكه براي تصحيحش اصلا كدوم قسمت اداره نظام وظيفه برم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)