صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: آزمون Duolingo

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض آزمون Duolingo

باتوجه به تعطیلی موقت سنترهای آیلتس و تافل، برخی دانشگاهها در مکاتبه اعلام کرده اند آزمون دولینگو را به عنوان گزینه ای موقتی برای اپلای قبول خواهند کرد.
    اگر کسی تجربه ای از این آزمون، و منابعش داره لطفا به اشتراک بگذاره.
    سایت این آزمون:
    https://englishtest.duolingo.com/

پیش فرض پاسخ : آزمون Duolingo

سلام
    بله منم خیلی دوست دارم راحع به این ازمون بیشتر بدونم لطفا اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید

دوستان کسی این امتحان را داده که بگه چجوریه؟ ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

من امتحان دادم 125 شدم در مجموع از آیلتس و تافل راحتتره و کلا یک ساعت زمان میبره اما یکم استرسش بیشتره چون سوالات پشت سر همه و بلافاصله باید سوال بعدیو جواب بدین
    اینترنت خوب باید داشته باشید منابع آیلتس واسش کفایت میکنه
    برای آشنایی با سوالاتش چند بار پرکتیساشو بزنین براتون قشنگ جا میوفته
    بنظرم افرادی که بند 6 آیلتس هستن راحت میتونن 120 دولینگو رو بیارن
    خوبیش اینه با 49 دلار میتونین تا 3 بار تست بدینن اگه فیلد شدین

Junior Member

سلام
    من هم این آزمون رو دادم، بعد از ۴ سال که از زبان دور بودم ، (قبلا آیتس ۷ آکادمیک داشتم)‌ شدم ۱۱۵. نکته مهم در این آزمون سرعت عمل و دقت هست، همون جور که دوستان گفتن یک ساعت زمان می بره و نسبت به تست پرکتسهاش که ۱۵ دقیقه ای هست، آزمون سختتره و مدیریت زمان در اون مهم تره و گاهی خیلی گزینه ها سریع رد میشه. این تست هوشمنده و بر اساس لول زبان شما سوالها سخت می شه پس اگه سخت شد نترسید و هول نکنید، خودم آخرهاش رو هول شدم و یکی از اسپکینگهاش رو خوب ندادم. ولی در کل خیلی خیلی راحت تر از آیتلس هست. کافیه به تکنیک های اسپکینگ و رایتینگ آیتلس آشنا باشین و به راحتی می تونید جواب بدین، در حد ۵ دقیق رایتینگ و ۳ دقیق اسپکینگ هر تاپیکی رو میگه صحبت کنین. رایتینگ شبیه موضوعات تسک ۲ آیلتس هست.

Junior Member

و نکته ای که کمکتون می کنه دامنه لغات وسیع و املا آنها هست، که یه سری سوالها که کلمات جای خالی هستن رو پر کنید. خلاصه که از موقعیت کرونا استفاده کنین و اگر دانشگاهتون قبول داره این مدرک رو امتحان بدین. من برای کانادا اپلای کردم البته

سلام دوستان، نمیدونم سوالم رو دارم جای درستی مطرح می کنم یا نه. ببخشید بهرحال.
    میخواستم بدونم تو شرایط الان(کرونا) که خیلی از دانشگاه ها مدرک دولینگو رو بعنوان مدرک زبان برای ادمیشن قبول میکنن به جای آیلتس و تافل، بعد سفارت(کانادا) گیر نمیده واسه گرفتن استادی پرمیت؟ چون من چک لیست مدارک مورد نیاز استادی پرمیت سفارت کانادا تو آنکارا رو که نگاه کردم ( اگه درست پیدا کرده باشم) هنوز آپدیتی انجام ندادن در این مورد (ظاهرا مال 2016 هست) و مدارک زبان رو همون آیلتس و تافل زدن. سعی کردم که تو سایت سفارت جدیدترین رو پیدا کنم ولی آخرین چیزی که برای چک لیست مدارک بود همین قدیمیش بود. میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره؟

Junior Member

سلام، دانشگاهی که میخوام براش اپلای کنم ، نوشته اگه دولینگو تا ددلاین ادمیشن 2020 بدستمون برسه میتونین ازش بعنوان مدرک زبان استفاده کنین. الان یعنی منی که میخوام این پاییز اپلای کنم و پاییز سال بعد درسمو شروع کنم دیگه نمی تونم از این ازمون استفاده کنم؟مهلت تموم شده؟

سلام میشه برای قسمت اولش که باید real english word رو پیدا کنید یه منبع بهم معرفی کنید من این قسمت رو اصلا خوب نمی دم
    نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    من امتحان دادم 125 شدم در مجموع از آیلتس و تافل راحتتره و کلا یک ساعت زمان میبره اما یکم استرسش بیشتره چون سوالات پشت سر همه و بلافاصله باید سوال بعدیو جواب بدین
    اینترنت خوب باید داشته باشید منابع آیلتس واسش کفایت میکنه
    برای آشنایی با سوالاتش چند بار پرکتیساشو بزنین براتون قشنگ جا میوفته
    بنظرم افرادی که بند 6 آیلتس هستن راحت میتونن 120 دولینگو رو بیارن
    خوبیش اینه با 49 دلار میتونین تا 3 بار تست بدینن اگه فیلد شدین

سلام میشه برای قسمت real word english بهم منبع معرفی کنید من هر چی تمرین می کنم این قسمتش رو خراب می کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)