صفحه 8 از 37 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک برای گرفتن پاسپورت و اداره گذرنامه

خواهش می کنم؛
    تا جایی که من اطلاع دارم در این مرحله فقط نقد!
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

با سلام. من شنیدم اگه کسی پاسپورتش گم بشه 2 سال طول میکشه تا المثنی صادر بشه. آیا این قضیه صحت داره؟

سلام

احتمالا می خواستن بگن دو ماه گفتن دو سال!!!
    باید برید اداره مرکزی گذرنامه گزارش مفقود شدن رو بدید؛ بعد یک نیروی اطلاعاتی! اصول الدین می پرسه؛ بعد هم آگهی تو روزنامه و ...
    همون دوماه درست تره!
    اما این اصلا فکر خوبی نیست؛ احتمال این که یک گذرنامه مخدوش بشه بیشتره!!!

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام

احتمالا می خواستن بگن دو ماه گفتن دو سال!!!
    باید برید اداره مرکزی گذرنامه گزارش مفقود شدن رو بدید؛ بعد یک نیروی اطلاعاتی! اصول الدین می پرسه؛ بعد هم آگهی تو روزنامه و ...
    همون دوماه درست تره!
    اما این اصلا فکر خوبی نیست؛ احتمال این که یک گذرنامه مخدوش بشه بیشتره!!!

موفق باشید
    در صورت مخدوش شدن همون 2 ماه طول میکشه؟

در این صورت از پلیس+10 کار شروع میشه؛ قبل از اقدام حتما از یکی شون اطمینان حاصل کنید!

Junior Member

با سلام می خواستم بپرسم:
    1- ایا صدور پاسپورت برای خانم ها بمعنی اجازه خروج نیز هست؟
    2- در صورتیکه همسر فقط برای یکبار اجازه خروج دهد برای تغییر محل اقامت بعد از مقیم شدن در کشور دیگر کافی است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadehnk نمایش پست ها
    با سلام می خواستم بپرسم:
    1- ایا صدور پاسپورت برای خانم ها بمعنی اجازه خروج نیز هست؟
    2- در صورتیکه همسر فقط برای یکبار اجازه خروج دهد برای تغییر محل اقامت بعد از مقیم شدن در کشور دیگر کافی است؟
    سوال خوبیه چون هیچ کس در مورد اجازه خروج خانم ها صحبت نکرده. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره پاسخ بده، این سوال من هم هست.
    در ضمن در مورد خانم های ازدواج نکرده چی؟ اجازه پدر برای صدور پاسپورت یا گرفتن ویزا لازم است؟

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_bld نمایش پست ها
    سوال خوبیه چون هیچ کس در مورد اجازه خروج خانم ها صحبت نکرده. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره پاسخ بده، این سوال من هم هست.
    در ضمن در مورد خانم های ازدواج نکرده چی؟ اجازه پدر برای صدور پاسپورت یا گرفتن ویزا لازم است؟
    سلام دوست خوبم

نخير برخلاف گفته دوستمون در پست 101 دختر خانوم هايي كه سنشون از 18 سال بيشتر هست نيازي به اجازه پدر براي گرفتن پاسپورت ندارند. اما خانوم هاي متاهل بايد برگه درخواست گذرنامه رو ببرند دفترخونه رسمي و در قسمت تعبيه شده در همون فرم اجازه همسر رو ثبتي كنن.
    شاد باشيد
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Member GODO آواتار ها

سلام
    اين نظام وظيفه و اداره ي گذر نامه ما رو گير اوردن ! به لعنت خدا هم نمي ارزن !!! با امروز يك هفته و سه روز درخواست گذرنامه ام مي گذره . به خاطر تاخيرش رفتم اداره گذر نامه ...ميگن پرونده ات ناقصي داره !!! مشكل ثبت احوالي داره . بعد ميگم مشكلش چي هست ؟ ميگن نميدونيم !!! ( آخه اينا شعور ندارن مگه؟!؟!!؟) آخر سر با كلي معطلي خانوم ميگه احتمالا چون " ء " اسمتو نذاشتيم ...سيستم قبول نكرده !!! اي خدا مارو بكش راحت بشيم از دست اين $#%#^& !!!!
    الانم بهم شماره داده ميگه روز شنبه زنگ بزن دوباره آمار بگير !!!
    به جون خودم اين سري اگه مسيرم بيفته به اونجا يه بمب به خودم ميبندم كه هم اداره ي گذرنامه و هم نظام وظيفه با هم منفجر بشن !!! اصلا كل نيروي انتظامي بره روي هوا !!!( من حسابي قاطي كردم ...آخه كلي عجله داشتم )
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

نقل قول نوشته اصلی توسط GODO نمایش پست ها
    سلام
    اين نظام وظيفه و اداره ي گذر نامه ما رو گير اوردن ! به لعنت خدا هم نمي ارزن !!! با امروز يك هفته و سه روز درخواست گذرنامه ام مي گذره . به خاطر تاخيرش رفتم اداره گذر نامه ...ميگن پرونده ات ناقصي داره !!! مشكل ثبت احوالي داره . بعد ميگم مشكلش چي هست ؟ ميگن نميدونيم !!! ( آخه اينا شعور ندارن مگه؟!؟!!؟) آخر سر با كلي معطلي خانوم ميگه احتمالا چون " ء " اسمتو نذاشتيم ...سيستم قبول نكرده !!! اي خدا مارو بكش راحت بشيم از دست اين $#%#^& !!!!
    الانم بهم شماره داده ميگه روز شنبه زنگ بزن دوباره آمار بگير !!!
    به جون خودم اين سري اگه مسيرم بيفته به اونجا يه بمب به خودم ميبندم كه هم اداره ي گذرنامه و هم نظام وظيفه با هم منفجر بشن !!! اصلا كل نيروي انتظامي بره روي هوا !!!( من حسابي قاطي كردم ...آخه كلي عجله داشتم )
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    دوست عزیز !
    مدت زمان قانونی که گذرنامه باید به دست شما برسه چهارده روز هست . پس هنوز سه روز هم مونده ! اگرچه گذرنامه ها رو در یک هفته تحویل می دن .
    ضمن اینکه قبول کردن یا نکردن سیستم به گذاشتن همزه یا نگذاشتن اون نیست و چنین احتمالی از جانب اون خانم صحیح نیست . بلکه اساسا بسیاری از اسامی که همزه دار هستند ، بدون همزه نوشته میشن . در واقع وقتی شما برگه درخواست گذرنامه رو در مراکز پلیس + 10 پر کردید ، همونطور که پر کردید براتون گذرنامه صادر میشه و دیگه کسی اسم شما رو جایی وارد نمی کنه تا سیستم بخواد قبول کنه یا خیر !
    اعطاء گذرنامه ضوابط و مراحلی داره ( مثل تحقیقات نیروی انتظامی ، دادگستری ، وزارت اطلاعات و...) که نسبت به اشخاص مختلف ، و زمان های مختلف می تونه زمان گرفتن گذرنامه رو توسط شما کمتر یا زیادتر بکنه . نگران نباشید ، چند روز دیگه خودتون میاید اینجا و میگید که گذرنامتون رو گرفتید ؛ یادتون نره اولین شیرینیش رو هم باید به من بدید !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)