صفحه 9 از 39 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 388

موضوع: مدارک مورد نیاز جهت اخذ گذرنامه

Member GODO آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک برای گرفتن پاسپورت و اداره گذرنامه

سلام
    اين نظام وظيفه و اداره ي گذر نامه ما رو گير اوردن ! به لعنت خدا هم نمي ارزن !!! با امروز يك هفته و سه روز درخواست گذرنامه ام مي گذره . به خاطر تاخيرش رفتم اداره گذر نامه ...ميگن پرونده ات ناقصي داره !!! مشكل ثبت احوالي داره . بعد ميگم مشكلش چي هست ؟ ميگن نميدونيم !!! ( آخه اينا شعور ندارن مگه؟!؟!!؟) آخر سر با كلي معطلي خانوم ميگه احتمالا چون " ء " اسمتو نذاشتيم ...سيستم قبول نكرده !!! اي خدا مارو بكش راحت بشيم از دست اين $#%#^& !!!!
    الانم بهم شماره داده ميگه روز شنبه زنگ بزن دوباره آمار بگير !!!
    به جون خودم اين سري اگه مسيرم بيفته به اونجا يه بمب به خودم ميبندم كه هم اداره ي گذرنامه و هم نظام وظيفه با هم منفجر بشن !!! اصلا كل نيروي انتظامي بره روي هوا !!!( من حسابي قاطي كردم ...آخه كلي عجله داشتم )
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

نقل قول نوشته اصلی توسط GODO نمایش پست ها
    سلام
    اين نظام وظيفه و اداره ي گذر نامه ما رو گير اوردن ! به لعنت خدا هم نمي ارزن !!! با امروز يك هفته و سه روز درخواست گذرنامه ام مي گذره . به خاطر تاخيرش رفتم اداره گذر نامه ...ميگن پرونده ات ناقصي داره !!! مشكل ثبت احوالي داره . بعد ميگم مشكلش چي هست ؟ ميگن نميدونيم !!! ( آخه اينا شعور ندارن مگه؟!؟!!؟) آخر سر با كلي معطلي خانوم ميگه احتمالا چون " ء " اسمتو نذاشتيم ...سيستم قبول نكرده !!! اي خدا مارو بكش راحت بشيم از دست اين $#%#^& !!!!
    الانم بهم شماره داده ميگه روز شنبه زنگ بزن دوباره آمار بگير !!!
    به جون خودم اين سري اگه مسيرم بيفته به اونجا يه بمب به خودم ميبندم كه هم اداره ي گذرنامه و هم نظام وظيفه با هم منفجر بشن !!! اصلا كل نيروي انتظامي بره روي هوا !!!( من حسابي قاطي كردم ...آخه كلي عجله داشتم )
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام ،
    دوست عزیز !
    مدت زمان قانونی که گذرنامه باید به دست شما برسه چهارده روز هست . پس هنوز سه روز هم مونده ! اگرچه گذرنامه ها رو در یک هفته تحویل می دن .
    ضمن اینکه قبول کردن یا نکردن سیستم به گذاشتن همزه یا نگذاشتن اون نیست و چنین احتمالی از جانب اون خانم صحیح نیست . بلکه اساسا بسیاری از اسامی که همزه دار هستند ، بدون همزه نوشته میشن . در واقع وقتی شما برگه درخواست گذرنامه رو در مراکز پلیس + 10 پر کردید ، همونطور که پر کردید براتون گذرنامه صادر میشه و دیگه کسی اسم شما رو جایی وارد نمی کنه تا سیستم بخواد قبول کنه یا خیر !
    اعطاء گذرنامه ضوابط و مراحلی داره ( مثل تحقیقات نیروی انتظامی ، دادگستری ، وزارت اطلاعات و...) که نسبت به اشخاص مختلف ، و زمان های مختلف می تونه زمان گرفتن گذرنامه رو توسط شما کمتر یا زیادتر بکنه . نگران نباشید ، چند روز دیگه خودتون میاید اینجا و میگید که گذرنامتون رو گرفتید ؛ یادتون نره اولین شیرینیش رو هم باید به من بدید !

Member GODO آواتار ها

سلام به all و مخصوصا به آقا سلمان !
    پاسپورت من مفلوك هنوز نيومده و من به طور شديد تو كف پاسپورت هستم و ميترسم كه در آخر اگه به دستم برسه دجار مشكل رواني بشم و يا بزارمش تو شيشه و اصلا ازش استفاده نكنم !
    شنبه رفتم اداره ي گذرنامه ( $%#) و اون يارو ( تاكيدا يارو!!!) گفت همزه رو برت زديم و دوباره مدارك در جريان ميوفته !
    حالا قراره تو اين هفته دستمون برسه ! من ميدونم كه اينا دوست ندارن من برم و هي دارن معطلم ميكنند
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

نقل قول نوشته اصلی توسط GODO نمایش پست ها
    سلام به all و مخصوصا به آقا سلمان !
    پاسپورت من مفلوك هنوز نيومده و من به طور شديد تو كف پاسپورت هستم و ميترسم كه در آخر اگه به دستم برسه دجار مشكل رواني بشم و يا بزارمش تو شيشه و اصلا ازش استفاده نكنم !
    شنبه رفتم اداره ي گذرنامه ( $%#) و اون يارو ( تاكيدا يارو!!!) گفت همزه رو برت زديم و دوباره مدارك در جريان ميوفته !
    حالا قراره تو اين هفته دستمون برسه ! من ميدونم كه اينا دوست ندارن من برم و هي دارن معطلم ميكنند
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام به شما دوست گرامی ،
    ان شاءالله به زودی پاسپورتتون به دستتون می رسه . اما وقتی شما فرم گذرنامه رو پر می کنید و به پلیس + 10 تحویل میدید ، همونطور که با حروف فارسی و انگلیسی پر کردید وارد سیستم میشه ( حتی اگر بدون همزه باشه ) سپس پرینتش برای چک به شما تحویل داده میشه و اگر تایید کردید همون وارد سیستم اداره گذرنامه خواهد شد و مطابق همون براتون گذرنامه صادر میشه و دیگه چیزی مجددا نوشته نمیشه تا بخوان اشتباه کنند و...
    متاسفانه در این سازمانها مردم بسیار معطل میشن .به خاطر چیزهای جزئی ، و با بهانه های جزئی .

