نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ریجکت در جا

Junior Member

پیش فرض ریجکت در جا

من یک مقاله ی ریویو رو به ژورنال building and evironment فرستادم و صبح ریجکتش اومد. و دلیل ریجکت هم این بود که تعداد کلمات باید 15000 به پایین میبود و من 29000 کلمه داشتم. سوالی که الان دارم این هست که آیا میتونم دومرتیه خلاصه کنم مقاله را و با همین عنوان سابمیت کنم یا کلا به فکر ژورنال دیگه ای باشم؟

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

پیش فرض پاسخ : ریجکت در جا

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    من یک مقاله ی ریویو رو به ژورنال building and evironment فرستادم و صبح ریجکتش اومد. و دلیل ریجکت هم این بود که تعداد کلمات باید 15000 به پایین میبود و من 29000 کلمه داشتم. سوالی که الان دارم این هست که آیا میتونم دومرتیه خلاصه کنم مقاله را و با همین عنوان سابمیت کنم یا کلا به فکر ژورنال دیگه ای باشم؟
    سلام. بله میتونید منتها کاملا بررسی کنید که دوباره ایرادی نداشته باشه. این ژورنال خیلی معتبره و چندان جلوه‌ی خوبی نداره که برای بار دوم (برای مسائل این‌چنینی)‌ ریجکت شید.

موفق باشید.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ریجکت در جا

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    تعداد کلمات شما نزدیک به دو برابر تعداد کلمات مجاز این مجله س. شما باید مقاله رو تقریبا نصف کنید که فکر میکنم کار زیاد راحتی نیست.
    توصیه میکنم به مجله دیگه در همین سطح ولی بدون این محدودیت بفرستید که زمان و انرژی رو از دست ندید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)