Member GODO آواتار ها

سلام
    يه سوال دارم :
    پاسپورت موقت ( يك ساله ) كه توش ويزاي انگليس يا يه كشور ديگه خورده باشه و اسكن اون رو براي كالج هم فرستاده باشم ...بعد كه كارتم ( معافيت ) بياد ( يعني بعد از خوردن ويزا تو گذرنامه ) و بخوام 5 سالش كنم ...اين وسط مهر ويزا چه بلايي سرش مياد ؟ يعني با تغيير پاسپورت مهر ويزام ميپره ؟
    مگه چه جوري ميشه پاسپورت رو عوض كرد و اون صفحه اي كه ويزا توشه عوض نشه ؟ از لحاظ قانوني ( سفارت مربوطه) مشكلي پيش نمياد ؟
    اسپل اسم بعد از تمديد عوض نميشه ؟
    دوستان همه ي اين ها شده مشغله ي ذهنيم ...ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    چارلز بوکوفسکی

Junior Member

سلام ببخشید من یک سئوال مهم داشتم درباره گذرنامه اگر کسی بتواند راهنمایی کند ممنون میشوم/
    من در سال 1383 گذرنامه خود را دریافت کردم که از نوع قدیمی بود و در سال 1388 اعتبار آن به پایان میرسید و با توجه به اینکه اعلام شده بود تمامی گذرنامه های قدیمی یعنی متعلق به قبل از سال 84 باید کلا تعویض شوند من نیز بایستی بعد از انقضای آن در سال 1388 آن را کلا تعویض میکردم ولی متاسفانه در جا به جایی منزل گذرنامه من که اعتبار آن به پایان رسیده است مفقود شده است و الان یک سال است که از پایان اعتبار آن میگذرد.
    میخواستم بدانم آیا برای گرفتن گذرنامه جدید ملزم به ارائه اصل گذرنامه قدیمی هستم و در این صورت درباره من که گذرنامه ام مفقود شده است (در حالی که اعتبار آن به پایان رسیده است) چه باید کرد آیا باید همانند گذرنامه های معتبر مفقود شده 6 ماه منتظر بمانم یا میتوانم همانند سایر افراد ظرف14 روز آن را دریافت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید سپاسگذارم !

Junior Member

سلام،من می بایستی پاسپورتمو 10 روز دیگه تحویل سفارت بدم،ولی پاسپورت و شناسنامه رو گم کردم، راهی وجود داره که بشه کمتر از 1ماه المثنی گرفت؟؟؟ خیلی ناراحتم نمی دونم از کجا شروع کنم؟

سلام،من می بایستی پاسپورتمو 10 روز دیگه تحویل سفارت بدم،ولی پاسپورت و شناسنامه رو گم کردم، راهی وجود داره که بشه کمتر از 1ماه المثنی گرفت؟؟؟ خیلی ناراحتم نمی دونم از کجا شروع کنم؟
    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام دوست عزیز ،
    لطفا در این مدته سریع بگردید و ببینید پاسپورتتون رو کجا گذاشتید ! گرفتن المثنی شناسنامه خیلی وقت نمی بره و کار سختی نیست اما اگر پاسپورت گم بشه شما باید برای درخواست دوباره اش به اداره گذرنامه رجوع کنید که گاهی تا شش ماه صدور دوباره اش طول میکشه !

Junior Member

پاسپورتم تو خیابون گم شده،الان من پذیرشم اومده می خوام ویزا بگیرم،بهم برگه عبور موقتی نمی دن تا تکلیف پاسپورتم معلوم شه؟ ویزا رو در یک نامه مجزا می زنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nesh نمایش پست ها
    پاسپورتم تو خیابون گم شده،الان من پذیرشم اومده می خوام ویزا بگیرم،بهم برگه عبور موقتی نمی دن تا تکلیف پاسپورتم معلوم شه؟ ویزا رو در یک نامه مجزا می زنن!
    درود به شما
    واقعاً بدبیاری به این میگن ها! از صمیم قلب امیدوارم که زودتر پیدا بشه. پیشنهاد من این هست که به قسمت پست یافته اداره پست به سایت http://www.post.ir مراجعه کنید.
    حتماً از اداره گذرنامه بپرس و فکر کنم باید به پلیس اطلاع بدی و عنوان کنی که گم کردی تا اگه خدایی نکرده از پاسپورتت سوء استفاده کردن گریبانگیرت نشه! و تصور می کنم که باید تو روزنامه اطلاع بدی.
    به اون خیابانی که گم کردی برو ببین کسی آگهی نزده که گذرنامه پیدا کرده باشه و یا حتی می تونی خودت اونجا آگهی بزنی!
    به هر حال بیخیال نشین و برو پیگیرش باش. به امید خدا که به زودی پیدا بشه و اسیر این داره ها نشی.
    موفق باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)